Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezent dla chłopca

    Jeżeli ma być to prezent dla 8 letniego chłopca to może gra planszowa dobrze się sprawdzi, co o tym sądzicie? Ewentualnie drewniane klocki lub puzzle, w sumie to też zależy już od zainteresowań dziecka.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezent dla chłopca

      Dla chłopca to chyba najlepsze są samochody, jak mi się zdaje. Który chłopiec ich nie lubi? Szczególnie [URL="http://www.urwis.pl/pojazdy/samochody/auta-wojskowe"]pojazdy wojskowe, które można znaleźć na urwis , a taki czołg, mógłby przypaść do gustu

      xxx
      Last edited by disne; 13-07-2020, 23:34. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: prezent dla chłopca

        Jak dla chłopca to xxx ]zabawki samochody , albo zabawki konstrukcyjne, moje chrześniaki zawsze są zadowolone z 4 kółek
        Last edited by disne; 13-07-2020, 23:34. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: prezent dla chłopca

          A może zestaw klocków Lego będzie dobrym pomysłem na prezent dla chłopca w tym wieku? Są różne serie i u nas znajdziecie ich szeroki wybór, warto zerknąć

          Skomentuj


            Odp: prezent dla chłopca

            Ja również uważam, że znakomitym pomysłem na prezent dla chłopca będzie zestaw klocków lego, a akurat tak się składa że u nas znajdziecie szeroki wybór, w razie pytań chętnie pomożemy

            Skomentuj


              Odp: prezent dla chłopca

              Z prezentem dla młodzieńca nie ma większego problemu, bo jego oczekiwania nie są wygórowane. Ja mam nastolatka w domu i co rok problem z tym, co mu kupić. W tym roku celuję w drona w osiągalnym dla mnie budżecie z tej oferty xxx. Mam nadzieję, że ostatecznie uda mi się sprostać jego oczekiwaniom jak prawie co roku
              Last edited by disne; 13-07-2020, 23:35. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: prezent dla chłopca

                Kiedy ja stoję przed wyborem zakupu prezentu dla dziecka to najpierw zawsze zaglądam na stronę xxxswiatksiazki i tam szukam jakiś fajnych zabawek, czy gier. Wszystko zależy od tego ile dziecko ma lat i czy to jest chłopiec czy dziewczyna. Ale generalnie mają tam bardzo duży i fajny wybór różnego rodzaju zabawek dla dzieciaków w różnym wieku. Poza tym jeszcze ceny mają przystępne więc nie wydasz u nich fortuny, a wysyłka zamówienia też jest szybka - z doświadczenia do mnie paczki przychodzą w ciągu kilku dni.
                Last edited by disne; 13-07-2020, 23:35. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezent dla chłopca

                  Na pewno fajnym prezentem będą kolorowe szafa-bobasa zabawki dla niemowlaków . Te ze sklepu szafa Bobasa wyróżniają się znakomitą jakością i przystepną ceną. Polecam
                  Last edited by disne; 13-07-2020, 23:35. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: prezent dla chłopca

                    Na pewno świetnym prezentem dla chłopca będą klocki xxx LEGO-DUPLO . Sama takie kupiłam mojemu chrześniakowi, ale też mojejn córce, bo bardzo chciała je mieć, gdy zobaczyła u mojego chrześniaka. Dodam, że mają rozmiar dopasowany do małych raczek dzieci.
                    Last edited by disne; 13-07-2020, 23:36. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: prezent dla chłopca

                      Pełna zgoda, w kwestii klocków polecam zwrócić uwagę także na nasze nowe zestawy, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie a w razie pytań służymy swoją pomocą

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent dla chłopca

                        No własnie, powoli juz zbliza sie listopad, po wszystkich świetych mozna sie juz zacząc rozglądac dla prezentami mikołajkowymi i świątecznymi. W tym roku mamy w rodzinie małego brzdąca i kompletnie nie mam pomysłu dla niego. Moze jakieś zabawki, pluszaki? Znalazłam taką stronę xxx Mają całkiem ciekawe propozycję, napewno cos wybiore dla malca.
                        Last edited by disne; 13-07-2020, 23:36. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: prezent dla chłopca

                          Zdalnie sterowany helikopter to bardzo fajna sprawa, na pewno się ucieszy, albo z jakiś klocków lego, dzieci je uwielbiają

                          Skomentuj


                            Odp: prezent dla chłopca

                            Kup mu coś związanego z piłką nożną. Mówię ci to będzie najlepsze wyjście. Kup mu może jakąś małą bramkę, tylko nie zapomnij żeby w zestawie była siatka do bramki. Na pewno się ucieszy z takiego prezentu

                            Skomentuj


                              Odp: prezent dla chłopca

                              Kup mu coś związanego z piłką nożną. Mówię ci to będzie najlepsze wyjście. Kup mu może jakąś małą bramkę, tylko nie zapomnij żeby w zestawie była siatka do bramki. Na pewno się ucieszy z takiego prezentu

                              Skomentuj


                                Odp: prezent dla chłopca

                                Z tego co wiem to Nerf jest teraz na topie. Robią nawet dla dziewczynek zestawy! Może taki zestaw xxxx? Wyrzutnia z piankowymi strzałkami wydaje mi sie fajnym prezentem. Zwłaszcza, że mogę się założyć, iż koledzy z klasy już takie mają. Ja często widzę na osiedlu dzieciaki biegające z tym. Zdarzyło mi się nawet przypadkiem dostać taką strzałką i w ogóle to nie boli, więc zabawka jest bezpieczna ale zapewnia mnóstwo radości
                                Last edited by disne; 13-07-2020, 23:36. Powód: link
                                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X