Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ząbki

    Córce pierwszy ząbek pojawił się jak miała około roku, więc 7 miesięcy to jeszcze nie tak późno nie długo pewnie zobaczysz pierwszy ząbek u maluszka, my mieliśmy ciężkie ząbkowanie...gorączką przy każdym zębie wiec wszystko przed wami

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ząbki

      Każde dziecko ząbkuje w swoim czasie, ja bym się zaczęła martwić chyba ok. roku, a wcześniej no cóż? Taka uroda dziecka. Ale jak najwcześniej trzeba zacząć dbac o higienę, bo teraz pawie wszystkie dzieciaki mają próchnicę https://www.youtube.com/watch?v=hWMmUHM0wmA

      Skomentuj


        #18
        Odp: ząbki

        Moja córka śliniła sie i zjadała palce od 3 miesiąca życia, a pierwsze jedynki wyszły jej jak miała 10 miesięcy dopiero. Górne pojawiły się w 12 miesiącu, a teraz w 14 wychodzi jej jedna dwójka. Nie ma się czym martwić, bo ząbkowanie może zacząć się nawet ok 18 miesiąca życia.

        Skomentuj


          #19
          Odp: ząbki

          Moja to już od 2 miesiaca się śliniła jak buldog :P A też wyszył jej dopiero jakoś jak skończyla 8 miesięcy to miała pierwszego ząbka, potem to chyba drugi przy roczku dopiero.

          Skomentuj


            #20
            Odp: ząbki

            U nas co ciekawe te jedynki wyszly dość niespodziewanie, bo praktycznie bezobjawowo. Mała miała przez weekend katar i stan podgorączkowy, a że była zima to sądziliśmy, że to przeziębienie zwykłe. Teraz przy dwójce było gorzej bo jak zaczęła się wyrzynać to mieliśmy 5 dniową gorączkę 38-39 stopni dzień i noc.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ząbki

              Mój Starszy synek ma już wszystkie ząbki, a młodszemu właśnie wychodzą "trójki". Czasem bywa marudny, ale uważam, że i tak całkiem dobrze znosi ten okres


              Skomentuj


                #22
                Odp: ząbki

                u nas pierwszy już w piątym miesiącu. Później w ciągu 2,5 miesiąca doszło do 8 zębów i teraz długi spokój (od czerwca). Zastanawiam się, kiedy ruszą kolejne, ale nic nie widać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ząbki

                  Pierwszy się właśnie pojawił!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ząbki

                    I jak tam angelaa sobie radzicie? Ja źle wspominam ząbkowanie synka :/nieprzespane noce, marudzenie itp.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ząbki

                      my albo tez ibum albo czopek na goraczke do tego zel na rosnace zabki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ząbki

                        my mamy ząbkowanie w wersji lajtowej dół wyszedł tak szybko, że nawet nie zauważyliśmy. z górą jest gorzej, ale ostatnio się uspokoiło. niemniej wszystkie żele i inne specyfiki u nas nie zdają egzaminu. najlepsze są schłodzone gryzaki i sylikonowa chochla do zupy, którą mały namiętnie przeżuwa

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: ząbki

                          Każde dziecko przechodzi to inaczej. U nas w dzien pięknie, za to noce były nieprzespane. A jak sie wyrzynały to dopiero był placz. No i wtedy dawałam ibum. Czy pomagał? Trudno powiedziec. Moze tak, a moze nie i dziecko zasnelo ze zmeczenia. Trudno powiedziec.
                          My już mamy 6 zębów
                          ale znowu zaczyna slina ciec...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: ząbki

                            U jednych dzieci zęby wychodzą szybciej, a u innych wolniej. Nie trzeba się tym przejmować, wszystko powinno przyjść z czasem.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: ząbki

                              Nie ma się czym denerwować !
                              http://toppills.eu/penirium-natural-...-of-the-usage/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: ząbki

                                Chyba jest coś w tym o czym piszesz, moja kuzynka miała potem kłopot jak jej małej wychodziły pierwsze ząbki. A smoczek dawała od kilku miesięcy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X