Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

    Dużo zależy od podejścia i osobowości samego lekarza i polityki przychodni. Bo dałoby się znaleźć miejsca oraz ludzi z jednej i drugiej gałęzi służby zdrowia, które są świetne albo wręcz przeciwnie, można się sparzyć przy wizycie. Ja chodzę głównie do prywatnych i na szczęście dość rzadko, bo po prostu tak mi bliscy i znajomi polecają, a sama widzę, że to oszczędność czasu. Nie wyobrażam sobie chodzić np. do okulisty na NFZ, gdzie muszę mieć regularnie prowadzone badania kontrolne. Do publicznych chodzę w razie jakichś infekcji wirusowych po recepty.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

      To zależy do części specjalistów i lekarzy chodzę na NfZ ale np do dentysty i ginekologa chodzę prywatnie. Zresztą mogę polecić wam świetnego ginekologa z Łodzi [xxx chodzę do niego prywatnie od zawsze i nigdy nie miałam jakiejś nieprzyjemnej sytuacji. Wszystkie badania stara się przeprowadzać bardzo delikatnie i dodatkowo jest świetnym specjalistą.
      Last edited by disne; 24-06-2020, 12:49. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

        jakby było mnie stać, to bym sobie regularnie chodziła do lekarza prywatnie ale że to dużo kosztuje to niestety.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

          Zdecydowanie prywatna służba zdrowia. W ten sposób nie trzeba stać w kolejkach, czekać na wizytę czy też ograniczać się do podstawowych badań. Tutaj xxxx jest namiar na prywatną przychodnię, gdzie mają wielu specjalistów. Warto sobie tam zerknąć, bo również zakres badań jest spory.
          Last edited by disne; 24-06-2020, 12:49. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

            Ja zawsze powtarzam, ze nie ma jak prywatna służba zdrowia Jak kraków to tylko Femina, przy Kostrzewskiego

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

              gdyby każdy człowiek był przy kasie, to mógłby wtedy korzystać z prywatnej służby zdrowia a że to są ogromne pieniądze to niestety, zostaje NFZ.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                Prywatna bez dwóch zdań, pakiety można sobie dobrać indywidualnie do potrzeb. My akurat zadowolenie jesteśmy z lux medu, tam nawet poprzez portal pacjenta można sobie umówić się na wizytę. Wyniki np. też mam tam on line.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                  Wszystko zależy od tego czy problem jest na tyle palący, czy można jeszcze poczekać i iść z NFZ-u.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                    Ogólny - na NFZ, reszta prywatnie. Najlepiej trafiłam z ginekologiem. Od jakiegoś czasu chodzę do doktora Rafała Rzepki do MediLuxClinic xxx i jestem zadowolona, to bardzo dobry lekarz. Fachowiec a przy tym ma dobre podejście do pacjentek.
                    Last edited by disne; 24-06-2020, 12:50. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                      No ja zadowolona jestem z lux medu, kiedy potrzebuje jakiegoś specjalisty to w przeciągu kilku dni mam wizytę, na którą najczęściej się umawiam poprzez internetowy portal pacjenta. A za pakiet wcale nie płacę dużo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                        chodzę prywatnie bo nie lubię czekać w kolejkach do lekarza. Tak zapisuje się na konkretny termin i godzinę i lekarz z uśmiechem mnie przyjmuje
                        zofka

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                          Ja też tak wolę, już dłuższy czas prywatnie chodzę i na prawdę nie narzekam Szybko, profesjonalnie, bez długich kolejek

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                            A ginekolog? Prywatnie czy na fundusz?
                            Jak to wygląda u Was. Ja długo chodziłam na NFZ. Niestety, mój lekarz przestał przyjmować, wyniósł się do innego miesta i muszę szukać kogoś nowego.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                              Bardzo przydatny w lux medzie jest portal pacjenta, mogę sama odwołać każdą wizytę czy też umówić się. Jest do duży komfort, szybko, bez problemu. Portal jest bardzo łatwy w obsłudze.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prywatna czy państwowa służba zdrowia?

                                Mając do wyboru państwową i prywatną przychodnię zdecydowanie wolę wybrać tą prywatną. Teraz leczę się jednej z przychodni Enel-med xxx Do wyboru mamy kilka pakietów. Oprócz ceny co jest oczywiste różną się zakresem usług lekarskich i diagnostycznych z których możemy skorzystać w ramach pakietu. Oczywiście istnieje możliwość odpłatnej wizyty u każdego z lekarzy specjalistów, nawet jeśli ich usług nie mamy w pakiecie.
                                Ja mam wykupiony pakiet opal za 70 złoty i w ramach niego mogę leczyć się u lekarzy 17 specjalności: chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, hematolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda, proktolog, pulmonolog, reumatolog, urolog. Raz w roku wykonać badania laboratoryjne bez skierowania, szeroki pakiet badań ze skierowaniem, prowadzenie ciąży. szczepienie przeciwgrypie i itp
                                Mogę skorzystać dodatkowo z ubezpieczenia assistance i szpitalnego.
                                Dla mnie to bardzo fajna opcja. Mogę bez ograniczeń korzystać z usług w/w lekarzy. Umawiam się przez stronę lub inforlonię. Szybko i wygodnie.
                                zofka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X