Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księżyc a ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Księżyc a ciąża

    Wierzycie we wpływ pełni na poród, silniejsze skurcze itp.? Ja pamiętam jak była pełnia miesiąc przed terminem. A że moja ciąża była zagrożona mogłam urodzić wcześniej. Tej nocy dostałam tak silnych skurczy, że nie mogłam wstać z łóżka, jak już udało mi się wstać, to z bólu nie mogłam chodzić. W ogóle źle się czułam. Następnego dnia przeczytałam w prasie, iż porodówka tej nocy była pełna, tak jak pełny był księżyc. zabobony czy rzeczywiście coś w tym jest?
  •    
       

    #2
    Odp: Księżyc a ciąża

    Tak właśnie jest przynajmiej u mnie -za kazdym razem (3x) byłam pierwsza w nocy a po mnie był szał.Lekarz raz zazartował -choć nie namiejscu ze prawdziwa klacz się zrebi w nocy i po pełni
    Ale naprawde coś w tym jest


    Skomentuj


      #3
      Odp: Księżyc a ciąża

      Oj ja nie wierze w takie mity i przesady

      Skomentuj


        #4
        Odp: Księżyc a ciąża

        Ksieżyc? Dla mnie to są jakieś bzdury tak jak wierzenie w horoskopy i inne takiego typu duperele ;d ach, ta astrologia ;p

        Skomentuj


          #5
          Odp: Księżyc a ciąża

          Chyba jeden z kolejnych zabobownów. Nie wiem czy warto wierzyć w takie rzeczy. Ja osobiscie nie wierze i dzięki temu mam się dobrze oraz moje dzieci.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Księżyc a ciąża

            Pełnia księżyca ma wpływ zarówno na owulację jak i porody. Dowody są na kazdej porodówce. Kedy jest pełnia mają ruch na porodówce jak na dworcu Nie moze to być przypadek Sporo kobiet też w pełnię lub jej okolicy ma owulację i zachodzi w ciążę. NATURA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Księżyc a ciąża

              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
              Chyba jeden z kolejnych zabobownów. Nie wiem czy warto wierzyć w takie rzeczy. Ja osobiscie nie wierze i dzięki temu mam się dobrze oraz moje dzieci.
              Marzena to nie jest zabobon. Jestem osobą wierzącą. Nie uznaję wróżb, wróżek zabobonów itp. Ale wpływ pełni księżyca na organizm kobiety został naukowo udowodniony jakiś czas temu. Poza tym ja jak zaczęłam obserwować swoje cykle to o dziwo zauważyłam, że w okolicy pełni mam owulację. Rodziłam natomiast zaraz po pełni i położna mówiła, że jak co miesiąc mieli noc pełną roboty.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X