Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdrowe dania dla całej rodziny.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Od jakiegoś czasu stałam się osobą zwracająca uwagę na to co jem i co podaje mojej rodzinie-szczególnie dzieciakom. Dlatego może podzielicie się jakimiś pomysłami na zdrowe obiady?Ja często korzystam ze strony: jest tam sporo zdrowych przepisów co najważniejsze łatwych do wykonania. Co polecacie wy?
    Last edited by disne; 18-06-2020, 21:17. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Witam Zapraszam do rozpoczętego już wątku na ten temat tutaj

    Ten watek zamykamy aby nie powielać tematów o tej samej treści Pozdrawiam
    Last edited by disne; 18-06-2020, 21:17. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

      Kiedys opieralam gotowanie na wiedzy wyniesionej z domu i przepisach z internetu... lubie gotowac, eksperymentowac i poznawac nowe smaki dlatego maz w prezencie wykupil mi voucher na warsztaty kulinarne w cookup xxxxx dla mnie super przygoda, dla niego nowe dania i pomysly a dla nas nowe znajomosci uwazam ze warto sie poduczac, nawet w takich prostych kwestiach jak gotowanie
      Last edited by disne; 18-06-2020, 21:17. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

        Chciałbym żeby u mnie wprowadzono dietę, bo sam chętnie jadłbym zdrowo, ale reszta woli jeść smażone itp.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

          To sama wprowadź taką dietę. A cała rodzina niech się dostosuje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

            my z żoną gotujemy na zmiane ale zawsze przepisy czerpiemy ze stron internetowych takie jak smaker.pl, durszlak albo z roznych blogów kulinarnych, ważne - z zakładką #fit #healthy #zdrowe i wszyscy wcinają bez narzekania np. na zielone warzywa

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

              A robicie może przetwory na zimę? Mam dobry przepis na gruszki w syropie xxxx a chciałabym też zrobić coś podobnego ze śliwek ale nie mam pomysłu jak
              Last edited by disne; 18-06-2020, 21:18. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                Chciałam zacząć piec chleb. Ale jakoś nigdy nie mam na to czasu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                  Trzeba stawiac na zdrowie w 2019~!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                    Wlasnie widac bardzo duzy trend wsrod rodzin na przestawianie sie w kierunku bardziej zdrowego trybu zycia. Niestety opinie ekspertow sa jednoznaczne, aktualnie co czwarta osoba w naszym kraju ma problem z nadwaga. Najczesciej wiaze sie to z problemami takimi jak nadcisnienie czy cukrzyca. Lepiej jest zapobiegac niz leczyc dlatego nalezy podziekowac wszystkim osobom prowadzacym blogi na temat zdrowego odzywiania. Zwiekszanie swiadomosci ludzi w tym aspekcie moze byc bezcenne. Moze byc jedynie troche trudniej wprowadzic to wszystko w zycie bo nawyki jakie nablismy sa trudne do zmiany. Moim zdaniem metoda malych krokow to bedzie cos co znacznie zwiekszy nasze szanse na odniesienie sukcesu. Rezygnacja dajmy na to z produktow z ogromna zawartoscia tluszczu czy tez slodkich napojow da najwiecej korzysci. Przy gotowaniu we wlasnym zakresie warto pamietac takze o stosowaniu zamiast oleju, oliwy z oliwek oraz postawieniu na wysokiej jakosci przyprawy - przyklad https://www.delikatesyzdrowo.pl/cat-...y-i-ziola.html Cala mase zdrowych przepisow mozna bez wiekszych problemow znalezc na serwisach spolecznosciowych jak i blogach. Nie bede podawala przykladow poniewaz kazdy szuka czegos innego
                    Last edited by kora90; 16-10-2020, 12:48.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                      Ze zdrowych dan warto chyba sprobowac jakis kuchni swiata, np. dan azjatyckich z warzyw i ryb.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                        Ja jeszcze lubię kuchnię meksykańską. Ostatnio ją coraz testuję.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                          Zdarza się. Ale głównie w tych lokalnych, w sumie cenowo jest podobnie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                            Ze zdrowych dan najprościej jest robiś sałatki. U nas króluje sałata z pomidorkami cherry i płatkami awokado + piersią z kurczaka albo krewetkami i do tego sosem jogurtowo-koperkowym.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

                              Napisane przez Tysiawroclaw Pokaż wiadomość
                              Ze zdrowych dan najprościej jest robiś sałatki. U nas króluje sałata z pomidorkami cherry i płatkami awokado + piersią z kurczaka albo krewetkami i do tego sosem jogurtowo-koperkowym.
                              z całą pewnością będzie pyszna!
                              xxx
                              Last edited by gagatka; 24-09-2020, 15:46. Powód: reklama

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X