Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wspomnienia z porodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wspomnienia z porodu

    Jak wspominacie poród, jak się czułyście, czy panikowałyście, krzyczałyścię? A może był w was błogi spokój. Jakie emocje wam towarzyszyły? Ze mną był mąż, miałam tak silne bóle że błagałam o znieczulenie. Poród był długi, ciężki, 3 godziny parcia, ale krzyk dziecka i łzy męża najcenniejsze. Położne beznadziejne były. Nie potrafiłam się z nimi dogadać. Amoże miałyście jakąś wpadkę bądź śmieszne wydarzenie?
  •    
       

    #2
    Odp: Wspomnienia z porodu

    Ja mam dosyc mile wspomnienia z porodu rodzilam bez znieczulenia i poszlo dosyc szybko bo 5 godz

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wspomnienia z porodu

      okropne wspomnienia... brak łóżka porodowego, brak zainteresowania ze strony poloznej... była raptem 4 razy przez kilka godzin, okropny ból z brzucha i kręgosłupa jednoczesnie no i darłam się w niebogłosy ;p

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wspomnienia z porodu

        Ja dobrze wspominam mój poród, był szybki, opieka super i ból nie taki straszny....myslałam że będzie gorzej! Mój mąż na samą końcówkę wyszedł z sali porodowej, a ja zmęczona już tymi parciami poprosiłam studentkę żeby podała mi wodę, którą mi mąż miał zostawić. Niestety nigdzie nie mogli jej znaleźć,lekarz każe mi się przygotować do kolejnego parcia, a ja mówię chwileczkę musze zadzownic do męża zapytać gdzie mi zostawił tą wodę. Ich miny były bezcenne kiedy wyjęłam tel i zaczęłam dzwonić....3 minuty później urodziłam moją córcię

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wspomnienia z porodu

          U mnie nie ma zbyt dobrych wspomnień, rodziłam 17 godzin naturalnie po czym dostałam ponad 39 gorączki mdlałam wody odeszły zgnite a mały zaczął się dusić :/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wspomnienia z porodu

            Ja nie mam zbyt dobrych wspomnień z porodu. Generalnie to ja zawsze w takich sytuacjach jestem panikarą i mam dość niski próg bólu. Ostatecznie mój poród skończył się cc ale i tak zdążyłam zaznać atmosfery i bólu porodu naturalnego.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X