Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    U mnie zdecydowanie spisuje się tolpa - tutaj znajdziecie ich produkty xxx. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, skład kosmetyków jest świetny, generalnie mogę polecić. Widać efekty już po kilku tygodniach w przeciwieństwie do tych kosmetyków z drogerii, które nic nie dają.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 22:07. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

      Jak któraś ma problemy z łojotokowym zapaleniem skóry, to gorąco polecam przyjrzeć się produktom La Roche Posay - do tej pory nie znalazłam lepszych kosmetyków-leków na tą chorobę skórną, a ta marka ma produkty specjalnie przeznaczone dla łojotokowców. Wiele razy ratowały mnie z opresji

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

        Ja najczęściej korzystam z naturalnych rozwiązań oraz tych od Ziaji. Bardzo lubię olejki, bo naprawdę są efekty po regularnym stosowaniu są widoczne. Fajna jest ta seria kosmetyków - xxx. Korzystalyście z któregoś z produktów serii cupuacu? Jestem ciekawa Waszych opinii.
        Last edited by disne; 29-07-2020, 22:07. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

          Duż kobiet ma problem w znalezieniu dobrego brązera do ciała. Ja Was doskonale rozumiem, bo sama miałam z tym ogromny problem i naprawdę już mi się odechaiło szukać. Pod choinkę dostałam zestaw xxx i tam był ten krem odżywczy, który miał właściwości brązujące. Ha! To był strzał w dziesiątkę, naprawdę jest dobry.
          Last edited by disne; 29-07-2020, 22:08. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

            Ostatnio spodobał mi się xxx, kórego używała moja kosmetyczka w trakcie zabiegu zagęszczania włosków - pięknie pachniał truskawkami!
            Last edited by disne; 29-07-2020, 22:08. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

              Polecam markę xxx botame . Chyba wszystko, używałam juz kremu, masła do ciała, szamponu, mam swiece do masażu i olejki etertczne
              Last edited by disne; 29-07-2020, 22:09. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                Ja lubię kosmetyki naturalne. Mam wrażliwą skórę i stosowanie typowych kosmetyków ją podrażnia, dlatego też polecam kosmetyki z Hildegard Braukmann nawet podstawowe takie jak żel pod prysznic 7 ziół tej marki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                  Z mojej strony polecam rozświetlacze do ciała i do twarzy oraz fluidy marki Fenty Beauty, które są marki Rihanny - drogie bardzo, ale są niezwykle trwałe. Tak jak właśnie piszę o nich m.in. portal modowy Modny Blog xxx . Poza tym tego rodzaju kosmetyki są wegańskie takie jak spod marki znajdującej się w Sephorze - Kat Von D. Czy nawet sprowadzane z Holandii - Jeffrey Star.
                  Wegańskie jak do tej pory były dla mnie odpowiednie, dlatego, że mam bardzo wrażliwą skórę i potzebuję hipoalergicznych kosmetyków. Poza nimi korzsytam na codzień z kosmetyków Ziaji i AA.
                  Last edited by disne; 29-07-2020, 22:08. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                    Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą
                    Dlaczego Miłość nie jest kochana?

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                      zamawiam sobie kosmetyki zazwyczaj w internecie nie oszukujmy się tam po prostu są tańsze. Mam stronkę xxx gdzie mają kosmetyki do ciałą do twarzy, maseczki, kremy itd. Wszytko jest. Jeśli bym miała wybrać ulubiony kosmetyk to żel pod prysznic z aloesem! Jak dla mnie najlepszy, dobrze nawilża skórę.
                      Last edited by disne; 29-07-2020, 22:08. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                        Stosujecie już jakieś kremy na zmarszczki? Ja właśnie zauważyłam, że wokół oczu pojawiły mi się nowe kurze łapki i postanowiłam zainwestować w dobry przeciwzmarszczkowy krem, tylko nie wiem w jaki...Myślałam by kupić i wypróbować krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Tym bardziej że jest na bazie naturalnych składników. Widziałam na insta jak Wiktoria Omyłą reklamuje też tą markę. Może warto ?

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                          Jakie fajne kosmtyki z Avon polecicie na walentynki?
                          Aby żyć pełnią życia, należy być w ciągłym ruchu, bo tylko wtedy każdy dzień jest inny.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                            Nie polecam ich kosmetyków. Fajnie pachną i fajnie wyglądają ale jeśli chodzi o skład to są.... takie sobie. O wiele lepiej będzie wybrać jakąś dobrą polską firmę kosmetyków naturalnych taką jak Sylveco czy Nacomi.

                            W tym sklepie jest aktualnie wiele zestawów na walentynki w dobrej cenie, zerknij sobie:
                            xxx

                            Nie musisz tak poza tym kupować kosmetyku,ale na przykład akcesoria
                            zestaw beauty blenderów
                            ewentualnie szczoteczkę czyszczącą do twarzy
                            Last edited by disne; 29-07-2020, 22:05. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                              Cześć, to zależy czego oczekujesz od kosmetyku. Ja zdecydowałam się porzucić produkty drogeryjne na rzecz naturalnych. Bardzo polecam xxx. Najlepiej jeżeli sprawdzisz działanie na sobie.
                              Last edited by disne; 29-07-2020, 22:05. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                                hej, ja ze swojej strony polecam serum na pogrubienie rzęs xxx
                                Last edited by disne; 29-07-2020, 22:06. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X