Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2017, 09:32
mojeklocki24 mojeklocki24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mojeklocki24.polki.pl

Domyślnie Odp: prezent dla chłopca

A może zestaw klocków Lego będzie dobrym pomysłem na prezent dla chłopca w tym wieku? Są różne serie i u nas znajdziecie ich szeroki wybór, warto zerknąć
Stary 11-10-2017, 08:55
zieba82 zieba82 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Wszystko zależy od tego jaki wiek chłopca - tego nie podałaś. Może jakaś fajna książka? Wiem, że dzieciaki kochają Tolkiena. Rzuć okiem na przykład na takie wydanie: https://www.legolas.pl/9788324130146...Wydanie-2.html. Wydaje mi się to całkiem dobrym pomysłem na prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-10-2017, 10:40
zabafffkipl zabafffkipl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zabafffkipl.polki.pl

Ja również uważam, że znakomitym pomysłem na prezent dla chłopca będzie zestaw klocków lego, a akurat tak się składa że u nas znajdziecie szeroki wybór, w razie pytań chętnie pomożemy
Stary 18-10-2017, 11:40
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Z prezentem dla młodzieńca nie ma większego problemu, bo jego oczekiwania nie są wygórowane. Ja mam nastolatka w domu i co rok problem z tym, co mu kupić. W tym roku celuję w drona w osiągalnym dla mnie budżecie z tej oferty https://www.ef3m.pl/pl/p/WL-Toys-Q22...o-Powrot-/2022. Mam nadzieję, że ostatecznie uda mi się sprostać jego oczekiwaniom jak prawie co roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2017, 15:56
kiermaszka kiermaszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kiermaszka.polki.pl

Kiedy ja stoję przed wyborem zakupu prezentu dla dziecka to najpierw zawsze zaglądam na stronę swiatksiazki i tam szukam jakiś fajnych zabawek, czy gier. Wszystko zależy od tego ile dziecko ma lat i czy to jest chłopiec czy dziewczyna. Ale generalnie mają tam bardzo duży i fajny wybór różnego rodzaju zabawek dla dzieciaków w różnym wieku. Poza tym jeszcze ceny mają przystępne więc nie wydasz u nich fortuny, a wysyłka zamówienia też jest szybka - z doświadczenia do mnie paczki przychodzą w ciągu kilku dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2017, 16:50
tiikkonna tiikkonna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tiikkonna.polki.pl

Na pewno fajnym prezentem będą kolorowe zabawki dla niemowlaków*. Te ze sklepu szafa Bobasa wyróżniają się znakomitą jakością i przystepną ceną. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2017, 09:50
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Mój chrześniak ma 9 lat i ostatnio ma fazę na Harrego Pottera. A ja się z tego bardzo cieszę. No bo wiecie ja mam z głowy prezenty na jakiś czas. Wystarczy, że kupię mu książki z tej serii, a jest ich aż osiem. Nawet jakbym kupowała po dwie to mam 4 okazje z głowy. A wchodząc na https://blip.pl/tania-ksiazka/ mam jeszcze rabaty na książki dzięki czemu zaoszczędzę. Mam nadzieję, że mu długo ta faza fana Harrego Pottera nie przejdzie. Dobrze by było gdyby jeszcze został fanem wiedźmina, bo też ma on kilka części plus gry, które są jednak lepsze niż te o Potterze
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2017, 20:18
uleczka268 uleczka268 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
uleczka268.polki.pl

Na pewno świetnym prezentem dla chłopca będą klocki lego duplo . Sama takie kupiłam mojemu chrześniakowi, ale też mojejn córce, bo bardzo chciała je mieć, gdy zobaczyła u mojego chrześniaka. Dodam, że mają rozmiar dopasowany do małych raczek dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2017, 08:51
mojeklocki24 mojeklocki24 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mojeklocki24.polki.pl

Pełna zgoda, w kwestii klocków polecam zwrócić uwagę także na nasze nowe zestawy, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie a w razie pytań służymy swoją pomocą
Stary 29-10-2017, 13:04
olcia3007 olcia3007 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olcia3007.polki.pl

No własnie, powoli juz zbliza sie listopad, po wszystkich świetych mozna sie juz zacząc rozglądac dla prezentami mikołajkowymi i świątecznymi. W tym roku mamy w rodzinie małego brzdąca i kompletnie nie mam pomysłu dla niego. Moze jakieś zabawki, pluszaki? Znalazłam taką stronę https://ksiegarnia.pwn.pl/Zabawki/Zabaw ... 487,k.html Mają całkiem ciekawe propozycję, napewno cos wybiore dla malca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania