Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Inhalacje - na zatkany nos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Inhalacje - na zatkany nos

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny a jaki inhalator dla dziecka polecacie? Zastanawiam się nad zakupem
    My mamy ten https://www.mall.pl/inhalatory/webhi...FYr4cgodhaEADA
    Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
    Dodałabym jeszcze szałwie do listy tych specyfików na inhalację. Można ją hodować samemu więc przy częstych inhalacjach wyjdzie dużo taniej... Oczywiście to zioło jest bardzo mocne i w czasie ciąży zapewne nie należałoby stosować, przynajmniej nie w większych ilościach.
    To dzieciom chyba nie można?

    Skomentuj


      #32
      Odp: Inhalacje - na zatkany nos

      Napisane przez stara fotografia Pokaż wiadomość
      Myślę, że spokojnie można.
      Mozna tez kilkoma Amolu skropic pizamke dziecka. Powtarzam kilka gdyz Amol ma ostry zapach ale w jego sklad wchodzi wiele zdrowotnych roslin a to wygrzewa I udraznia sluzowke noska. Sprawdzilam I polecam. Dobre sa Te plasteki aromaktiv ( nie wiem ile miesiecy pani dziecko, ale ja przykleilam taki plasterek mojemu synkowi I rank katarek z noska nie kapal). Uwaga- Te plasteki przeznaczone sa dla dzieci od 3-lat ale mozna go nakleic na podkoszulek a na to pizamka zeby nie draznilo tak oczek. Ale gdy twoj maluch jest przeziebiony mozesz posmarowac jego stopki rozgrzewajaca mascia luv odrobina spirytusu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Inhalacje - na zatkany nos

        Napisane przez znamtenstan Pokaż wiadomość
        Mozna tez kilkoma Amolu skropic pizamke dziecka. Powtarzam kilka gdyz Amol ma ostry zapach ale w jego sklad wchodzi wiele zdrowotnych roslin a to wygrzewa I udraznia sluzowke noska. Sprawdzilam I polecam. Dobre sa Te plasteki aromaktiv ( nie wiem ile miesiecy pani dziecko, ale ja przykleilam taki plasterek mojemu synkowi I rank katarek z noska nie kapal). Uwaga- Te plasteki przeznaczone sa dla dzieci od 3-lat ale mozna go nakleic na podkoszulek a na to pizamka zeby nie draznilo tak oczek. Ale gdy twoj maluch jest przeziebiony mozesz posmarowac jego stopki rozgrzewajaca mascia luv odrobina spirytusu
        Synek nie ma jeszcze 9 miesięcy wiec wolałabym nie smarować go spirytusem a Amol też ma w sobie alkohol choć skrapiam mu delikatnie ochraniacz na łóżeczku.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Inhalacje - na zatkany nos

          Jeśli chodzi o stosowanie szałwii o dzieci, raczej byłabym uważna. Urocznego dziecka można by spróbować w min. ilościach na początku.
          My używamy sporo szałwii w kuchni, i córka odkąd skończyła roczek takie potrawy lubi, jak zresztą z innymi ziołami. Za to nie przepada jak nie są przyprawione... Więc u nas szałwia się sprawdza - mała nie chorowała jeszcze ani raz.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X