Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    margaretko jestes naszym 17stym kwiatkiem
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      gosciu loguj sie i pij toast
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        w sumie samoloty niby są bezpieczniejsze jak samochody...ja tam nie mam zaufania do czegos co sama nie moge poprowadzic i kontrolowac

        Konwalijko za dobra jestes dla kogos takiego...szkoda tylko tych lat.. a dzieci nie miałaś z nim z wyboru? ps stale siedze na Diankowym bobasie szkoda że księzniczka juz zajęta hihi a kto to jest ta druga dzidzia?

        Skomentuj


          ktoś tu nas podgląda nie ładnie:-/ Orchidea miała racje że przydałoby sie zamknąć ten wątek...

          Skomentuj


            hej kobitki, musze spadac bo mala sie obudzila z krzykiem
            papa
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
              w sumie samoloty niby są bezpieczniejsze jak samochody...ja tam nie mam zaufania do czegos co sama nie moge poprowadzic i kontrolowac

              Konwalijko za dobra jestes dla kogos takiego...szkoda tylko tych lat.. a dzieci nie miałaś z nim z wyboru? ps stale siedze na Diankowym bobasie szkoda że księzniczka juz zajęta hihi a kto to jest ta druga dzidzia?
              pewnie ze szkoda, ale durna baba ma dluugo nadzieje ze bedzie dobrze
              i taki byl moj wybor bo nie dzialo sie nic dobrego

              a ta druga dziewczynka to sara z parteru a z mieszkania spod nas, ma juz roczek
              to ze stycznia, dianka ma 2 miesiace a sara 5
              a tu z sierpnia, dianka 9 a sara roczek
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość

                a ta druga dziewczynka to sara z parteru a z mieszkania spod nas, ma juz roczek
                to ze stycznia, dianka ma 2 miesiace a sara 5
                a tu z sierpnia, dianka 9 a sara roczek
                jejka a Dianusia prawie tak duża jak Sara!! Oj mama czym ty karmisz to dziecie?? ptasim mlekiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  a mój pierwszy mąż był młodszy o rok (nieważne). Nie układało się nam, lubił alkohol. Po jakimś czasie trwania małżeństwa zaczął znikać, niby do pracy albo na myjnię itp. Kazałam mu wynieść się. Po paru dniach spotkaliśmy się i okazało się,że kogoś ma. Zapierał się,że dopiero jak rozstał się ze mną. ale ja w to nie wierzę (jeszcze okazało się,że 9 m-cy od naszego rozstania ona urodziła mu dziecko). Tłumaczyłam jej jaki to człowiek, że i ją skrzywdzi.Że rozbija naszą rodzinę. Wszystko na nic. Teraz po 5 latach , może wcześniej przyznała mi rację. Ona też go oszukiwała i okazała się k... z wielkimi tajemnicami. Mniejsza z tym.
                  Rozwód był z jego winy.
                  Myślałam,że teraz starszy, mądrzejszy...a tu d..Każdy facet jest podły. Ten twierdzi,że nie zdradził i nie zdradzi mnie ale kto go tam wie...
                  Nie tak wyobrażałam sobie kolejne małżeństwo ( a przysięgałam sobie,że nigdy więcej)

                  Chyba sie upiłam. Ale poproszę jeszcze, najwyzej będę haftowała i źle się jutro czuła.
                  http://www.glitter-graphics.com/

                  http://www.caption.it/

                  Natalka

                  ma juz

                  Skomentuj


                    dochodze do wniosku że faceci są podli wszyscy bez wyjątku<nie mówię o mężczyznach bo to róznica> a czemu do diabła takie pożądne fajne miłe sliczne babki muszą trafiać na facetów zamiast na mężczyzn??kobieta stworzeniem jest chyba za bardzo ufnym i zbyt wyrozumiałym..ech..ponazekałam sobie a teraz polewamy

                    Skomentuj


                      Pa Konwalijko. Szkoda,że idziesz. Zostań jeszcze. Plizzz

                      Moja już wstawała na jedzonko, zaraz pewnie wstanie drugi raz, a ja jeszcze nie śpię.Tak to jeszcze nie było. Może raz, jak pan J. też sobie poszedł na górę do pokoju. Ale jak tu iść jak przemiłe towarzystwo i szampan taki pyszny.
                      http://www.glitter-graphics.com/

                      http://www.caption.it/

                      Natalka

                      ma juz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        całe szczescie że Natanul przesypia juz od dawna całe noce wiec bez problemowo jak bedzie miał dzien dobroci to nawet do 8 da jutro pospac.. ale dziś napłodziłyśmy stron po tym szampanie języki nam sie rozwiązały

                        Skomentuj


                          No ladnie taka balanga beze mnie. Tylko Was zostawic na sekudke.
                          A ja sie autentycznie upilam, jednym piwem. Niedobrze mi jak cholera.
                          Dorotka
                          Blog Dorotki

                          Skomentuj


                            jednym piwem to jeszcze nie wstyd...my sie tu upijamy obrazkowymi szampanami

                            Skomentuj


                              Hi hi ale bedzie jutro kac
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                Olka Ty nie mieszaj trunków bo to się źle skonczy...kac to mało powiedziane

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X