Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

    Niedługo urodzę drugą córeczkę. Nie planujemy urządzać jej oddzielnego pokoju, bo podobnie jak w przypadku pierwszej, będzie mieszkała z nami w sypialni. Za to do "nowego" pokoju przenosimy starszą dziewczynkę (2 latka).

    łóżko
    Póki co wybraliśmy się na wspólne zakupy, gdzie Malutka wybrała sobie urocze białe łóżko z barierką. Chciałaby, żebyśmy dołożyli do tego baldachim i sprawdziłam, że jest to możliwe w tym modelu, więc może się uda!

    regał
    Skoro łóżko jest białe, to "polujemy" teraz na biały regał, który pomieściłby przede wszystkim książeczki, za którymi Córeczka przepada. No i oczywiście pozostałe zabawki. Ze względu na ograniczoną powierzchnię szukamy regału w formie domku, żeby mógł jednocześnie zmieniać się w domek dla lalek w razie potrzeby.

    miejsce do rysowania
    Taki kącik jest dla maluszka niezbędny. Chciałabym znaleźć zielony zestaw krzesełko + stolik, który będzie pasował do koloru pokoju. Najważniejsze jednak, żeby był bezpieczny i wygodny. Czytam, więc jak dobrać odpowiednią wysokość. Byłoby cudownie, gdyby dodać tablicę kredową, ale to z czasem...

    detale
    Poza powyższym podstawowym wyposażeniem kluczowe są detale! To one tworzą przecież niepowtarzalny klimat w pokoju dziecka. Nasza Malutka uwielbia książeczki, a w szczególności Pucia. Planujemy więc uwzględnić różne motywy książkowe w wystroju pokoju. Odpowiednia pościel, zasłonki itd. No i przede wszystkim oświetlenie. Do wieczornego usypiania z książeczką przyda się delikatne, ciepłe światło.

    Eh... rozmarzyłam się. Z odrobiną kreatywności uda się urządzić wymarzony pokój bez ponoszenia kolosalnych nakładów finansowych. Ważny jest pomysł... i czas.
    Najważniejsze jest jednak to, żeby Malutka dobrze się czuła w swoim pokoju. Może w końcu zacznie przesypiać noce...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

      Pokoik mojej córeczki powinien oczywiście zawierać trochę różowego koloru. Jednak chciałam aby nie był zbyt przytłaczający więc wybrałam blady róż z bielą. Ściany zostały pomalowane na zielono, ponieważ kolor ten uspokaja, a w niedalekim czasie pojawią się na nich drzewka i zwierzątka. Oczywiście przy łóżeczku musi być baldachim, ponieważ dla mnie córka jest księżniczka. Jej ulubiony miś, cały czas jest również obecny. Na parapecie kolekcja pluszaków Me To You, jeszcze po moim dzieciństwie, na szczęście zachowane w stanie idealnym. Na oknach delikatne zasłonki z kokardami oraz wianuszek kupiony specjalnie dla córeczki w Portugali. Obowiązkowo ochraniacz na szczebelki oraz bardzo praktyczny przybornik, wszystko w tym samym wzorze. Pokoik jest urządzony skromnie i delikatnie lecz od razu spodobał się mojej księżniczce

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

        Moja córka marzy o pokoiku
        w którym byłoby zabawek bez liku:
        sówki, misie, klocki, lalki i koniki
        a przede wszystkim wygodne stoliki
        do zapraszania braci, koleżanek mamy oraz taty
        na filiżankę wyśmienitej herbaty
        Aby poczuć się damą we własnym pokoju
        marzy Ewunia od rana do znoju.
        Pragnie, aby ściany były różowe,
        ale na tym różu bardzo chce mieć krowę
        Obok ptaszki, które w dzień latają
        oraz sówki, które noce umilają.
        Do tego łóżko piętrowe,
        a na łóżku poduchy kolorowe.
        I jeszcze biały regał koniecznie być musi,
        na ulubione książeczki Ewusi.
        Pokój wesoły, przytulny, kolorowy
        W którym każdy ma chęć i do zabawy oraz odpoczynku jest gotowy!!!!
        Attached Files

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

          Pokój dziecka.
          Marzenie mamy to jedno, marzenie dziecka to drugie.
          Mamie marzy się nowoczesny styl w jasnych pastelowych kolorach,totalny minimalizm i przestrzeń,wiem jednak,że to nie o to tu chodzi. Pokój dziecka ma być przytulny,kolorowy i bezpieczny. To jego świat,jego harmonia,nastrój. To tutaj mój szkrab spędzi najwięcej czasu i ma być mu tu dobrze a nie pięknie i modnie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

            Eksplozja kolorów i wgląd jak nie z tego świata.
            Pokocha mnie maluszek,mama,ciocia a nawet tata.
            Poczucie bezpieczeństwa to moje najważniejsze zadanie.
            Funkcjonalność,piękny wygląd tak zdobywa się serca na zawołanie.
            Spełnić chcę Twoje najpiękniejsze senne marzenia.
            A w ciągu dnia będę towarzyszem kolejnych celów spełnienia.
            Czy już wiesz kim jestem i jak się nazywam?
            Jestem Twoim pokojem i do wspólnej zabawy wzywam!.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

              By pokój był absolutnie wyjątkowy jak najwięcej elementów planuję wykonać własnoręcznie. Ponieważ jesienią spodziewamy się córki a brzuszek ogromnych rozmiarów sprawił, że zrezygnowałam już z pracy - mam dużo wolnego czasu. Ponadto mam silną potrzebę żeby zacząć już wić to wymarzone gniazdko, więc mam nadzieję że efekty będą niesamowite. Planuję stworzyć bardzo przytulną przestrzeń z mnóstwem zakamarków, bo małe dzieci uwielbiają przytulne kąciki, w których mogą schować się przed czujnym rodzicielskim okiem, tak więc będzie podwieszany baldachim-namiot, na który materiał właśnie zmierza do mnie kurierem, a ponadto dużo mebli z palet ponieważ mój mąż również jest chorobliwie kreatywny. Ponieważ nie jestem fanką tradycyjnego różu dla dziewczynek cały pokój będzie biało miętowy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                Moja córka Zosia marzy o swoim własnym pokoju wypełnionym maskotkami. Oczami wyobraźni widzi swój pokój bardzo kolorowo, ozdobiony wstążkami i mnóstwem zabawek.
                Ja widzę pokój córki w jasnych kolorach z kącikiem na odpoczynek(wygodnym łóżkiem i z kącikiem na naukę(biurko). Z miejscem oddzielnym na zabawę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                  U naszej Zośki idealnie sprawdziłby się pokój-plac zabaw. Z łóżkiem do którego wchodzi się po drabince, a schodzi przy pomocy zjeżdżalni. Ze ścianką wspinaczkową i mnóstwem lin i siatek do wspinania.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                    Mój synuś mówi do mnie: Mamusiu chce mieć pokój taki ładny z oknem, niebieski i żeby była w nim rakieta i spiderman, może jeszcze być łózko i stolik z krzesełeczkami,ale to niekoniecznie, bo i tak śpię z Tobą ,a pisać jeszcze nie umiem, no chyba ,że do malowania. no i oczywiście dywan na którym będzie autostrada, żebym mógł bawić się swoimi ulubionymi samochodzikami. Oprócz tego chciałbym mieć półeczkę gdzie będę mógł trzymać swoje ubranka, zabawki, no i smakołyki i jeszcze świecące gwiazdki na suficie i koniecznie drzwi Jak zobaczył tą poduszeczkę sówkę to od razu z radością dodał, że też by taką bardzo chciał, miałby się do kogo przytulać i z kim spać, nawet mamuś Ty byś mogła iść spać z tatą. Czy będę mieć swój wymarzony pokój to się okaże, tata zarabia pieniążki, a mama powoli organizuję wszystkie moje zachcianki.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                      Zacznę od tego ze Marysia ma poltora roczku i uwielbia pieski 😊 jej pokoj napewno bylbylby jasny z dodatkiem zieleni i rożu. Na parapecie stalyby kwiaty. Mialaby motywy róznych zwierzat w pokoju. Łozko byloby biale z wieloma poduszkami i maskotkami, a nad lozkiem duza polka na której stalyby ksiazki. Przed snem zawsze oglada i zaciekawieniem slucha jak czytam W pokoju trzymalaby sowoja rybke na ktora patrzy bez przerwy 😊 na podlodze mialaby mieciutki dywanik na ktorym bawilaby sie ze mna i moglaby chodzic na boso ❤ mam nadzieje ze niedlugo zrealizujemy jej pokoik w ktorym chetnie bedzie siedziala i bawila sie 🍀

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                        Mój pokój marzeń dla dziecka miałby wątek muzyczny ponieważ rodzice są umuzykalnieni. Pofotapeta z królem muzyki F. Merkurym, na ścianie pięciolinia z nutami 4 pór roku Vivaldiego, wszystko utrzymane w tonie szarości i rozjaśnione delikatnym błękitem. Kaloryfer bym pomalowała na biało -czarno taka imitacja klawiszy fortepianu.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                          (coś do zabawy+motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES
                          Wygrały marzenia...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                            Za kilka miesięcy pojawi się na świecie nasza córeczka. Wymarzyłam sobie pokój w kolorze pudrowego różu i bieli. Mebelki białe stylizowane( widziałam już takie), w stylu retro trochę jak z przedwojennego zdjęcia. ściany pomalowane na kolor złamana biel i pudrowy róż, nad łóżeczkiem pasek tapety jasnoróżowej w ciemnoróżowe-angielskie różyczki. W pokoiku będzie dużo wzorów koronkowych, kwiatowych, serduszek. Uwielbiam ramki ze zdjęciami, dlatego obowiązkowo kilka będzie stało w pokoiku- oczywiście białe. Firanki białe, z różowymi falbankami. Pokój będzie romantyczny, ale też bardzo funkcjonalny i bezpieczny. Ściany, meble pokryte bezpieczną farbą dla dziecka. Będzie łóżeczko( które w z biegiem czasu zamieni się na łóżeczko przedszkolaka) z baldachimem( wykończony koronkami), komoda z przewijakiem, szafa i regał na przybory i na kilka zabawek. Pod oknem będzie stała skrzynia za zabawki-drewniana. Wszystko będzie piękne, romantyczne takie jak nasza córeczka...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                              Moja Zuzka ma prawie 2,5 roku. Gdy po ukończeniu 1,5 roku postanowiliśmy wymienić smoczek na przytulankę, zabrałam ją do sklepu, aby mogła wybrać taką, która najbardziej przypadnie jej do gustu. Wybór był ogromny: piękne, kolorowe przytulanki w przeróżnych postaciach, ale moja Córcia ku naszemu zdziwieniu wybrała... ciemno-brązową sowę i od tej pory zaczęła się nasza przygoda z sowami, które stale towarzyszą naszej Córci.
                              Dlatego w nowym pokoju Zuzki na jednej ścianie pojawi się piękna kolorowa tapeta z sówkami, a pozostałe ściany będą miały kolor miętowy, co z jasnymi mebelkami i różowymi dodatkami będzie komponowało się idealnie. Na podłodze pojawi się mięciutki dywanik, oczywiście z sową bo Zuzka uwielbia układać na podłodze wszystkie swoje sówki i karmić je co najmniej 4 razy dziennie Cudownie byłoby, gdyby udało nam się wygrać kolejną sówkę do naszej kolekcji

                              POZDRAWIAM

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj 1 z 5 poduszek sówek od MYtinyHOBBY. Konkurs „Pokoik malucha”

                                Już wkrótce na świecie pojawi się nasze pierwsze, długo oczekiwane maleństwo - synek Władzio. Pokój, w którym zamieszka odziedziczył po swoim imienniku Dziadku Władku. Jako, że był on stolarzem z zamiłowania, pokój jest cały w pięknej, drewnianej boazerii koloru naturalnego, która wizualnie bardzo ociepla całe wnętrze tego prostokątnego pomieszczenia. Bardzo lubię klasyczne wnętrza, gdzie można połączyć "naturę" materiałów z ich funkcjonalnością, dlatego uważam, że pokój dla naszego synka powinien być przytulny i wygodny, ale też przede wszystkim bezpieczny. Boazeria jako dekoracja ścian tworzy spokojną bazę, dlatego chciałabym dodać radosne, dziecięce kolory w postaci różnobarwnych zabawek i książek, które z pewnością szybką opanują tę przestrzeń. Moim największym hobby jest fotografia, więc nie zabraknie również zdjęć przedstawiających wielobarwne ptaki czy zielone krajobrazy w kolorowych ramkach. Dodatkowym przyrodniczym akcentem mogłaby być np. poduszka sowa, a że mieszkamy na wsi, od czasu do czasu mamy przyjemność spotkać się z wieczornym pohukiwaniem tych zwierzątek na pobliskich drzewach. Myślę, że nasz mały Władziu szybko zaaklimatyzuje się w takim przyjaznym dla Malucha otoczeniu, i kto wie - może w przyszłości też będzie stolarzem ;-)

                                Pozdrawiamy serdecznie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X