Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczepienia maluchów - co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Szczepienia maluchów - co o tym sądzicie?

    Faktycznie warto swoje dziecko przebadać po szczepieniach, jeśli wystąpią niepokojące objawy. Tutaj http://psychomedic.pl/diagnoza-autyz...olu-aspergera/ są namiary na klinikę, która jest naprawdę dobra w diagnozowaniu. Warto się zdecydować na takie rozwiązanie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Szczepienia maluchów - co o tym sądzicie?

      ja tez raczej z przymruzeniem oka bym traktowala to, ze szczepionki wywoluja autyzm, zreszta teraz wokol szczepionek jest mnostwo teorii, jedni narzekaja na te pojedyncze, inni na skojarzone, ale jedno jak dla mnie jest pewne, lepiej zaszczepic niz ryzykowac chorobami dziecka

      Skomentuj


        #48
        Odp: Szczepienia maluchów - co o tym sądzicie?

        Moim zdaniem rodzice powinni mieć wybór, a nie przymus szczepienia. Ja swoje dziecko zaszczepiłam tylko tymi obligatoryjnymi szczepionkami. Ale rozumiem, że ktoś moze się z tym nie zgadzac i nie chcieć szprycować dziecko niepewnymi substancjami. Nakaz i grzywna za niedostosowanie sie do tego jest absurdem! Dziecko nie jest niczyją własnością ale już na pewno nie panstwowej administracji.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Szczepienia maluchów - co o tym sądzicie?

          Nie można nie szczepić...
          Grawitacja nie istnieje, to życie po prostu jest ciężkie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Szczepienia maluchów - co o tym sądzicie?

            Może warto przed szczepieniem umówić się do Psychomiedic (nr do rejestracji 22 253 88 88 ) i sprawdzić czy dziecko ma autyzm czy nie. Jeśli po szczepiące wystąpią jakieś niepokojące objawy, to będzie czarno na białym co jest tego powodem.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X