Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból pleców przy pracy na komputerze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

    No niestety długie siedzenie nie jest dobre dla kręgosłupa. No ale ja na twoim miejscu raczej zdecydowałabym sie iść do lekarza, żeby potem tylko nie było gorzej. Nie wiem skąd jesteś ale zerknij sobie xxx leczą właśnie takie schorzenia i myślę że warto wybrać się do specjalisty. Na pewno jakieś maści nam tu nie pomogą.
    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:34. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

      Niestety dość często praca przy komputerze sprawia, że zaczynają boleć plecy. Dlatego ja staram się dużo ruszać i często chodzę na basen.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

        Z własnego doświadczenia..krzesło czy xxx- owszem - są ważne. Ale o wiele ważniejszym jest to jak sobie organizujemy pracę przy komputerze.

        Fotel można dobrać do wzrostu itd (swoją drogą zapraszam was do sklepu na Mangalia 4. Właściciel praktycznie zawsze jest a ma wiedzę na temat doboru foteli). Jednak polecam poczytać o odpowiedniej regulacji wszystkich elementów: fotel, biurko, ekran, klawiatura, myszka.
        Poza tym według mnie należy brać przynajmniej 5 minutową przerwę co godzinę. Popatrzeć na naturalną zieleń za oknem, patrzeć raz w coś bardzo bliskiego oraz bardzo oddalonego, zrobić jakieś proste ćwiczenia na rozciągnięcie, przejść się trochę.

        Najważniejsza jest dobra ergonomia i przerwa.
        Last edited by disne; 26-08-2020, 19:35. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

          Ból pleców może mieć różne przyczyny. Można o tym przeczytać w artykule xxx Z tego powodu dobrze jest dobrze zdiagnozować powód tej dolegliwości. Przede wszystkim jednak trzeba wzmocnić mięśnie masa, czyli brzucha i pleców. Bez tego trudno jest utrzymać prawidłową postawę i mogą pojawić się bóle. Zawsze istnieje jakaś praprzyczyna takich dolegliwości. Warto o tym pamiętać.
          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:35. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

            Jeśli zmagacie się z bólem pleców to koniecznie skontaktujcie się z xxx to jest zespół specjalistów fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Konieczne zapoznające się z ich ofertami. Polecam najmocniej.
            Last edited by disne; 26-08-2020, 19:35. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

              polecam poczytać o ćwiczeniach na ból pleców:xxx krzesło to również ważna kwestia

              ____________________
              xxx
              Last edited by disne; 26-08-2020, 19:34. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                Jakaś aktywność, masaże i dobry fotel to chyba będzie rozwiązanie Polecam też doraźnie w przypadku bólu jakiś środek z DMSO np, tutaj są takie - xxxx zazwyczaj skuteczne, a nie inwazyjne Jeśli takie masaże i aktywność nie pomoże, to oczywiście lekarz
                Last edited by disne; 23-09-2020, 20:37. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  W trakcie takiej pracy powinno się częściej robić przerwy, wstawać co jakiś czas od komputera itd. Kręgosłup może być przez tak długi okres czasu osłabiony bądź nawet uszkodzony. Dlatego polecam udać się na zabieg fali uderzeniowej xxx
                  Last edited by gagatka; 25-09-2020, 13:08. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #84
                    ćwiczenia na kręgosłup, plus jeszcze sa podklładki na krzesła i robią wiele dobrego by siedzieć w poprawnej pozycji.

                    Skomentuj


                      #85
                      W moim przypadku ból pleców nie był uciążliwy, za to bardzo dużo ,,klikam myszką” ponieważ na co dzień zajmuje się uzupełnianiem tabel i pewnego dnia miałam bardzo mocno zmęczone ramię, po powrocie do domu ból nie przechodził i koleżanka poleciła mi iść na usg stawu ramiennego, umówiłam się do przychodni w Warszawie i okazało się, że mam mocno przeciążone ramię… musiałam pobrać antybiotyk i nieco bardziej się oszczędzać, ale już wracam do sił
                      Last edited by gagatka; 20-10-2020, 14:35. Powód: reklama

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X