Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdrada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zdrada

    najgorsze jest, ze ja bardziej chce niz nie chce...
    ja mam meza, dwoje dzieci, on niedawno sie zareczyl...
    tak sobie wmawiam, ze to moze by bylo swoistego rodzaju pozegnanie...
    musze sprostowac jedna rzecz... obecnego meza nie zdradzilam, ale mezczyzne z ktorym bylam przed mezem tak i to kilka krotnie wlasnie z tym, ktory sie niedawno znowu pojawil... tamte zdrady nie wyszly na jaw, nie mialam ogromnych wyrzutow sumienia, moze dlatego, ze podswiadomie czulam, ze ten zwiazek sie wypala


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zdrada

      Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
      wasektomie zrobil? to czemu sie zastanawiasz czy jestes w ciazy? a wlasnie zrobilas w koncu test???
      Ja tez lubie poflirtowac, slowie, gestami... moj maz jest podobny, wiec raczej sie nie wkurzamy na siebie... no chyba, ze ktores przesadzi...
      a wracajac do tematu... czy cos moze usprawiedliwic zdrade?
      czy ktoras z Was probowala sie usprawiedliwiac sama przed soba
      Tak robił, ale pod koniec grudnia, więc płodny jest jeszcze gdzieś do końca lutego. Właśnie cała ironia polega na tym, że on po zabiegu, a ja byłam w końcówce połogu, hehe. Testu nie zrobiłam, bo miałam niespodziewanego gościa i nie mogłam wyjść, a do sklepu mam daleko. Jutro lub pojutrze.

      Skomentuj


        #18
        Odp: zdrada

        Ja się nie próbowałam usprawiedliwiać... Jak się rozwodziliśmy, to zgodziłam się na orzeczenie o mojej winie. Na prawdę nie miałam o co obwiniać mojego pierwszego męża, w końcu wychodząc za mąż wiedziałam, że jest potulny jak baranek i ma słaby charakter. Seks też nie był rewelacyjny. Przez lata za to obwiniałam prócz siebie też mojego obecnego męża, wreszcie przestałam, bo uświadomiłam sobie dopiero niedawno, że to z nim mam taką prawdziwą rodzinę i z nim jestem już więcej lat niż z pierwszym. Pora o tamtym zapomnieć.
        Jedno jest pewne, jesteśmy emocjonalne i zdrada jest kusząca z powodu tego dreszczyku emocji. Ale nie warto, bo to zwykła chemia, pierwotne pożądanie podszyte potrzebą prokreacji, a my do tego dorabiamy ideologię, bo się amerykańskich filmów naoglądałyśmy

        Skomentuj


          #19
          Odp: zdrada

          ale chyba tu przy zdradzie lepiej zalowac ze sie nie zdradzilo, niz zalowac ze sie zdradzilo

          Skomentuj


            #20
            Odp: zdrada

            ale ja nie chce żałować ze to zrobiłąm albo, że nie zrobiłam... ehhh


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #21
              Odp: zdrada

              hejka
              Przez pierwszego męża zostałąm zdradzona i to nie raz,on się zarzekał,że nie ale ja wiedziałąm swoje.Zaczęłam się spotykać z byłą moją miłością sprzed lat,nie zalerzało mi na seksie ale na byciu z kims komu można się wyżalić.On miał swoje życie i ja swoje aż wkońcu powiedziałąm-dlaczego nie?On mógł a ja nie???Odpłaciłąm byłemu tym samym.Nie żałuję!
              Teraz mam drugiego męża,kocham go bardzo ale jestem wyczulona okropnie na zdradę.To boli i zostawia ślad....Czasami mam ochotę na "mały "skok w bok Ale nie chcę niszczyć tego co mam i ranić mężczyzny którego kocham.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                #22
                Odp: zdrada

                ha! czyli odwet nie jest taki zly
                ciezki orzech do zgryzienia


                ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                ---------------------------------------------------

                Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zdrada

                  Ja miałam satysfakcję ,że odpłaciłam mu "pieknym za nadobne"I naprawdę nie żałuję,a póżniej już mnie nie obchodziło czy sie dowie czy nie.Szczerze,to poczułam sie lepiej...
                  Ale trzeba wiedzieć kiedy i czy to ma sens,bo jak ma wszystko zburzyć jeden wyskok to nie warto.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: zdrada

                    Zdrady bym nigdy nie wybaczył swoje kobiecie i nigdy sam bym jej nie zdradził.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: zdrada

                      nigdy nie mów nigdy ;P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: zdrada

                        Hejka

                        Zdrada?! dobry wyraz. W realich bolący. Ja byłam zdradzona wpierw przez partnera, był starszy ode mnie o 4 lata, więcej wiedział o świecie niż ja. Na początku było super, ale przez pół roku żył w dwóch swiatach. . Az pojawił sie chłopak w szkole który mnie rozumiał, nie potrafiłam mu się oprzeć, do sexu nie doszoło, ale psychicznie zdradzałam też tego pratnera. W sumie w jednym czasie byliśmy w dwóch zwiazkach. Lecz ja jako z przyjacielem a on kochanką. Rozpadł sie związek, przyjaciel został do dziś. Po 4 latach od tamtego wydarzenia poznałam ex męża. Mamy wspólnie córkę. wiedział, ze nie nawidzę zdrady, ze tego nie wybaczam i co zrobił?! gdy urodziłam nie maiałm ochoty na sex a on do tej pory cichy spokojny znalazł inną. Miałam dowody na kompie w tel jego. Póxniej laska pisała do mnie, ze mam się odwalić od niegi itp itd. Nie czekałam długo on posądził mnie o zdradę z przyjaciel z przed lat- byłam bliska i chętna z nim iść.. ale nie zrobiłam tego, bo nie na tym to polega. Pech chciał że zmarł jego brat i pisałam z nim dużo smsów czasem i dziwnej trsci ktore moznabylo odebrac jako propozycja. I co moj M to odczytal. dołozył kolejną zdradę. Ja juz nie mogłam znieść tego i złozyłam pozew o rozwód. dzisiaj mam 22lata rozwód za sobą walkę o alimenty kochaną córkę i kolejną szanse na bycie z moja prawdziwą miłością... Jednak to prawda ze jak kocha to poczeka, bo On juz 6 lat czeka na mnie... może to śmieszne, ale miał swoje zycie miał partnerki,ale jednak coś nas ciagnie ku sobie.

                        Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: zdrada

                          ha...
                          no i po wszystkim... Nie skusilam sie, tzn oboje sie nie skusilismy... Nie dlatego, ze sie balismy czy cos... jakos nie czulismy takiej potzrebu, najpierw obiad, potem kawa, wieczorkiem piwo... i to wystarczylo... rozmowa, smiech, kilkakrotny uscisk dloni, kilka przytulen, buziak w policzek na dzien dobry oi dobranoc...


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: zdrada

                            Zdrada to chyba najboleśniejszy moment w życiu związku, nie wyobrażam sobie nawet tego bólu. A Wasze historie przypominają mi mocno zwierzenia kobiet z Jego zdrady - to książka, która może bardzo dużo nauczyć.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: zdrada

                              Bo facetom nie mozna ufać!!!
                              Mój robi dla mnie i naszej rodziny wszystko wręcz nosi na rękach, moge odwiedzać go w pracy ale nie moglabym sobie wyobrazić sytuacji jakby oznajmił mi że ma kogoś od razu bym mu walizki spakowała...jak na razie nie zrobił tego więc moge być spokojna, no i najważniejsze ufamy sobie, duzo rozmawiamy a zachowanie męża jest bardzo przyzwoite w każdej sytuacjii
                              Doriaś ur.17.03.2008




                              Tristaś ur. 11.03.2010

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: zdrada

                                Popieram tą akcję, co o tym sądzicie?

                                http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...slowe-marzenia

                                Tribestan jest pierwszym w Polsce preparatem na podniesienie libido dla kobiet i mężczyzn. Dzięki niemu spełniamy zmysłowe marzenia i uwalniamy namiętność i pożądanie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X