Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

    Wszystkie mamy są dzielne, ale te samotne to już superbohaterki.
    Do dzisiaj nie wiem, jakim cudem mojej mamie udalo sie wychować TRÓJKĘ!! córek bez żadnego wsparcia ze strony naszego ojca i dziadków, dla mnie jest prawdziwą bohaterką
    http://www.melagu.pl/podlogi-sportowe

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

      Jestem samotną matką i powiem szczerze, czasami jest ciężko. Ale muszę sobie dawać radę, bo inaczej kto mi pomoże? Kto się zaopiekuje moim synkiem? Nikt. Dlatego jakoś znajduję siłę

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

        Moja przyjaciółka urodziła dziecko pół roku temu, wychowuje je sama i każdego dnia przekonuję się coraz bardziej, że jest prawdziwą bohaterką

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

          ja tam uważam, że samotnie wychowujące matki to najdzielniejsze istotki na naszej planecie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

            Nie ważne czy jest się samotna matką czy nie. Każda matka daje z siebie 100% i każdego następnego dnia o kolejne 100% więcej. Wszystkie matki zasługują na wielki ukłon od społeczeństwa. To one gotują, piorą, pracują, uczą dzieci, walczą z ich chorobami i są dla nich najlepszym przyjacielem. Jednak najważniejszy jest fakt, że pomijając trendy, modę, co wypada, a co nie powinniśmy żyć przede wszystkim w zgodzie z sobą. To pierwszy krok, by nasze życie, choć nie zawsze łatwe, było udane. Kiedy jesteśmy szczęśliwe, nasze dzieci zarażają się optymizmem. Gdy płaczemy, smucą się razem z nami. I nie ma wtedy znaczenia fakt, w jakim stanie cywilnym się znajdujemy.
            I o to w tym życiu właśnie chodzi: o zadowolenie.
            Czego szczerze życzę wszystkim: mężatkom i tym samotnym.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

              Oczywiście! Ja uważam, że samotne matki mają dwa razy trudniej, to na nie spadają wszystkie obowiązku i odpowiedzialność za dzieci. Jest im też o tyle trudniej że często nie mają po prostu wsparcia od innych osób.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                samotne matki mają trudniej, więc są bardziej zorganizowane, zaradne. Musza nad wszystkim same czuwać. Wiadomo praca, obiady, szkoła, czas dla dziecka. To z pewnościa trudne. Podziwiam takie osoby.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                  Mam taką znajomą która sama wychowuje dziecko i niestety nie zdajemy sobie sprawy jak jest trudno nawet nie ma jak się wyrwać po chlem kiedy np dziecko jest chore;/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                    to zależy od człowieka,nie wszystkie są takie twarde jakby się mogło wydawać.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                      Myślę, że tak. Posiadanie dziecka to ogromne wyzwanie dla kobiety, a co dopiero dla kobiety, która jest sama i sama musi się mierzyć ze wszystkim. Podziwiam takie mamy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                        Tak samotne matki są dzielne. wsparcie w drugim człowieku jest nie opisane przy posiadaniu dziecka. Zawsze było mi szkoda, że dzieci wychowują się czasami tylko z matką. Bo jest jej wtedy na prawdę ciężko.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                          dokładnie tak jest, zgadzam się z Tobą

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Mam taką znajomą która sama wychowuje dziecko i niestety nie zdajemy sobie sprawy jak jest trudno nawet nie ma jak się wyrwać po chlem kiedy np dziecko jest chore;/
                            Właśnie o tym samym pomyślałam. Nie chciałabym być zdana na sąsiadów czy koleżankę. Podziwiam samotne mamy.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                              Sa niestety tez zle matki i dzielni ojcowie, czego swiadkiem jestem od jakiegos czasu, gdy znajoma para rozeszla sie z powodu patologicznej natury dziewczyny. W zasadzie to ona uciekla i sama ,,wychowuje dziecko". Czemu uciekla? Ano, poznala jakiegos gacha. Wczesniej byly ciagle z nia problemy, wolala balangowac niz zajmowac sie dzieckiem. On zostawal z nim w domu, a ona nie wracala. Nie ma sie co dziwic, bo zaszla w ciaze bedac niepelnoletnia, a to niestety ma generalnie jeszcze siano w głowie. Dlatego ceniąc prawdziwe i dzielne matki nie powiem, ze kazda matka jest dzielna, silna i bezinteresowna tylko te na ktore na to zasługują

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                                Smutny temat... Moja siostra samotnie wychowuje syna i wiem, że nie jest jej łatwo. To są ciągłe wybory - dodatkowa praca, bo potrzebuje pieniędzy, czy czas z dzieckiem, co zrobić kiedy dziecko co chwilę choruje, a jej nie stać na opiekunkę? Staramy się pomagać jej jak możemy, no ale ona zwyczajnie chciałaby mieć czas i pieniądze dla siebie i swojego dziecka. W tym temacie też podrzucam Wam artykuł, moim zdaniem bardzo mądry supermamy.limango.pl/wywiad-radomskiej-bywam-facetem-samotnym-macierzynstwie-slow, może będzie dla kogoś inspiracją...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X