Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: piekne paznokcie?!

    U mnie dbałość o dłonie i paznokcie, to głównie kosmetyki naturalne i peelingi. Od czasu do czasu pozwalam sobie na manicure. Paznokci niestety nie mogę malować i muszę mieć krótko ścięte z racji wykonywanej pracy. Mimo tylu zabiegów mam ciągle problem z wrastającym paznokciem w lewej stopie. Rozważam pójście do podologa. Szukałam nawet sporo w tym temacie w sieci. Znalazłam ciekawą stronę xxx i myślę, że to może być dobry pomysł.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 20:25. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: piekne paznokcie?!

      ja sobie raz w miesiącu chodzę na manicure i dzięki temu mam ładne i zadbane paznokcie.

      Skomentuj


        Odp: piekne paznokcie?!

        Ciekawe propozycje na piękne paznokcie dajecie koleżanki, dzięki za porady - zastosuję i dam wam znać !
        mój blog

        Skomentuj


          Odp: piekne paznokcie?!

          Beautyty lux i ich szkolenie zawodowe. Przecież logiczne, że będzie moga mocno wymagające, prawda? Zresztą - zostałam kosmetyczką dzięki ciągłej pracy i rozwojowi. Doskonaliłam wszystkie umiejętności i właśnie temu zawdzięczam, że mam co robić.

          Skomentuj


            Odp: piekne paznokcie?!

            Ja osobiście paznokci sobie nie robie Ale moja dziewczyna już tak, hehe I jak dba o nie? Najczęściej zamawia z neta jakieś lakiery itp, np z xxx i potem siedzi i różne cuda wyczynia Nie powiem, ja tam nie narzekam, bo po 1. ma co robić i nie narzeka, a po 2. bardzo lubie jak ma zadbane i ładne paznokcie
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:25. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: piekne paznokcie?!

              Ja kupuję lakiery z Golden Rose. Są zdecydowanie najlepsze.

              Skomentuj


                Odp: piekne paznokcie?!

                Przykro mi, ale ja się kompletnie na tym nie znam. Dlatego nie będę w stanie pomóc...
                Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję, odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety więc trzeba o nie dbac szczególnie Ja ostatnio zaczęłam sama robić sobie hybrydy. W Rossmanie mają lakiery hybrydowe Kinetisc xxx . Kupiłam na próbe czerwony Hedonist Red #380 . Fajnie kryje, ma wygodny pędzelek i nie ciągnie się jak niektóre lakiery. Mam go już 3 tydzien i na razie trzyma się nieźle.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 20:25. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Ja zawsze szukam tego typu informacji w Internecie. Tam zawsze da się znaleźć odpowiedź na te kwestie. Choćby tu jest fajna stronka o paznokciach xxx
                    Last edited by disne; 09-07-2020, 20:25. Powód: link
                    Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Ja uwielbiam mieć piękne i modne paznokcie dlatego też staram się być w temacie. Bardzo lubię zaglądać na blogi takie jak texxx bo nie tylko oprawa zdjęciowa jest przyjemna dla oka, ale również treść bardzo dobrze przekazana A wy w jaki sposób jesteście w temacie z nowościami i trendami.
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 20:25. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: piekne paznokcie?!

                        A ja planuję kupić lampę i cały zestaw, żeby robić sobie samodzielnie hybrydy, mam już dosyć tych odpryskujących na drugi dzień lakierów...

                        Skomentuj


                          Odp: piekne paznokcie?!

                          ja żeby mieć piękne paznokcie, to muszę co miesiąc chodzić do kosmetyczki.

                          Skomentuj


                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Ja sama robię paznokcie. Moim zdaniem ważny jest kształt. On wiele daje.

                            Skomentuj


                              Odp: piekne paznokcie?!

                              Ja też sama robię paznokcie samiuteńka Niekiedy korzystam z porad zaprzyjaźnionej manicurzystki.

                              Skomentuj


                                Odp: piekne paznokcie?!

                                U mnie po ciąży była tragedia z łamiącymi się paznokciami i wypadającymi włosami. O ile włosy same przestały w końcu wypadać, tak paznokcie były tylko słabsze i krótsze...Trafiłam kiedyś na promocji tę odżywkę xxx i ona mi bardzo pomogła. Nie sądziłam, że coś za dosłownie parę złotych może zadziałać. Teraz mam już normalne zdrowe paznokcie.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:20. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X