Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    u nas też zadecydowaliśmy, że będzie kosz ze słodkościami i podziękowanie dla rodziców z tekstem do siebie, coś od serca i na pamiątkę

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      A ja ładne zaproszenia widziałam na stronie swiatzaproszen sama u nich zamawiałam, ponieważ bardzo mi się podobają . Są bardzo ładne, elegancie oraz klasyczne, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie
      Last edited by disne; 09-07-2020, 21:18. Powód: reklama

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Napisane przez dyt Pokaż wiadomość
        A ja ładne zaproszenia widziałam na stronie swiatzaproszen sama u nich zamawiałam, ponieważ bardzo mi się podobają . Są bardzo ładne, elegancie oraz klasyczne, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie
        piękne zaproszenia
        Last edited by disne; 09-07-2020, 21:18. Powód: reklama

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          hmm jak macie ograniczony budżet to niektóre rzeczy możecie zrobić sami np. tort, ciasta, jakieś sałatki, czy nawet zaproszenia ślubne Wbrew pozorom to nie musi być coś bardzo skomplikowanego, polecam np. taki wzór

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Pewnie, że jak się ma czas, chęci i zdolności to wiele samemu można zrobić. Moja przyjaciółka ostatnio jednaj wyliczyla, że nie opłaca jej się robić winetek, jak to wcześniej planowala, bo znalazła gdzieś w necie promocyjną cene. Więc nie zawsze się opłaca, yrzeba porównywać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Doładnie niektórych rzeczy się nie opłaca. Np winietki można bardzo ładne kupić na necie już za 1 zł, jak ktoś robi to masowo to ma już materiały plus umiejętności i szybciej to idzie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                mikaa997chwal sie nam tu jaki ida przygotowania do slubu? bo z tego co kojarze to majowa wielka data sie zbliza

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  mikaa997chwal sie nam tu jaki ida przygotowania do slubu? bo z tego co kojarze to majowa wielka data sie zbliza
                  ojj daj spokój już mam małego stresa Wszystko na razie idzie dobrze, w połowie kwietnia przymiarka sukni ah dużo rzeczy do załatwiania. Zastanawiam się tylko czy synka nie zostawić w domu z opiekunką. Ostatnio zrobiła się z niego "przyklejnoga" ;p jak jest zbyt dużo ludzi to nie odstępuje mnie na krok i myślę czy nie lepiej by było oszczędzić mu wrażeń i wziąć go tylko do kościoła a później żeby wrócił z opiekunką do domu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    ojj daj spokój już mam małego stresa Wszystko na razie idzie dobrze, w połowie kwietnia przymiarka sukni ah dużo rzeczy do załatwiania. Zastanawiam się tylko czy synka nie zostawić w domu z opiekunką. Ostatnio zrobiła się z niego "przyklejnoga" ;p jak jest zbyt dużo ludzi to nie odstępuje mnie na krok i myślę czy nie lepiej by było oszczędzić mu wrażeń i wziąć go tylko do kościoła a później żeby wrócił z opiekunką do domu
                    A czy Ty będziesz się wtedy dobrze bawić? bo jak masz odstawić synka do domu i być cały czas z nim myślami to też nie ma sensu

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      A czy Ty będziesz się wtedy dobrze bawić? bo jak masz odstawić synka do domu i być cały czas z nim myślami to też nie ma sensu
                      Myślę że będę spokojniejsza że jest w naszym domku pod dobrą opieką niż miałby być niespokojny od nadmiaru ludzi, wrażeń, hałasów. Serce bardziej by mi pękało gdybym widziała że płacze bo np chce do mamy.
                      On jest teraz w takim wieku, że źle reaguje na większą liczbę osób. Nawet rodzinnym spotkaniu źle się czuje ;(

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        ojj daj spokój już mam małego stresa Wszystko na razie idzie dobrze, w połowie kwietnia przymiarka sukni ah dużo rzeczy do załatwiania. Zastanawiam się tylko czy synka nie zostawić w domu z opiekunką. Ostatnio zrobiła się z niego "przyklejnoga" ;p jak jest zbyt dużo ludzi to nie odstępuje mnie na krok i myślę czy nie lepiej by było oszczędzić mu wrażeń i wziąć go tylko do kościoła a później żeby wrócił z opiekunką do domu
                        nio to bedzie ekscytujacy dzien dla Ciebie i jego tez bo wiadomo iz nasze zdenerwowanie przechodzi na dzieci - może załuż scenarusz taki i taki, bądź przygotwana na to iz synek pojedzie na przyjecie z Wami i przygotuj sie na to drugą ewentualność, wiadomo Szymek pewno bedzie zdenerwowany całą sytuacjom a Ty zabiegana w tym wszystkim

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          no właśnie analizowałam już tą sprawę z mamą i teściową- czyli osobami które znają i mnie i Szymka i obie zgodnie twierdzą że lepiej aby został w domu tym bardziej że idą mu teraz zęby i czasem jest bardzo marudny i nie chcę dodawać mu stresów a tak jak już pisałam hałas i tłum źle na niego wpływają ;(

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Ty i dziecko bedziecie spokojniejsi w takiej sytuacji, ja na Twoim miejscu tez bym tak postapiła - szkoda Szymkowi dodawac stresu a Ty widząc jak się meczy będziesz jeszcze w wiekszych nerwach, a w kosciele bedzie z Wami więc w koncu w najwazniejszym momencie uroczystosci bedziecie w trojke

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Ty i dziecko bedziecie spokojniejsi w takiej sytuacji, ja na Twoim miejscu tez bym tak postapiła - szkoda Szymkowi dodawac stresu a Ty widząc jak się meczy będziesz jeszcze w wiekszych nerwach, a w kosciele bedzie z Wami więc w koncu w najwazniejszym momencie uroczystosci bedziecie w trojke
                              no cieszę się że mnie ktoś rozumie Nie chcę wyglądać jak wyrodna matka która zostawia dziecko w domu i idzie się bawić ;//

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                no cieszę się że mnie ktoś rozumie Nie chcę wyglądać jak wyrodna matka która zostawia dziecko w domu i idzie się bawić ;//
                                no wlasnie w moim odczuciu jestes odpowiedzialna matkom, która mysli o komforcie swojego dziecka, nie patrz na innych, Szymek ne zostaje sam tylko z sobą zaufaną i będzie bezpieczny, a to też jest wasz dzien Twój i Przyszlego Mężą i należy Wam się dobra zabawa choc bedzie pewno troszku stresu pamieta po sobie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X