Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zestaw pościeli dla noworodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

    Ja akurat nie miałam styczności z ta firmą oraz ich pościelą,ale dzięki za namiar bo w wolnej chwili na pewno to sprawdzę Również jestem zdania,że w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na skład i jakość,tak abyśmy potem nie były zawiedzione.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

      Ja kupowałam na allegro pościel no name bez firmy i metek. Za komplet poduzka plus kołdra płaciłam ok 30 zł. A są śliczne i dobre jakościowo. Bawełniane. Później dokupiłam jeszcze ochraniacze na szczebelki.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

        Szczerze mówiąc dla niemowlaka, to tylko mieliśmy prześcieradeła i ochraniacze do łóżeczka. mały spał pierw w rożku , a później w śpiworkach. W śpiworkach praktycznie do 2 roku życia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

          Ja z Mothercare mam rożek i jestem zawiedziona. Spodziewałam się lepszej jakości za taką cenę. Po kilku praniach rożek jest zmechacony. Nie polecam.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

            Ja jeden komplet kupiłam zwykły, bawełniany, w sklepiku u pani na targu. Drugi kupiłam materiał i sama uszyłam. Uważam, że jest ładny i dobry jakościowo.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

              Jeśli chodzi o pościel dla niemowlaka my kupiliśmy na https://babydoro.pl/. Mają w bardzo ładnych dziecięcych kolorach i pościel jest przyjemna w dotyku. Nasz dzieciaczek teraz sypia coraz lepiej.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

                Mój mały urodził się 3 tygodnie temu, jest noworodkiem i nie wiedziałam jaką pościel mu kupić. Wybrałam sklep https://babydoro.pl/ i to był dobry wybór. Pościel jest bardzo delikatna, nie podrażnia skóry mojego malucha, do tego mają ładne wzorki i kolory. Jeśli też macie takie wątpliwości polecam ten sklep.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

                  Ja pościel dla swojego malucha kupiłam na babydoro.pl i jestem bardzo zadowolona. Mój Arturek coraz rzadziej budzi mnie w nocy, to znaczy, że nie jest mu ani za gorąco, ani za zimno

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

                    Widziałam, że pościel dziecięcą mają w tym sklepie z pościelami. Co myślicie? Warto się skusić i zakupić ją tutaj. Myślę zwłaszcza nad pościelą z tymi bajkowymi motywami

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zestaw pościeli dla noworodka

                      He he To tak jak u mnie Pierwsza wygrana skradla moje serce i teraz tylko tam zaopatruje się w pościel Przy okazji zarazam innych miłością do niej

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X