Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Sama jestem świeżo upieczona mama i musze Wam powiedzieć, że w pierwszych tygodniach życia mojego maluszka bardzo pomocny okazał się laktator. Dlatego sądze, ze taki zakupxxx spodoba się przyszłej mamie.
    Last edited by disne; 30-09-2020, 22:00. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      Może po prostu jakieś fajne kosmetyki ?
      noclegi dla pracowników w poznaniu

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        Ja swojej przyjaciółce na baby shower kupiłam nianię elektroniczną, mówiła że będzie potrzebowała więc wiedziałam że się ucieszy. Zamówiłam model Xblitz Kinder, znajome mówiły że to jeden z lepszych na rynku.

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          Wiesz co ... ja widziałam jakiś czas temu na xxx takie poduszki do karmienia, to wydaje się mega przydatne
          Last edited by disne; 30-09-2020, 22:00. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Pamiętajcie, że na takie okazje kupuje się coś dla dzieciątka, może warto zapytać mamy co potrzebuje? U nas tak było i powiedziała, że jakieś kocyki to się zrzuciliśmy i kupiliśmy w trójkę taki bardzo delikatny z MAYLILY zresztą odsyłam do nich -xxx jeśli zależy Wam na najwyższej jakości i fajnych delikatynych materiałach ciężko takie znaleźć nawet jeśli chodzi o asortyment dla niemowlaków.
            Last edited by disne; 30-09-2020, 22:00. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Faktycznie dobry pomysłem jest spytać się czego owa mamusia potrzebuje. A ja nie to może taka elektroniczna niania xxx ? Nie zawsze się o tym pamięta a to jednak bardzo przydatne urządzenie. dźwięk pozbawiony jest zakłóceń na odległość nawet 50 metrów wiec bez problemu rodzic będzie wiedzieć czy z maleństwem jest wszystko okej. Do tego niania ma wbudowany termometr i jest prosta w obsłudze Myślę, że taki prezent przypadł by do gustu.
              Last edited by disne; 30-09-2020, 22:00. Powód: link
              Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Większość z Was pisze tutaj o przedmiotach, które mają pomóc mamie w wychowywaniu dziecka, a ja jestem trochę innego zdania i uważam, ze fajnym pomysłem jest kupienie mamie czegoś fajnego tylko dla niej np. kolczyków, czy bransoletki. Sama niedawno dostałam kolczyki i również podarowałam je swojej koleżance, która niedawno urodziła i obydwie byłyśmy bardzo zadowolone z prezentów. Ja akurat kupiłam jej z tej oferty xxx , bo wiedziałam, że jej się spodobają, ale jest też wiele innych.
                Last edited by disne; 30-09-2020, 22:01. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Tutaj na pewno znajdziecie coś ekstra

                  xxxx
                  Last edited by disne; 24-09-2020, 23:19. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Na taką imprezę na pewno daje się prezenty, które się przydadzą przyszłej mamie. Może to być coś praktycznego jak ciuszki, pieluszki, buteleczki, czy coś na pamiątkę jak xxx W takim albumie mama będzie mogła dokumentować wszystkie ważne momenty w życiu dziecka i stopniowo kompletować sobie cudowną pamiątkę na późniejsze lata.
                    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:19. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Uważam, że najlepiej uzgodnić z innymi dziewczynami co kupujecie, żeby nie było powtórek. Ja wybrałabym słodki kocyk xxxx Firma produkuje piękne kocyki w wielu rodzajach, mają w ofercie kocyki bambusowe, kocyki minky, kocyki bawełniane. Możliwość ich personalizacji, haftując np. imię dziecka. Kocyki są produkowane w Polsce z bezpiecznych tkanin najwyższej jakości. Co tu duzo mówic, piękny design.
                      Last edited by disne; 24-09-2020, 23:19. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                        Ja właśnie dwa dni temu otworzyłam taki album z życia córki. A córka ma już ponad 12 lat. A synek 8 miesięcy. Córka nie mogła się nasłuchać i napatrzeć co kiedy zaczęła robić. Mega pamiątka wspomnienia. Warto było uzupełniać, więc prezent był trafiony

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          najlepiej to jakiś laktator!

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Ja też uważam, że warto pójść w kierunku rzeczy przydatnych w domu. Wiem, że wiele kobiet bardzo chciałoby mieć narzuty na łóżko od Madley. Pomyślcie o tym, by własnie je sprawić przyszłej matce. W xxx możecie sobie je przejrzeć. Wyglądają genialnie
                            Last edited by disne; 24-09-2020, 23:20. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              Profesjonalna sesja zdjęciowa! Polecam tego fotografa xxx
                              Last edited by disne; 24-09-2020, 23:20. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                Ja też bym postawiła na jakiś praktyczniejszy prezent. Na przykład taki xxx pozwala dużo łatwiej, szybciej i przede wszystkim równomiernie podgrzać mleko. Na pewno ułatwi zajmowanie się maluszkiem a poza tym jest to jedno z tych rzeczy o których nie zawsze się pamięta przy robieniu wyprawki albo pamięta się kiedy jest już potrzebna
                                Last edited by disne; 24-09-2020, 23:20. Powód: link
                                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X