Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    iNsOoMNia jak widzisz ciezki wybor przed Toba. Kieruj sie bezpieczenstwem i wygoda dziecka.
    Dla mnie plusem luzeczka drewnianego jest mozliwosc umycia go turystyczne ciezko wyprac a siateczka lubi sie pruc

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Jeju ja nie wiedzialam, ze na rodzicach ciazy jeszcze taka odpowiedzialnosc co do zakupow dla Dzidziusia. Szok
      Goplana to fakt o tym to nie pomyslalam nawet, przeciez w kurzu stac nie bedzie.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #33
        WIdze ze wyborl padł. Gratuluje
        Turystyczne sie sprawi jak maluch bedzie siedzial - moze pelnic wtedy funkcje kojca . Zabawki do srodka a mama moze posprzatac majac na oku brzdaca A po zabawie skladamy i gra muzyka
        Oj odpowiedzialnosc jak cholera ze tak powiem Wybieramy najbezpieczniejszy fotelik, bezpieczne zabawki ba nawet farby nietoksyczne do pomalowania pokoiku itp. Ot rola rodzica.

        Skomentuj


          #34
          Tak, mysle, ze to dobre rozwiazanie, i dokupie jeszcze ten materacyk kokos-pianka-gryka bo czytalam, ze jest bardzo "korzystny" dla Malca.
          Lozeczko tez nie bede kupywac to skompletowane co pokazywalam http://www.allegro.pl/item515496319_...estaw_hit.html (choc w sumie moze taniej by wyszlo), bo niepotrzebny mi baldachim, a i wole z szufladka i z wyjmowanymi szczebelkami czego to nie ma.

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #35
            wybacz goplana ale pod 5 miesięcznym maluchem żaden materac się nie ugnie. taki maluch przede wszystkim nie leży na dole, po za tym leży na wkładce dla niemowląt + materacyk z turystycznego (wprawdzie cienki ale dość sztywny) + materac kokosowy jak w drewnianym więc jak się ma to ugiąć? nie bardzo wiem.

            wiadomo jedni są za tradycją inni wola nowoczesne rozwiązania i to wybór każdego indywidualnie.
            mój pierwszy syn tez miał drewniane, ale tak jak pisała majajula
            tez wiecznie się obijał o szczebelki nawet przy ochraniaczach, więcej ozdabiają jak chronią, jak wsadził nogi między szczebelki tez był krzyk, obgryzał farbę no i nie można go było ze soba zabrać, bo co rozkręcać?
            łóżeczko turysztyczne - interpretacja tez może być różna.
            jest to normalne łóżeczko nadające się do codziennego użytku a dodatkowa zaleta to to
            że można je w 5 minut złożyc i zabrac w podróż. stąd myslę nazwa turystyczne.

            ja też mam takie jak majajula i jestem zadowolona, składa się w minutę jednym guzikiem a rozkłada prosto w 5 minut.



            oczywiście insoomnia wybierze co jej się spodoba
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #36
              No widzisz nawet w lozeczku trzeba zwracac uwage na detale
              To co poslalam wczesniej jest fajne
              http://www.allegro.pl/item518222083_..._promocja.html

              A najbardziej podoba mi sie to Takie slodkie :
              http://www.allegro.pl/item516748707_...materacyk.html

              Skomentuj


                #37
                pinklady wiem jak potrafi sie zachowac lozeczko pod ciezarem malca bo mam takowe w domu wiec widocznie zalezy to od lozeczka. Widze jak poddaje sie pod ciezarem corci znajomej ( kladziemy tam mala jak przyjda do nas w odwiedzinki ).W dodatku podwieszka jest chwiejna a ja wolalabym cos stabilnego.Zreszta ogolnie uwazam te lozeczka za mniej stabilne niz drewniane.
                Dziecko dla mnie powinno lezec na twardym a dla mnie turystyczne nie jest wystarczajace i tyle.Tak jak pisalam ile dzieci i lozeczek tyle opinii. Moj synek nigdy lozeczka nie obgryzal, dzis ma prawie 16 miesiecy a lozeczko wyglada jak nowe.

                Zreszta wybor juz padl wiec chyba nie potrzebna jest juz dyskusja.

                P.S. Na tym zdjeciu lozeczko masz calkowicie rozlozone ? Bo takie "rozlazle" boki jakies ma.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Goplana ja z toba nie dykutuję!!!!!
                  tylko wyraziłam swoja opinię i poddałam w wątpliwośc Twoja teorię, ciekawa byłm skąd ją wzięłaś, tylko tyle
                  nie musisz brać zaraz do siebie jak ktos ma inne zdanie
                  nie mam ochoty na wirtualne jakies kłótnie
                  jak napisałam wybiera każdy indywidualnie!

                  a łóżeczko jest rozłożone
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #39
                    Skoro nie syskutujesz to co to wyzej jest ?Dyskusja to forma rozmowy gdzie wypowiedzi popieramy argumentami i to chyba robilysmy.Skoro poddalas w watpliwosc moja wypowiedz to wywolalas mnei do odpowiedzi a to juz dyskusja I nie krzycz. Ja pisalam grzecznie.I tez zaznaczalam ze to tylko moje zdanie - nikogo nie zmuszalam do niczego.
                    Skoro cos pisze to znaczy ze mialam z czyms doczynienia, nie wystawialabym pod opinie argumentow wyssanych z palca.

                    P.S. No to takiego lozeczka jak ty masz wcale bym nie kupila. Wyglada wg mnie jak rozleciane ( no sorki ) no i w Twoim widze tez podwieszka jest niestabilna.
                    Last edited by Goplana; 31-12-2008, 22:02.

                    Skomentuj


                      #40
                      goplana ja nie krzyczę, rany, brak mi słów.

                      więc mogłam zapytać dlaczego tak napisałaś i skąd twoja teoria. ciekawa byłam bo pierwszy raz sie z taka opinia spotkałam
                      odpisałaś, dziękuję, tyle.
                      już nie dyskutuję na ten temat, bo każdy broni tego co ma w domu zauważyłam.
                      ja do drewnianych nic nie mam, sama miałam dlatego wybrałam to.
                      wybór każdego rzecz gustu.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Dla scislosci - dla mnie 5 wykrzyknikow konczacych zdanie to krzyk nawet w internecie. Po to sa znaki iterpunkcyjne .

                        Skomentuj


                          #42
                          tylko chciałam byś doczytała że nie "dyskutuję" jak to okresliłaś.
                          tyle.
                          po raz kolejny pisze że skoro napisałaś taka opinię to mogłam cię zapytac skąd ją wzięłąś a to nie dyskusja.
                          nie rozumiem czego się mnie uczepiłaś
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #43
                            Goplana to łóżeczko nie jest rozlazłe tylko fajnie wyprofilowane w kształcie łuku jakby. dzięki temu zaraz po porodzie łatwo dzidziusia wkładać
                            łóżko turystyczne ma wiele wersji zreszta jak i drewniane
                            ja tez nie mam nic do drewnianych ale użytkowałam drewniane przez 3 lata (tzn. moja córa) i za drugim razem wybrałam turystyczne bo nie chciałam borykac się z różnymi problemami jakie miałam przy drewnianym
                            za trzecim razem kupię kołyskę


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #44
                              iNsOoMNia wybierz takie, łóżeczko/wózek itp. itd które będą Tobie odpowiadały. Nie każdego stać na takie czy inne rzeczy a i wcale nie każdemu muszą się podobać.
                              Ja preferuję klasykę, więc mam wózek taki jaki mam i mam
                              piękne drewniane łóżeczko w kolorze Teak z szufladą, z gwizdkami i księżycem na bokach Takie MNIE się podobało.
                              Moje dziecko się nie obija, nie wkłada nóg między szczebelki. Ale to moje dziecko. Materacyk mamy gryka-kokos. Nam pasuje.
                              Z kosmetykami jest to samo, każde dziecko inne, inaczej zareaguje. Będziesz próbować.
                              Jednak co do Oilatum, jak nie ma potrzeby to nie korzystaj, skóra przyzwyczai się do mocnego natłuszczania i możesz mieć później problem.
                              Zaleca się je dzieciom z AZS, więc jednak coś w tym jest co pisze
                              Goplana. Nam pediatra kazała stosować przy skazie białkowej. Im mniej
                              tego typu środków tym lepiej. Jeśli jest coś nie tak dziecko powie Ci o tym
                              właśnie za pomocą skóry (za chłodno/za ciepło, coś zjadło, czy pasożyty)
                              wszystko.
                              Życie pokaże co używać. Sama się przekonasz co jest najwygodniejsze.
                              Ja nie słuchałam innych i też nie oglądałam się za modą. Każdy mi mówił,
                              że jasny wózek będę prała co tydzień. A okazało się to nieprawdą, prałam
                              go 2 razy od marca.

                              Życzę powodzenia (a tak na marginesie zazdroszczę Ci tych dylematów
                              ja w tamtym roku też przebierałam, wybierałam)

                              Skomentuj


                                #45
                                colleen dokładnie nie mogę się doczekać kiedy znowu bedęwybierała przebierała itd.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X