Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent czy gotówke ?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent czy gotówke ?

    Doradzcie na szybko co teraz się kupuje na roczek ? Kupić jakis prezent czy lepiej dać kartkę pamiątkową z gotówką?? Całkiem wyleciało mi to z głowy.I w sumie nie wiem sama co robić...??
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent czy gotówke ?

    Zapraszam do istniejacego na forum watku o roczkowych prezentach i w nim wznowienia dyskusji http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=3746&page=2, ten wątek zamykamy by nie powielać tych o takiej samej tematyce, pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent czy gotówke ?

      Ja jestem zawsze za tym aby zapytać rodziców dziecka co ewentualnie potrzeba...jeżeli coś konkretnego chcą to super bo wiem, ze będą zadowoleni z prezentu a i ja ich troszkę odciążę jeżeli jednak nie chcą nic konkretnego to daję pieniążki i wtedy jest najlepiej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent czy gotówke ?

        Moim zdaniem gotówka to nie jest głupi pomysł. Dziecko zawsze będzie doskonale wiedziało co mu jest potrzebne. No ale prezent to zawsze coś takiego magicznego i jest to najlepsza opcja. Trzeba tylko wiedzieć co takiemu dziecku kupić na prezent żeby mu się spodobało. Najlepiej podpytać rodziców o to.
        Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent czy gotówke ?

          Jasne, gotówka to dobry prezent. W końcu rodzice najlepiej wiedzą czego dziecko potrzebuje w danym momencie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent czy gotówke ?

            Ja też tak uważam, że gotówka to nie głupi pomysł, zwłaszcza jeśli nie mamy pomysłu. Na roczek też na pewno fajnie sprawdzą się zabawki edukacyjne. Jeśli to bliska rodzina to można odpytać rodziców, albo bez skrępowania dać gotówkę po prostu i jakiś mały dodatek do tego, maskotkę np.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent czy gotówke ?

              Zawsze wolałam dostawać prezenty niż pieniądze i również wolę dac prezent. Czasem jest to większy problem bo trzeba pokombinować i poszukać czegoś odpowiedniego, ale prezent to prezent

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent czy gotówke ?

                Ja zdecydowanie wolę dawać prezenty choć czasem zdarza mi się dawać pieniądze nastolatką ;p tzn gdy mój siostrzeniec miał tak 16-18 lat i tak na prawdę sam nie wiedział czego chce i wiecznie na coś zbierał to wtedy dawałam mu kasiorkę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent czy gotówke ?

                  ja kupiłem swojej chrześnicy wielkiego misia myszkę Minnie. Gotówkę dasz rodzicom, a nie dziecku.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent czy gotówke ?

                    Napisane przez pmarek Pokaż wiadomość
                    ja kupiłem swojej chrześnicy wielkiego misia myszkę Minnie. Gotówkę dasz rodzicom, a nie dziecku.
                    Masz rację z tą gotówką dla dzieci - to jest prezent dla rodziców choć pamiętam że mojemu synkowi staraliśmy się wszystko co dostał wrzucać do skarbonki bo mieliśmy cel zbierać na jego pokój no i uzbierała się całkiem fajna suma

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent czy gotówke ?

                      witam. ja siostrzenicy na roczek dałam taki rowerek na 3 kółkach i z melodyjką w kierownicy, którą mała może sobie włączyć bardzo jej się podobało siedzenie w tym, choć by pedałować musi jeszcze podrosnąć

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent czy gotówke ?

                        mi rowniez sie wydaje, ze gotowka to pojdzie dla rodzicow, moze kupia tez cos dziecku, ale moga np dolozyc do ubranek itp rzeczy, ktorych dziecko i tak ma mnostwo. A jesli sami kupimy to mozemy zdecyowac sie na jakas zbawke ktora bedzie sluzyla dziecku.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent czy gotówke ?

                          A ja myślę o jakimś ubranku, kaftaniku itp...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent czy gotówke ?

                            Pieniądze mogą się bardzo szybko rozejść i to niekoniecznie na potrzeby dziecka. Jednak jeśli rodzice zbierają na konkretną rzecz to nie obawiałabym się dać gotówki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent czy gotówke ?

                              Ja jestem za gotówką. Mniej problemu przy wyborze, a i tak każdy zadowolony
                              noclegi wrocław

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X