Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pufa - pojemnik na zabawki Boon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pufa - pojemnik na zabawki Boon

    Macie dużo pluszaków i nie wiecie, gdzie je przechowywać? Pomoże wam w tym pojemnik na zabawki, który jest również ... pufą! Poznajcie Pufę Bonn!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

    Na dziecięcym bazarze znalazłam matę, którą można składać i w tedy ma się pojemnik na zabawki.
    W zeszłym miesiącu kupiłam, jak masz kogoś z avonu to możesz u niej zamówić, albo tutaj Mata do zabawy + pojemnik na zabawki - Dzieciecybazar.pl
    Zastanawiałam się czy kupić tą matę, ale jednak zdecydowałam się na tą z avonu i puki co nie żałuję, choć mogłaby być trochę większa.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

      U nas w domu pluszaki są wszędzie porozrzucane, więc myślę, że pufa o której piszecie jest świetnym rozwiązaniem. Z pewnością łatwiej jest utrzymać porządek, a dziecko ma dodatkowo frajdę z ciekawego miejsca do siedzenia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

        bardzo fajna ta pufka, jak to zobaczyłam to od razu pomyślałam, czy moją pufę da się tak wypchać zabawkami oszczędność miejsca i wygoda.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

          Bardzo pomysłowe takie siedzisko. Faktycznie u nas istnieje problem wszędobylskich pluszaków Na razie są w wielkim koszu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

            Rewelacja. My wykorzystujemy takie pudło na klocki syna. A kiedy się nimi nie bawi i pudło jest zamknięte lubi na nim siadać przy swoim stoliku - nawet woli na tej pufie niż na krzesełku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

              Mam coś w podobnym stylu i u nas sie sprawdza własnie jako miejsce na pluszaki.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

                Taka,pufa to fajna sprawa. My mamy taką imitującą wóz strażacki, kupioną w Auchan. Trzymamy w niej klocki.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

                  Taka pufa to faktycznie fajny pomysł. My mamy taką zwykłą skrzynie drewnianą, teoretycznie na górze też można siadać, wystarczy połozyć koc.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

                    Na takiej skrzyni można też położyć poduchę i wtedy staję się siedziskiem. Chociaż specjalna pufa jest oczywiście o wiele lepsza.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

                      No my ostatnio kupiliśmy pufy dla dzieciaków, ale bez pojemników i teraz wiem, że już był to błąd no ale trudno. Swoją drogą wybór taboretów, krzeseł jest ogromny nie wiem czy kojarzycie takie miejsce jak https://www.centrumkrzesel.pl/taborety/180/c poszukajcie sobie tam tego co Was interesuje bo jest tego ogrom.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pufa - pojemnik na zabawki Boon

                        A co sądzicie, żeby poszukać informacji na ten temat w Internecie. Wydaje mi się, że tam się zawsze da znaleźć coś ciekawego i sprawdzonego
                        Jest tylko jeden rodzaj szczęścia, ale rodzajów nieszczęść jest tyle, ile jest nieszczęśliwych ludzi

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X