Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Angielski dla dzieci

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Fiszki to dobry pomysł na prezent dla starszego dziecka ,bo kiedy my kupiliśmy synkowi to raczej się nimi nie interesował a karty zniszczył Woli słuchać ,powtarzać a kiedy czytać nie potrafił to i nie szło mu to
    Ale dodam że siostra ich używa i jej to pomaga w nauce
    Moim zdaniem dzieci 4+ już spokojnie sobie z tymi grami i fiszkami poradzą.
    Mój korzysta juz z tych dla starszaków, ale do gier też czasami wracamy

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Angielski dla dzieci

      W naszym przedszkolu uczą dzieci angielskiego metodą Helen Doron, która umożliwia nauczanie już kilkumiesięcznych dzieci. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy i nawet rodzic, który siedzi z boku nieznający języka potrafi wszystko zrozumieć Podobno jest to metoda popularna na całym świecie, czy ktoś jeszcze z Was miał z nią do czynienia?

      Skomentuj


        #78
        Odp: Angielski dla dzieci

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Fiszki to dobry pomysł na prezent dla starszego dziecka ,bo kiedy my kupiliśmy synkowi to raczej się nimi nie interesował a karty zniszczył Woli słuchać ,powtarzać a kiedy czytać nie potrafił to i nie szło mu to
        Ale dodam że siostra ich używa i jej to pomaga w nauce
        Dlaczego? Nie zgodzę się. Przecież fiszki, to idealny sposób na oswojenie się dziecka z słówkami czy językiem. Dodatkowo zawsze można wypróbować jedną z ich gier http://www.fiszki.pl/jezyk-angielski...1611438,1.html. Piosenki też są fajną sprawą, dużo zależy od dziecka.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Angielski dla dzieci

          U nas w okolicznych przedszkolach też uczą angielskiego ale my myślimy o zapisaniu młodej do http://www.babyenglish.edu.pl/ to polsko-angielskie przedszkole. Czytałam, troche o nim i uważam, że jest jednym z najlepszych. Co sądzicie o takich profilowanych przedszkolach? Zapewnią lepszy start dzieciom?

          Skomentuj


            #80
            Odp: Angielski dla dzieci

            Napisane przez zoffinnka Pokaż wiadomość
            U nas w okolicznych przedszkolach też uczą angielskiego ale my myślimy o zapisaniu młodej do http://www.babyenglish.edu.pl/ to polsko-angielskie przedszkole. Czytałam, troche o nim i uważam, że jest jednym z najlepszych. Co sądzicie o takich profilowanych przedszkolach? Zapewnią lepszy start dzieciom?
            na pewno miały by dzieci lepszy start Dla dziecka nauka to przecież jest zabawa i tak dzieci się uczą lepiej angielskiego w przedszkolu niż w domu np z rodzicem a pozatym chłoną jak gąbka i z językiem angielskim start jest dobrą opcją na przyszłość

            Skomentuj


              #81
              Odp: Angielski dla dzieci

              Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest Twoje dziecko i jak bardzo interesuje się językiem angielskim. Sama wiem, że niestety ale dziecko trudno zaciągnąć do nauki - lepiej robią to osoby obce. I dlatego ja postanowiłam skorzystać z portalu Need a School i znaleźć korepetytora/nauczyciela z mojej okolicy. Dzięki temu maluch uczy się efektywnie - ambicje to podstawa

              Skomentuj


                #82
                Odp: Angielski dla dzieci

                Ja moim dzisiaj kupiłam kolejne fiszki, mają akurat w promocji w biedronce za 6 zł, na pewno się przydadzą Dla starszych też były jakieś do wyboru, więc jak macie okazję to zajrzyjcie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Angielski dla dzieci

                  Moim zdaniem warto spróbować zapisać dziecko na kurs, a jeżeli nie idzie mu nauka języka w grupie można zdecydować się na lekcje prywatne. Mogę polecić http://www.luckyluke.edu.pl - na terenie dużych miast szkoła nie pobiera opłat za dojazd lektora na zajęcia.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Angielski dla dzieci

                    Nie potrzebuję materiałów do nauki języka, ponieważ moje dziecko uczy się w aj edu i ma wszystko co jest mu potrzebne. Do domu wraca naładowany energią i cały czas chce mówić po angielsku

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Angielski dla dzieci

                      Drogie Użytkowniczki Forum!

                      Zachęcamy Was do odwiedzenia naszej strony poświęconej nauce języka angielskiego dla dzieci! Poniżej przedstawiamy Wam kilka darmowych ćwiczeń (w pełni przystosowanych do drukowania/kserowania) oraz grafik, które pomogą Waszym Pociechom w nauce angielskiego. Zapewniamy, że na naszej stronie znajdziecie ich całe mnóstwo!








                      Do zobaczenia na naszym fanpage'u!

                      The Little School of English
                      https://www.facebook.com/Little.School

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Angielski dla dzieci

                        Nasze dziecko chodzi do prywatnej Sowej, właśnie przedszkola językowego, i to odgrywa bardzo istotną rolę w jej życiu. Jesteśmy w szoku, że umie więcej niż syn chodzący do 3 klasy podstawówki. On miał angielski w publicznym, ale to było kilkadziesiąt minut tygodniowo. W Sowie córka ma kontakt z językiem przez kilka godzin dziennie.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Angielski dla dzieci

                          Moje dziecko ma angielski w przedszkolu, ale zastanawiam się, czy nie zapisać go jeszcze na dodatkowe zajęcia, jak myślicie? czy to jeszcze może za wcześnie?

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Angielski dla dzieci

                            Jeśli w publicznym się uczy to możesz dać - tam program jest bardzo słaby. Córka ma w przedszkolu tyle angielskiego, że po prostu nie ma takiej potrzeby, aby się uczyła jeszcze gdzieś dodatkowo. Wystarczy to co ma w ciągu dnia.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Angielski dla dzieci

                              A jak to wygląda u dzieci rocznych? czy warto takie coś wprowadzać czy lepiej poczekać aż zacznie mówić słówka po polsku a dopiero potem uczyć angielskich słówek?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Angielski dla dzieci

                                Jestem za Sama jestem dwujęzyczna i tak samo moje dziecko. Na początku miałam wątpliwości, ale kiedy moje dziecko skończyło 2 lata i chętnie mówi w dwu językach widzę ciekawe efekty. Tzn. wszystko, co do tej pory czytałam na ten temat się potwierdza. Dziecko dwujęzyczne szybciej i chętniej się uczy i łatwiej mu zrozumieć wiele rzeczy...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X