Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Łeba - to jest piękne miasto nad polskim morzem. Masz wszystko tanio, od domków letniskowych Łeba, po jedzenie i atrakcje. Miasto ma swój klimat. Bardzo polecam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      My z mężem bardzo często podróżowaliśmy, zanim urodziło się nasze maleństwo. Często jeździliśmy nad nasze Polskie morze. Ostatnie nasze wakacje, jak byłam już w ciąży, spędziliśmy w Gdyni, dokładniej w Orłowie. Piękna dzielnica, ma swój urok. Myślimy nad tym w tym roku, ale nasze auto nie nadaje się już do tak dalekich podróży, szczególnie z małym dzieckiem. Zaplanowaliśmy urlop na styczeń, bo zimą nadmorskie miejscowości są jeszcze ładniejsze moim zdaniem. I wymyśliliśmy wczoraj, że wypożyczymy samochód na ten tydzień. Tylko potrzebujemy jakiejś sprawdzonej wypożyczalni, żeby nie zepsuł nam się w drodze. Znalazłam w internecie wypożyczalnie z Sierpca Może ktoś z Was korzystał już z oferty tej wypożyczalni i mógłby się podzielić opinią?

      Skomentuj


        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        Jesteśmy zachwyceni. Rowy to spokojna i klimatyczna miejscowość. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

        Skomentuj


          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Ja bardzo przyjemnie spędziłam czas na domkach w Rusinowie - Poleciła mi ich znajoma i faktycznie warto tam pojechać. Mają dobrze wyposażony ośrodek, dwa baseny i plac zabaw dla dzieci. Do tego do plaży jest dość blisko a cena nie jest wygórowana. Sprawdź ich.

          Skomentuj


            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            Cudowna miejscówka w Bieszczadach, zobaczcie, co tam macie w pakiecie - Wszystko jest do ogarnięcia, koszty symboliczne. Zobaczcie jaki tam macie program, jaki tam macie pakiet. Ogólnie Zielona Polana jest genialna, wszystko tam ogarniecie na naprawdę fajnym poziomie.

            Skomentuj


              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Ja polecam rejs statkiem, super przygoda, nie ma co porównywać do leżenia na plaży.

              Skomentuj


                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                aga-rewal - za sympatycznych właścicieli i ładne wnętrze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Nie polecam zatrzymywania się w typowych miejscowościach nadmorskich typu Jastarnia itp. bo jeśli traficie na kiepską pogodę, to nie za bardzo będziecie mieli co tam robić a w Trójmieście znajdziecie całą masę atrakcji.

                  Skomentuj


                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    Troszkę się dziwie niektórym tym bardziej, że za podobne pieniądze mozna spędzić bardzo ciekawe wczasy w zupełnie innej części świata. Nie wiem kiedyś interesowaliście się żeglarstwem? My znaleźliśmy możliwość szkolenia żeglarskiego - i mam nadzieje, że po ukończeniu będziemy mogli samodzielnie wypożyczać jachty na jakiś ciepłych wodach. Zresztą zapoznajcie się z ofertą PUNT bo jak ktoś ma uprawnienia to można u nich czarterować jachty czy to w Chorwacji, Włoszech czy Grecji.

                    Skomentuj


                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      Tak ja polecam hotel Meridian w Chałupach . Spędziłam tam z rodzinką tegoroczną majówkę i po raz drugi wybieramy się jeszcze pod koniec sierpnia. Świetne miejsce z ogromem atrakcji na miejscu - do dyspozycji gości basen, bilard, piłkarzyki i oddzielna sala zabaw dla dzieci. Komfortowe pokoje i smaczna kuchnia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        Jesli jeszcze nie macie zarezerwowanych noclegów nad morzem, proponowałabym zajrzeć sobie na stronę Sun&Snow i poszukać tam dla siebie ciekawych noclegów

                        Z miejscowości nadmorskich na wypoczynek z dziećmi polecam:
                        Władysławowo
                        oraz Łebe ( cudowna plaża)

                        Skomentuj


                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          My odpoczywaliśmy w ubiegłym roku ale w tym także jedziemy. Kocham tamtejszy klimat darłówkowy, fajna miejscowoąć w sam raz na wypoczynek. Bardzo dobrze się tam czujemy całą rodziną

                          Skomentuj


                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            Ja polecam wynajęcie mieszkania na krótki czas nad morzem, wtedy sami planujemy swój wypoczynek i wyjeżdżając z rodziną mamy lepsze warunki i atmosferę pobytu.

                            Skomentuj


                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              Mogę polecić w Gdyni atrakcyjne miejsce do spędzenia fajnych wakacji. Jeżeli ktoś z Was lubi plaże to blisko z hotelu jest do Orłowa, ale do centrum można dojechać w prosty sposób. W samym hotelu można się zrelaksować korzystając z basenu czy Spa. Natomiast jedzenie dostępne jest w restauracji na miejscu.

                              Skomentuj


                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Ja polecam pobierowo a jak szukasz noclegu to ten domek
                                Last edited by gagatka; 25-06-2020, 11:29. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X