Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poród ze znieczuleniem czy bez?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: poród ze znieczuleniem czy bez?

    Ja rodziłam bez znieczulenia... Bóle z brzucha, krzyżowe i podana oksytocyna... Zero odpoczynku między bólami, które trwały cały czas i były nieustające. Ehm

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: poród ze znieczuleniem czy bez?

      Większosć kobiet chciałoby znieczulenie, ale powiedzmy szczerze ile je dostawało ? Jak nie da się w łape to się nic nie dostanie. Takie mamy w polsce zasady.

      Skomentuj


        #18
        Odp: poród ze znieczuleniem czy bez?

        U mnie w szpitalu nie było dostępnego znieczulenia do kręgosłupa, za to był gaz rozweselający, prądy, piłki, gorąca kąpiel.. tego typu rzeczy i jak panie mówiły w szkole rodzenia na każdego działa coś innego ja akurat nie zdążyłam przetestować co u mnie by złagodziło ból.

        Skomentuj


          #19
          Odp: poród ze znieczuleniem czy bez?

          Ja będę rodzić bez znieczulenia. Mimo reformy w moim szpitalu znieczuleń nie stosują. To moja druga ciąża i porodu boję się bardziej niż za pierwszym razem. Teraz wiem co mnie czeka... Ogólnie lekarz powiedział, że znieczulenie spowalnia poród, kobieta nie wie kiedy ma skurcz, co utrudnia parcie, traci się kontakt z pacjentką i takie porody kończą się cesarką lub kleszczami. Nie wiem ile w tym prawdy. Gdybym mogła pewnie rodziłaby ze znieczuleniem. Niestety wyjścia nie mam... Zostały mi dwa tygodnie więc zaczynam się stresować.
          Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

          Skomentuj


            #20
            Odp: poród ze znieczuleniem czy bez?

            zapraszam do wątku nt. znieczulenia tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=9063, ten zostaje zamknięty, aby ograniczyć ilość postów o podobnej tematyce, pozdrawiam

            Skomentuj

                   
            Working...
            X