Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-02-2013, 20:38
Smykolandia Smykolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Smykolandia.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie na ferie

Ja od siebie mogę polecić góry i np miejscowość Ustroń. Piękne miejsce. Góry i lasy tworzą piękne krajobrazy. A do tego dużo ciekawych zabytków i wiele atrakcji dla dzieci. Tam z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2013, 14:54
Kama13's Avatar
Kama13 Kama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kama13.polki.pl

Miasto: Polska

Jak się Wam podoba taki kilkudniowy wypad w góry na narty chociażby do Murzasichle: http://www.naferie.pl/obozy-narciars...sichle#n39-tab ?

Świetna ekipa to organizuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2013, 11:25
inesska's Avatar
inesska inesska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
inesska.polki.pl

A ja pierwszy raz w życiu jadę w zimę nad morze Cisza spokój i cudne powietrze - taką mam nadzieję. Znalazłam fajny ośrodek wczasowy w Łazach i nie mogę się doczekać przełomu stycznia i lutego
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2013, 23:06
Malwinka56 Malwinka56 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Malwinka56.polki.pl

A myśleliście o Karpaczu ? Tutaj widziałam tanie noclegi http://www.accorhotels.com/hotel-dir...el-karpacz.htm To może być niezła frajda dla dzieci. Zobaczą góry pozjeżdżają na nartach. My się tam chyba wybierzemy z naszymi pociechami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-12-2013, 16:10
ewelina11111 ewelina11111 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelina11111.polki.pl

ja osobiście zawsze szukam ferii w serwisie hotelisko.pl. Lubimy zimą nietuzinkowe miejsca, dlatego zawsze gdy wszyscy w góry - to my na odwrót - 2 lata z rzędu jeździliśmy nad morze, raz Władysławowo, a raz Darłowo - pięknie wyglądają zimą. Jeśli ktoś nie jest miłośnikiem narciarstwa to przecież nie muszą to być góry. Na zbliżające się ferie zarezerwowaliśmy z kolei pokój w hotelu mazurska chata w mikołajkach - po powrocie zdam relację...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2014, 17:29
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Obecnie przy tej pogodzie odradzałabym wyjazd w góry - koleżanka była i wróciła niestety niezadowolona.
My byliśmy z dziećmi nad morzem - konkretnie w Świnoujściu i bardzo nam się wyjazd podobał. Niewiele osób wybiera takie wakacje zimą nad morzem a moim zdaniem niesłusznie ponieważ jest tam bardzo fajnie.
Dużo zwiedzaliśmy ponieważ jest tam wiele ciekawych miejscowości wokół (chociaż Świnoujście chyba najładniejsze).
Wynajęliśmy osobne mieszkanie co Wam również polecam jeśli macie dzieci. Jest wygodniej bo po pierwsze więcej przestrzeni i prywatności a po drugie ma się kuchnię - można im przygotować śniadania albo kolacje.
Z mieszkania byliśmy bardzo zadowoleni i nie wykluczamy, że wynajmiemy je ponownie. Mieszkaliśmy tutaj: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/...a-wazow/96_537 - idealne dla rodziny 2 plus 2. Wystrój bardzo mi się podobał - nowoczesne, odważne kolory, właśnie takie jak lubię.
Szkoda tylko, że jest na 4 piętrze - trzeba trochę się nabiegać :P

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2014, 18:44
nisia07's Avatar
nisia07 nisia07 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nisia07.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 1

My to raczej jak zawsze do babci na wieś, u nas ferie od 1 lutego. Blisko babci mieszka mój brat z dziećmi więc mała ma się z kim bawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2014, 17:14
Yulianna Yulianna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Yulianna.polki.pl

Właśnie wróciliśmy z Popradu na Słowacji - bardzo nam się tam podobało: piękna okolica, gorące źródła, spa i masa atrakcji (np. pokazy laserowe). Żałuję, że dostaliśmy z mężem tylko 5 dni urlopu, bo chętnie zostalibyśmy tam dłużej - nasza pociecha chciała zostać bez nas Tu można znaleźć więcej informacji: http://www.familytour.pl/slowacja-po...kich-tatr.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2014, 13:33
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

Poprad na Słowacji można tam spokojnie jechać z dziećmi. Każdy będzie się fantastycznie bawił, zarówno korzystając ze stoków górskich jak i innych atrakcji, typu kąpiele w popradzkiej wodzie termalnej czy nieograniczone korzystanie z wszystkich krytych basenów http://familytour.pl/slowacja-poprad...kich-tatr.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2014, 08:46
tamarerucka tamarerucka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tamarerucka.polki.pl

Miasto: GDAŃSK

Witajcie

Ja własnie wróciłam z ferii zimowych. Spędziłam je ze swoim maluchem nad morzem. Jestem bardzo zadowolona. Hotel Faleza położony na Przylądku Rozewie to miejsce pełne czaru i chwil niezapomnianego relaksu. Zapoznaj sie ze szczegółami na http://www.faleza.pl. Polecam.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania