Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

8 marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    8 marzec 2013

    Dziewczyny gdzie wybieracie sie 8 marca?
  •    
       

    #2
    Odp: 8 marzec 2013

    Ha!Ha! ja mam wizyte u ginekologa....moze być zabawnie ide po tabletki bo mi się kończą a w domu tez męzczyzna mojego zycia czeka


    Skomentuj


      #3
      Odp: 8 marzec 2013

      Ja liczę na jakąś kolacyjkę, niestety mój maż potrzebuje okazji żeby coś sam przygotował Na co dzień udaje, że naleśnika nie zrobi a jak z kolacją wyskoczy czasem to aż miło Polecam łososia pieczonego w cieście francuskim i szpinakiem z serem Wszystkie składniki tanie i świeże z Biedronki Odkąd mi to zaserwowałam zarządzam minimum raz w tygodniu




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: 8 marzec 2013

        loliberek ja tez mam wizyte u ginekologa hehe, pozniej mialam isc z kolezankami do baru ale neistety nie mam z kim dzieci zosawic

        Skomentuj


          #5
          Odp: 8 marzec 2013

          Ja znając życie zostanę w domu bo mój zaradny mąż zapomina o takich sprawach,urodziny i rocznica slubu to też porażka,smutno trochę się robi na sercu ale jak juz mu się przypomni i złoży te życzenia tak od niechcenia to już nie to samo

          Skomentuj


            #6
            Odp: 8 marzec 2013

            no pewnie;/;/;/ zawsze jak ktos z bliskich zapomni zlozyc zyczen juz nei chodzi o prezent to zawsze jest bardzo przykro.
            Ja raz miala mtaka sytuacje 2 lata temu na dzien kobiet przyszedl tesc i dal kwiata swojej zonie- mojej tesciowej i ich corce dal bombonierke a do mnei nawet nic nie powiedzial. Zrobilo mi sie bardzo smutno i poprostu wyszlam. W duszy nawyzywalam go od najgorszych chamow itp od tamtej pory jak go widze to wzbiera we mnie zlosc;/

            Skomentuj


              #7
              Odp: 8 marzec 2013

              Moje kochane mamusie- żoną juz jestem 17 lat ,a małzenstwo to jeden wielki kompromis.Mój staruszek kwiaty mi podarował 2x za 17 lat małzenstwa , 3x dostałam bizuterie......ale ja to olewam jestem zadowolona ze z kazdej trasy wraca cały i zdrowy a dzieci szaleja na jego widok.
              Wiem ze choc nie składa mi zyczen,nie jest wylewny i ze nie mowi mi ze mnie kocha co chwile to jestem pewna na 100% ze nas nigdy nie zostawi i na swój sposób bez nas zyc nie moze.Bardziej mnie cieszą spontany takie jak nas porwie na jakiś wypad, czy zaprosi na lody i kupi nam po czekoladce jak robi gdzies zakupy a takie święta ustawiane-to juz jak by to był obowiazek.
              Nie zmuszajcie chłopa do miłosci i wylewnosci im to zawsze przychodzi z trudem, a moze tak mają z dziecinstwa.
              Mi wystarczy ze on wie ,ze ja wiem....


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 8 marzec 2013

                no tak to prawda ale sa tez tacy mezczyzni ktorzy mysla ze jak juz "zlowia rybe to nei trzeba jej dokarmiac"... to jest na swoj sposob juz lekko przykre bo kobieta mzoe pomyslec ze facetowi sie juz nie podoba albo cos

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 8 marzec 2013

                  NO to wszystkiego Naj ....zeby nam wszystkim nie było smutno ,ze jakiś mega zalatany Pan zapomniał.
                  Wszystkim mamą i ich córką zyczę w tym dniu dużo uśmiechu- zróbcie sobie same prezent taki jaki chcecie coś extra kobiecego


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 8 marzec 2013

                    ja juz jestem po wizycie w salonie urody i czuje sie dobrze u ginekologa tez wszystko ok takze dobrze jest!!

                    JA ROWNIEZ ZYCZE WAM WSZYSTKIM WSZYSTKIEOG DOBREGO NIE TYLKO W TYM DNIU

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 8 marzec 2013

                      Ja tez byłam na cytologi ale na wyniki musze czekać 2 tygodnie.
                      Dostałam z okazji DK torebeczke z próbkami : plyn do higieny intymnej, szampon,odzywke,krem i husteczki zapachowe i broszurki ....taki upominek malutki a cieszy


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 8 marzec 2013

                        ja tez lubie takie upominki male czy nie male ale zawsze uciesza hehe))

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 8 marzec 2013

                          a ja dostałam goździki, rajstop nie było? spytałam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 8 marzec 2013

                            J tradycyjnie tulipana i rafaello

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 8 marzec 2013

                              Ja dostałam kwiatki wysłane z daleka, bo mojego narzeczonego nie było 8 marca. Jakaś kwiaciarnia internetowa wysłała do mnie, a on zamówił. W sumie całkiem zmyślne posunięcie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X