Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niania czy Klubik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niania czy Klubik?

    Jestem ciekawa Waszych preferencji co do rodaju opieki nad dzieckiem.

    1100 zł za miesiąc ( 9 godzin dziennie) - tyle kosztuje opieka w Klubie Malucha Klasa Bobasa na Plewiskach (Poznań).
    Klub posiada:
    - własny ogródek
    - kamery internetowe umożliwiające obserwację swojej pociechy po zalogowaniu
    - powierzchnię 100m przeznaczoną dla 15 dzieci podzielonych na dwie grupy wiekowe
    - program edukacyjny oparty na zaleceniach Ministerstwa Edukacji, wzbogacony o język angielski, kinezjologię edukacyjną i.in.
    - 3 wykwalifikowane opiekunki

    Czy myślicie, że lepiej pozostawić swoje dziecko w takim Klubiku gdzie ma kontakt z innymi dziećmi, ale za to uwaga opiekunek nie jest skupiona nie tylko na nim, czy też szukać niani tylo dla Maluszka?
    Attached Files

    #2
    Podobny temat juz jest ... zanim zalozysz kolejny - poszukaj. Jak byk widac ze robisz sobie reklame ...

    Skomentuj


      #3
      niania

      Ja wybrałam nianię i jestem zachwycona. Moje dziecko bardzo szybko się rozwija i mam 100% że jest bezpieczne. Wybrałam opiekunkę z wykształceniem pedagogicznym i sprawdzonymi referencjami. Jest to także wygodne gdyż córeczka przebywa w domu i nie muszę jej odbierać z klubiku.
      Przed zatrudnieniem miałam wiele obaw - gdyż ciężko jest dobrać odpowiednią. Moja znalazłam przez internet w serwisie niania.pl i uważam to za mądra decyzję.

      Skomentuj

             
      Working...
      X