Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Filmy z porodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Filmy z porodu

    Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i już myślę o porodzie oczywiście z przerażeniem Może to błąd, ale zaczęłam oglądać różne filmy z porodów, nie po to żeby się przestarszyć jeszcze bardziej, ale raczej w celach edukacyjnych Podsyłajcie linki albo wrzucajcie filmy, z których mozna się czegoś dowiedzieć o przebiegu porodu, będę wdzięczna
  •    
       

    #2
    Odp: Filmy z porodu

    Napisane przez olaa27 Pokaż wiadomość
    Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i już myślę o porodzie oczywiście z przerażeniem Może to błąd, ale zaczęłam oglądać różne filmy z porodów, nie po to żeby się przestarszyć jeszcze bardziej, ale raczej w celach edukacyjnych Podsyłajcie linki albo wrzucajcie filmy, z których mozna się czegoś dowiedzieć o przebiegu porodu, będę wdzięczna
    A oglądałaś porodówkę na TLC? oglądanie jest dobre i niedobre dlatego odpuściłabym sobie filmy z ciężkimi porodami żeby się niepotrzebnie nie denerwować W którym jesteś tygodniu?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Filmy z porodu

      To dopiero 8 tydzień. Nie oglądałam tego programu, o którym piszesz, raczej tylko na yt filmy. Chcę się po prostu więcej dowiedzieć

      Skomentuj


        #4
        Odp: Filmy z porodu

        http://www.babycenter.com/2_live-bir...ral_3656508.bc

        Skomentuj


          #5
          Odp: Filmy z porodu

          I jeszcze poród na łonie natury https://www.youtube.com/watch?v=EsNhCWsDVQI

          Skomentuj


            #6
            Odp: Filmy z porodu

            Ja przed porodem obejrzałam tylko 1 film, który mnie przestraszył i więcej już nie chciałam oglądać. Podczas porodu gdy już się pojawiła główka, nie pamiętam czy to lekarz czy położna pociągali za nią żeby resztę dzidziusia wyciągnąć. Nie wiem czy to jest normalne podczas porodu czy nie, mnie to przeraziło, że można dziecku w ten sposób krzywdę zrobić. To był pierwszy i ostatni film jaki obejrzałam, stwierdziłam że zaufam lekarzowi, który będzie odbierał poród, czasem chyba lepiej wiedzieć mniej.

            olaa27 wejdź na You Tube tam jest tego pełno.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Filmy z porodu

              Ja też naoglądałam się tyle filmików że przy pierwszym porodzie bardzo się bałam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Filmy z porodu

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                A oglądałaś porodówkę na TLC? oglądanie jest dobre i niedobre dlatego odpuściłabym sobie filmy z ciężkimi porodami żeby się niepotrzebnie nie denerwować W którym jesteś tygodniu?
                Jakoś kiedyś, ostatnio trafiłam na ten program jak włączyłam to akurat byla scena jak już dzidziuś z brzuszka wychodziła główka ,synek na to patrzył bo chwila minęła zanim pilota znalazłam Więcej nie wchodziłam na to

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Filmy z porodu

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Jakoś kiedyś, ostatnio trafiłam na ten program jak włączyłam to akurat byla scena jak już dzidziuś z brzuszka wychodziła główka ,synek na to patrzył bo chwila minęła zanim pilota znalazłam Więcej nie wchodziłam na to
                  Oj to żeś wyczuła moment żeby włączyć program :/ Synek nie zadawał potem kłopotliwych pytań? Wydawało mi się że ten program i tak pokazuje raczej delikatnie no ale temat porodu nie jest raczej wskazany dla dzieci

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Filmy z porodu

                    Pytania były już kiedyś A po tym szybko zmieniłam temat i jakoś minęło

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Filmy z porodu

                      Ja, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży unikałam oglądanie wszystkich filmów typu "Porodówka". Jestem straszną panikarą, która boi się igieł także nie chciałam jeszcze bardziej nakręcać swojego strachu

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X