Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki stanik dla karmiącej?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: jaki stanik dla karmiącej?

    Ja też mialam taki 100% bawełny i bardzo dobrze mi się sprawował. Tanie to te biustonosze nie są, ale warto zakupić przynajmniej jeden, bo daja wielką ulgę młodej mamie i dobrze sie w nich chodzi. Tylko ja bym przez internet nie zdecydowała się kupić.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: jaki stanik dla karmiącej?

      Stanik dla karmiącej to priorytet bez którego nie może się obyć...teraz mam już kilka sztuk ale na początku wystarczyły dwa jeden biały, drugi czarny. Bardzo wygodne i praktyczne więc każdej mamie się przydadzą. Mam staniki z H&M mama

      Skomentuj


        #33
        Odp: jaki stanik dla karmiącej?

        Tak, jak dziewczyny pisały biustonosz do karmienia to świetna rzecz. Nie trzeba się rozbierać, wystarczy odpiąć klapkę i już jest. Zwłaszcza, gdy karmimy poza domem jest świetny. Koniecznie musi być bawełniany, wtedy jest najwygodniej.

        Skomentuj


          #34
          Odp: jaki stanik dla karmiącej?

          Ja takie staniki zamawiałąm tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa wcześniej napisałam do sklepu parę pytań i szybko mi Pani odpisała co rozwiało moję wątpliwości jaki model wybrać.

          Skomentuj


            #35
            Odp: jaki stanik dla karmiącej?

            Na pewno z poduszkami będzie lepszy bo w razie czego wciągnie to co wypłynie, wybór na rynku jest duzy możecie poszukać w takich sklepach jak Gorteks bo oferte mają bardzo szeroką, ale konkretnie to nie doradzę, żona zawsze u nich kupuje i jest zadowolona.

            Skomentuj


              #36
              Odp: jaki stanik dla karmiącej?

              Teraz są takie specjalne, odpinane inaczej. Dobrze też, żeby brafitterka dobrała Wam rozmiar stanika, bo po ciąży biust często się zmienia i rozmiar jest zupełnie inny. A szkoda kręgosłupa, no i też tego, żeby biust nam opadl czy coś. Tutaj https://www.paryzanka.eu/nowosci sobie możecie szeszej poczytać na temat bielizny. Wybierajcie po prostu takie sklepy, gdzie jest brafitterka i będzie dobrze

              Skomentuj

                     
              Working...
              X