Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Większe przyrodzenie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Większe przyrodzenie?

    Mam taki problem. Poznałam jakiś czas temu fajnego chłopaka (tzn już pół roku temu). No i jest nam ze sobą super! Doskonale się rozumiemy itp. On nie jest moim pierwszym, ani ja jego. Dlatego podjęliśmy decyzje, że poczekamy trochę z seksem. Dopiero wczoraj kochaliśmy się pierwszy raz. I byłoby super, ale okazało się, że ma... mały członek. Może trochę przesadzam, ale to jest jakieś 10 cm i trochę się z tym gramolił... Myślałam, że może brak doświadczenia, ale on nie chce się do niczego przyznać. Gadaliśmy trochę i zwierzył się, że myślał o powiększeniu sobie.Nie ukrywam, zdziwiłam się, ale no co zrobić. Głupio rzucać faceta z takiego powodu, że ma małego penisa. Jednak nasze życie erotyczne będzie leżeć... Pogadam z nim jeszcze, spróbujemy jeszcze kilka dni się pokochać. A co do powiększania, to patrzyłam też trochę w internecie. Są ciekawe artykuły na ten temat na stronie producenta tego typu "zabawek". Może faktycznie mu to zaproponować :/ ?
  •    
       

    #2
    Odp: Większe przyrodzenie?

    No 10 cm to trochę mało ;-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Większe przyrodzenie?

      nie wiem jak to jest przy 10 cm, ale uważam, że zawsze możecie znaleźć jakies pozycje gdzie będziecie obydwoje zadowoleni...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Większe przyrodzenie?

        no 10 cm to nie jest za dużo, ale jeśli facet jest fajny, to na pewno warto z nim zostać bo rozmiar nie jest najważniejszy tylko miłość i chemia

        Skomentuj


          #5
          Odp: Większe przyrodzenie?

          Ja mam podobny problem z moim partnerem. Kocham go , wszystko jest ok ale mnie nie zaspokaja. Wprawdzie są inne metody zaspokojenia kobiety niż penetracją ale jego penis jest naprawdę niewielki i zaczynam już myśleć o moim poprzednim partnerze, który był tam o wiele bardziej obdarzony....Powiedzcie mi czy jest jakiś sposób na powiekszenie penisa? Czy są jakieś sprawdzone metody?

          Czytałam o tabletkach ale widzę,ze jest ich sporo. Jak rozpoznać ,że dane tabletki działają a dane nie?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Większe przyrodzenie?

            Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
            Ja mam podobny problem z moim partnerem. Kocham go , wszystko jest ok ale mnie nie zaspokaja. Wprawdzie są inne metody zaspokojenia kobiety niż penetracją ale jego penis jest naprawdę niewielki i zaczynam już myśleć o moim poprzednim partnerze, który był tam o wiele bardziej obdarzony....Powiedzcie mi czy jest jakiś sposób na powiekszenie penisa? Czy są jakieś sprawdzone metody?

            Czytałam o tabletkach ale widzę,ze jest ich sporo. Jak rozpoznać ,że dane tabletki działają a dane nie?
            To zależy jakie tabletki. niektore działają a niektóre nie. Nie licz na to ,ze zadziałają jakieś tanie tabletki z allegro bo jest to jedynie placebo. Obecnie jedyne tabletki, które działają i które są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny to Penilarge. Tabletki nie są tanie ale mają działanie powiększające tak wieć przynajmniej wiesz za co placisz.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Większe przyrodzenie?

              Napisane przez moonkaz Pokaż wiadomość
              To zależy jakie tabletki. niektore działają a niektóre nie. Nie licz na to ,ze zadziałają jakieś tanie tabletki z allegro bo jest to jedynie placebo. Obecnie jedyne tabletki, które działają i które są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny to Penilarge. Tabletki nie są tanie ale mają działanie powiększające tak wieć przynajmniej wiesz za co placisz.
              Czy Twój facet bral te tabletki? I możesz mi napisać jakie mniej wiecej było powiększenie? O ile cm?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Większe przyrodzenie?

                Jakby nie brał to bym tutaj o tym nie pisała. Normalnie w życiu bym sie nie przyznała,że bral takie tabletki ( on chyba jescze bardziej). Tutaj jest jednak anonimowo tak wiec mogę napisac. Powięszył sobie penisa o 2-3 cm. Niby nie jest to dużo ale widać to gołym okiem no i sama mam o wiele większ odczucia. Na początku na niego krzyczałam,żeby nie brał ale potem dokopałam sie do składu i jest ziołowy tak wiec pomyslałam sobie,ze jak chce brać to niech bierze.
                Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:43. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Większe przyrodzenie?

                  10 cm? To chyba azjata

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Większe przyrodzenie?

                    Tabletki nie pomagają na wydłużenie tylko na erekcję ( czyli twardszy i czasowo dłużej zdolny do pracy ) powiększenie to tylko operacyjnie w chirurgi estetycznej

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Większe przyrodzenie?

                      ... a niektórzy mówią, że wielkość nie ma znaczenia... ehh...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Większe przyrodzenie?

                        Ja myślę, że wszystko kwestia wprawy. Musicie się dograć.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Większe przyrodzenie?

                          Niby rozmiar nie ma znaczenia ale niestety już tak jest, że aby w życiu dobrze się układało pożycie musi być udane a skoro nie masz satysfakcji z sexu to za pewne myślisz " o nie dziś znowu będziemy się kochać" a tak być nie powinno..może pomyślcie nad operacją ? lepsze to niż faszerowanie się tabletkami które i tak nic nie dają...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Większe przyrodzenie?

                            Moim zdaniem wielkość nie ma aż takiego znaczenia. Jeżeli jest chemia, iskrzy, motyle w brzuchu itp to powinnaś się czuć zadowolona nawet gdy wielkość nie jest taka jak powinna być. Jeżeli nie ma tej chemii to nawet i największy członek nie pomoże moim zdaniem. Jak to mówią wygląd nie ma znaczenia. Trochę w tym prawdy jest bo sam wygląd czy chociażby wielkość przyrodzenia nie zastąpi tego uczucia.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Większe przyrodzenie?

                              Wiadomo, że miłość jest najważniejsza ale zadowolenie z życia seksualnego też musi być, bez tego tylko narasta napięcie. Według mnie część po prosu wyolbrzymia problemy i również ten z rozmiarem penisa. Co prawda zbyt mały penis może powodować wyeliminowanie z niektórych pozycji, ale wtedy trzeba szukać takich, podczas których kobieta będzie dobrze czuła..
                              Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:40. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X