Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
    kreseczka spox ale czasem ide na calosc bo sama mnie to podnieca a co dopiero mojego meza
    mojego to podnieca całkiem wydepilowana ale czasem go zaskoczę paseczkiem

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      kiedys bylam cala gladziutka, tyle ze moj woli jak jest troszeczke... no i mam kreseczke
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #18
        Ja uwielbiam owlosienie mojego męza zarowno to na klacie jak i to nizej - wydaje mi sie taki męski... Raz się ogolił i nie mogłam sie doczekac az włoski odrosna... Nie wyobrażam sobie jednak jak ja bym mogla byc tak owłosiona...pozdrowki

        Skomentuj


          #19
          mój mąż nie depiluje się na zero ale podcina je troszkę mi to odpowiada

          Skomentuj


            #20
            Mój mąż nic nie robi muszę go namówić na fryzurkę a później sprawdzimy efekt
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
              A swoją drogą to sobie pomyslałam że jak odrastają
              to go nieźle pewnie swędzi!!!!
              Dokłądnie!! Mój mąż kiedyś się ogolił dla zabawy i strasznie potem cierpiał choć przyznam że ja też bo strasznie drapał

              Skomentuj


                #22
                W przycinaniu nie ma nic zlego mi chodzilo o calkowita depilacje. Ja osobiscie musze byc gladziutka bez zdanych paseczkow, kwiatuszkow, serduszek itd wtedy czuje sie najlepiej
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  moj ostatnio zaszalal,wiec sie smialam jak sie drapal caly nastepny dzien
                  Olunia 6 styczen 2009

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez abi1988 Pokaż wiadomość
                    moj ostatnio zaszalal,wiec sie smialam jak sie drapal caly nastepny dzien
                    Kobieta przyzwyczajona więc nie ma problemów z odrastającymi włoskami gorzej z facetami

                    Skomentuj


                      #25
                      dokladnie tak,pol dnia mialam ubaw...ale potem mu przeszlo...
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Moj maz tez cos pare razy wspomnial ze chcial by sie dla mnie ogolic ale mu tego zabronilam ja mam miec faceta w lozku a nie dzieciaka.golenie u facetow jest fujjjjjjjjjjj
                        Wikunia 04.08.2008r

                        Skomentuj


                          #27
                          To jest stereotyp. Gdyby to faceci pierwsi się golili to by nie bylo w tym nic złego a takto tylko my załugujemy na ten zaszczyt

                          Skomentuj


                            #28
                            i tu sie zgadzam,jakby oni zaczeli sie golic pierwsi to jeszcze by wyszlo na to ze to kobieta tak nie wypada...tak jak z noszeniem spodni
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              #29
                              w depilacju u mężczyzn nie ma nic złego jest to fajne i wlasnie facet jest wtedy zadbany ja jestem za mój mąż tez sie depiluje ale nie do przesady raz na jakiś czas i jest ok

                              Skomentuj


                                #30
                                moj tez raz na jakis czas,przewaznie jak mu sie cos marzy:P jak pisalam wczesniej potem sie tylko smieje jak sie bidulek drapie )
                                Olunia 6 styczen 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X