Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie wiem co dalej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Nie wiem co dalej

    Była w podobnej sytuacji. Dwa lata po ślubie zaszłam w ciążę (planowaną), ale mój mąż doszedł do wniosku, że on jednak nie chce dzieci. Chciał nawet żebym usuneła ciążę! Miałam wtedy 24 lata, mieszkałam 300 kilometrów od rodziny. Był szybki rozwód, zostałam sama z niezbyt dobrze płatną pracą. Ale dawałam radę. Po roku poznałam kogoś, byliśmy razem, myslałam, że będziemy szcześliwi. Ale po dwóch latach związku i pół roku wspólnego mieszkania dowiedziałam się, że mnie zdradza ze swoją byłą i że ona teraz zaszła z nim w ciążę. Od tamtej chwili mija rok, a ja wiem już że nie chcę więcej związków. I tak tak na prawdę przez więszośc czasu jestem sama. Bardzo pomógł mi to zrozumieć ten artykuł http://supermamy.limango.pl/wywiad-r...zynstwie-slow/, dojrzałam do samotności, do samodzielnego macierzyństwa. A za miesiąc przeprowadzam się bliżej rodziców, będzie nas dzielić 20 km. Chce, żeby moja córeczka miał dziadków Trzymam mocno kciuki za wszystkie samotne mamy i skrzywdzone kobiety, poradzimy sobie!

    Skomentuj

           
    Working...
    X