Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chrzest jak skończy roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: chrzest jak skończy roczek

    My od początku wiedzieliśmy, że chrzciny zrobimy jak najszybciej. Mała miała równe 4 miesiące. Przespała całą mszę :-) Natomiast mój chrześniak był chrzczony jak miał roczek i już ciężko było mu wytrzymać tyle czasu w kościele...

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: chrzest jak skończy roczek

      To czy dziecko wytrzyma w kościele dużo zależy od temperamentu dziecka. Jeżeli jest bardzo rozruszane to ciężko by było utrzymać takie dziecko w miejscu. Mój synek akurat jest bardzo żywym dzieckiem, ale też bardzo interesującym się tym co się dzieje dookoła, więc z mężem mamy nadzieje że 15 maja (a roczek 19 maja) da z siebie wszystko by dobrze było.

      Skomentuj


        #78
        Odp: chrzest jak skończy roczek

        Wiadomo, że jest to indywidualna sprawa kązdego.. ale pamietajmy o dobru dziecka.. co dla niego byłoby najlepsze?
        No i pomimo wszystko musimy szanować zdanie rodziny.... w końcu mamy ją tylko jedną

        Ja osobiście swoje będę chciała ochrzcić, gdy skończy 4 miesiące...

        Skomentuj


          #79
          Odp: chrzest jak skończy roczek

          Napisane przez zosia-ka Pokaż wiadomość
          Wiadomo, że jest to indywidualna sprawa kązdego.. ale pamietajmy o dobru dziecka.. co dla niego byłoby najlepsze?
          No i pomimo wszystko musimy szanować zdanie rodziny.... w końcu mamy ją tylko jedną

          Ja osobiście swoje będę chciała ochrzcić, gdy skończy 4 miesiące...
          zgadzam się. ja swoje małe podobnie będę chciała ochrzcić

          Skomentuj


            #80
            Odp: chrzest jak skończy roczek

            Ja planuje chrzcić je może trochę później, jak skończy co najmniej 8 miesięcy... Ale do roku nie planuję czekać, bo nigdy nic nie wiadomo...

            Skomentuj


              #81
              Odp: chrzest jak skończy roczek

              Ja osobiście byłam na chrzcie dwuletniego chłopca, był ubrany w biały garniturek. Ja bym chyba tyle nie zwlekała z chrztem... Ochrzciłam pierwszego synka w wieku 3 miesięcy, młodszego gdy ukończył pół roczku


              Skomentuj


                #82
                Odp: chrzest jak skończy roczek

                Dwa lata to też moim zdaniem za długo, ale to indywidualna sprawa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: chrzest jak skończy roczek

                  Ja az tyle też bym nie czekała. Najlepiej jak dziecko ma nie wiecej jak pięć miesiecy. Nie broi w kościele, nie marudzi, ze mu nudno. A małe dziecko to w większości śpi.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: chrzest jak skończy roczek

                    Moj syn i corka tez nie sa jeszcze ochrzczeni mam plany w przyszlosci ale nie bede tego robila bo tak chca inni i nie ladnie bo beda plotkowac,uwazam ze kazdy powinien siebie pilnoeac a nie krytykowac innych

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: chrzest jak skończy roczek

                      Pamiętam jak byłam dzieciakiem, że u nas w kościele był chrzest trójki rodzeństwa: 8 lat, 6 lat i 3 latka. Zapamiętałam, bo najstarszy chłopiec był z moim młodszym bratem w klasie i wszyscy o tym mówili.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: chrzest jak skończy roczek

                        według mnie kiedy komu pasuje ale wiadomo jak małe dziecko to jest spokojne i prześpi ten czas a starsze może płakać i marudzić

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: chrzest jak skończy roczek

                          Generalnie jestem za tym, aby chrzcić wcześniej, bo dzieci zazwyczaj przesypiają chrzest. Ale to rodzic sam najlepiej wie, jakie ma dziecko i kiedy najlepiej je ochrzcić. Moje nie wytrzymałyby mając rok, tak długo w kościele w spokoju.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: chrzest jak skończy roczek

                            Moja córka była chrzczona tydzień po roczku, impreza była połączeniem chrzcin i roczku Nie żałuję, mała była już dość kumata, nie płakała w kościele, a na swojej imprezie świetnie się bawiła, biegała i rozbawiała gości A ja czułam się też dobrze, a nie jak niewyspana, zmęczona mama kilkutygodniowego dziecka

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: chrzest jak skończy roczek

                              Bez względu na to, kiedy chrzest zostanie przeprowadzony warto postawić na idealne miejsce w którym zorganizujemy chrzciny. Jest to idealna okazja do spotkania z rodziną oraz starymi znajomymi. Chrzciny naszej młodszej córeczki zorganizowaliśmy w http://palacwkonarach.pl/ - tam przywitała nas wspaniała sala balowa, smaczne jedzenie i przede wszystkim ogromny komfort.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: chrzest jak skończy roczek

                                Właśnie uważam, że jeśli ktoś nawet może wierzy, ale uważa że człowiek -- bo dziecko to też człowiek -- powinien sam zdecydować, to nie powinien chrzcić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X