Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    Ja bardzo lubię czytać, ale ciężko jest znaleźć kilka godzin w ciągu dnia, żeby sobie poczytać* Najbardziej lubię kryminały, thrillery. Nie pogardzę też*dobrą fantastyką, ale to już rzadziej. Nie cierpię romansów.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubicie czytać książki?

      Ja też kocham kryminały. A gdy nie mam czasu, puszczam sobie jakiegoś audiobooka jadąc tramwajem czy pociągiem

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Lubię czytać książki, ale tylko w formie papierowej i nie przepadam za ebookami i bardzo źle mi się je czyta. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam tak od kiedy pamiętam. Książki w wersjach papierowych są niestety sporo droższe od ebooków, ale zawsze staram się kupować książki na promocji i najczęściej kupuje je w Empiku, bo mają tam największy wybór książek w najniższych cenach. Zawsze ich promocje sprawdzam na tej stronie http://www.ceneo.pl/sklepy/empik.com-s19403 , bo strona Ceneo jest bardzo wygodna, funkcjonalna i intuicyjna i dużo szybciej jest mi szukać produktów promocyjnych właśnie w Ceneo niż na stronie Empik. Nie robię tez zakupów w sklepach stacjonarnych Empik, bo nie przepadam za chodzeniem po sklepach, stawiam na wygodę, a zakupy, które odbywają się podczas siedzenia na kanapie z kubkiem gorącej kawy są nie tylko dużo szybsze, bo nie trzeba nigdzie jeździć, ale także dużo przyjemniejsze. Ktoś z Was tak jak ja sprawdza oferty Empik na stronie Ceneo?

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Ja lubię. To ciekawsze niż bezmyślne oglądanie telewizji. Zawsze szukam sobie po dziesięć lub więcej propozycji na książki bo czytam szybko i szybko mi brakuje następnej. Właśnie szukam pomysłu na kolejną książkę i trafiłam na ciekawe zestawienie na stronie http://blogstyle.pl/jaka-ksiazke-pol...a-ksiazkowego/ i spodobało mi się kilka opcji. Co na to powiecie?

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Ja bardzo lubię czytać książki. Szczególnie thrillery

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              zgadza się i te dreszczyki emocji.

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Bardzo lubię czytać, robię to w każdej wolnej chwili. Wkrótce zabieram się za "Metro 2033" (to powieść post-apo), natomiast obecnie czytam "Łzy życia" - to powieść obyczajowa, o burzliwych relacjach pomiędzy rodowitymi Niemcami i muzułmańskimi imigrantami, książka dość ponura, ale wciągająca i poruszająca, także polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Ja bez książek to wprost nie wyobrażam sobie życia.

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Jak najbardziej lubię czytać książki. Jakie? Najbardziej literaturę piękną, a z powiście kryminały i fantasy. Ostatnio czytałam i mogę polecić "Za zamkniętymi drzwiami", oraz "Trzy opowiadania o matematykach i aniołach" - to zbiór opowiadań, jeśli czytacie literaturę piękna, to powinny się wam spodobać.

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Ja uwielbiam czytać książki, nie tylko powieści, ale i książki publicystyczne, popularno-naukowe, filozoficzne, właściwie wszystko, co mi wpadnie w ręce. Właśnie skończyłam "Rośliny niezgody" i jak najbardziej polecam, zwłaszcza jeśli interesuje was tematyka GMO - ciekawa, wartościowa książka, po części naukowa, po części obyczajowa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Bardzo Ostatnio nie mam czasu, z wielu powodów, ale czeka na mnie stos nowych powieści fantasy. Pierwsze w kolejce są "Kłamstwa Locke'a Lamory" - moja przyjaciółka męczy mnie od dłuższego czasu żebym przeczytała, chyba jej ulubiona powieść. Gusta mamy podobne, zobaczymy

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          To jeden z najprzyjemniejszy sposobów spędzania wolnego czasu
                          Ja ostatnio zaczytuję się w literaturze anglojęzycznej "Przeminęło z wiatrem" . Klasyka
                          Sławne "pomyśle o tum jutro" przeszło już i do mojego codziennego słownika

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            dla mnie to jest świetna forma relaksu, zaczytanie się w innej rzeczywistości.

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Uwielbiam czytać i kiedyś czytałam bardzo duża ale teraz to głównie bajki i książki dla dzieci wchodzą w grę

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                i nawet chwili sobie nie wygospodarujesz na chwilę z książką dla siebie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X