Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

    Czy w przypadku rozwodu sąd z automatu pozostawia opiekę dzieci przy matce?
  •    
       

    #2
    Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

    Z tego co mi wiadomo to nie, a z jakiej okazji? Wiadomo, że sąd musi rozpatrzyć tą kwestie jeśli rodzice się nie mogą dogadać, ale pewności nie mam. W każdym razie wsparcie przy rozwodzie dobrego prawnika to podstawa, szczególnie jak strony mają różne oczekiwania. W Warszawie prawnik zajmujący się sprawami rozwodowymi mec. Budrewicz (http://www.dobry-skuteczny-prawnik.pl/rozwody.html - tutaj masz profil) W każdym razie nie radzę walczyć o dzieci bez pomocy prawnika.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

      Kiedyś może tak było, ale w ostatnim czasie to się zmienia. Zmienia się, ale niesie to za sobą spore problemy i znaki zapytania. Jak np pogodzić rodziców którzy po rozwodzie chcą się przenieść w inną część kraju?
      Odsyłam jak coś do xxx nieporozumienie-rodzicielskie
      Wpis na blogu w którym tematyka ta dosyć dobrze została opisana.
      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:14. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

        Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
        Czy w przypadku rozwodu sąd z automatu pozostawia opiekę dzieci przy matce?
        Przecież byłoby to bezsensu, jak np. matka bije dzieci i zdradza męża? Jaka jest podstawa, żeby zostawić dziecko przy matce? W zasadzie mój brat się rozwodził i wsparcie przy rozwodzie prawnika (dokładnie to tego mecenasa - http://www.rozwod-warszawa.pl/ ) sprawiło, że dziecko zostało z nim. Więc jak widzisz to nie jest tak, że matka jest uprzywilejowana.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

          Z reguły matka dostaje opiekę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

            A jak się ma ustalenie prawa opieki w przypadku gdy ojcostwo jest... hmm "wątpliwe"? Znalazłam xxx informację, że na zlecenie sądu wykonuje się badania DNA na ojcostwo. Czy to znaczy, że jeśli ojcostwo zostanie zaprzeczone, to były mąż nie będzie miał możliwości kontaktu z dzieckiem?
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:15. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

              Gdy postanowiłam rozwieźć*się z mężem który zdradził mnie bardzo wiele razy, również było mi naprawdę bardzo ciężko ponieważ bardzo go kochałam, żyjąc nieświadomości.
              Bardzo dobrą kancelarię oraz informacje na ten temat znajdziesz tutaj xxx

              Trzymaj się:*
              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:14. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                Tutaj są xxx Myślę, że uda się tam znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania
                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:14. Powód: link
                A jeżeli jest za późno? Jeżeli już się nie da?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                  to są poważne sprawy. Najlepiej skontaktować się ze sprawdzonym adwokatem. Ja polecam Justynę Migas bo mi kiedyś bardzo pomogła.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                    To zalezy od wielu czynnikow. Jesli tak sie dogadacie z mezem, to pewnie tak, ale tak jak juz tu ci dziewczyny sugeruja, to najlepiej skonsultowac to z prawnikiem. A szczegolnie jesli maz cos wspomina o rownoleglej opiece lub, ze maja byc u niego. Roznie to bywa. Ja konsultowalam swoja sprawe z Legaleo z Gliwic, a konkretniej z pania adwokat Joanna Wojas Pawlak. Generalnie polecam te kancelarie i uwazam ze w takich sprawach trzeba miec kontakt do jakiegos dobrego prawnika, bo nawet jak maz jest ugoowy na poczatku to szybko moze mu sie to odwidzieć.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                      No sama się nie podejmuj takich rzeczy weź sobie jakiegoś prawnika swojego od spraw rodzinnych mi pomagał adwokat wągrowiec właśnie ma specjalizacje rozwodów oraz rodzinną i jakoś przebrnęłam przez to z wszystkimi prawami.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                        Nie ma reguły gdzie zostaje dziecko, na to składa się wiele czynników, zwłaszcza jeżeli rodzice ugodowo nie załatwią tego miedzy sobą. Najlepiej dla wszystkich, a zwłaszcza dla dziecka jest ustalić wszystko pokojowo ale wiem że czasami sie nie da, sama przez to przechodziłam. Wtedy sprawa do sądu i lepszy prawnik zwycięży. Mi pomagał mecenas z xxx i lekko nie było ale wygrałam i polecam go bo wiele mu zawdzieczam
                        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:13. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                          co do prawa opieki nad dzieckiem, to powiem Ci że jest naprawdę masę czynników które wpływają na to kto i jaką opiekę dostanie. Rzadko zdarza się tak że rodzice dostają po połowie opiekę dzienną bo dziecko musi czuć się bezpiecznie i musi być w jednym miejscu przez większość czasu. Jak masz jakieś pytania i wątpliwości to skontaktuj się z Panią Iwoną Sztubecką, jest naprawdę profesjonalną panią adwokat w prawie rodzinnym.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                            Zazwyczaj prawo do opieki dostaje matka jednak są wyjątki od reguły.Jeżeli zależy Ci na opiece nad dzieckiem to koniecznie postaw na pomoc adwokata w tym względzie Ja polecałabym Ci kancelarię JST i Iwonę Sztubecką bo to świetny specjalisty z zakresu prawa rodzinnego

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Rozwód a prawo opieki nad dzieckiem

                              Ostatnio trafiłam na ciekawego bloga adwokata od rozwodów xxx Dużo praktycznej wiedzy za darmo.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:13. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X