Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Ja, czyli mama"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

    Po raz pierwszy poczułam, jak to jest być mamą, gdy... podczas porodu zaczęły się komplikacje i bez chwili namysłu powiedziałam "róbcie wszystko, byleby Adasiowi nic się nie stało". Ta chwila uświadomiła mi, że jest ten mały Ktoś, dla bezpieczeństwa którego byłabym w stanie zrobić wszystko, łącznie z poświęceniem własnego życia. I tak jest do dziś. Od tamtej chwili, za dni kilkanaście miną 4 lata. W międzyczasie pojawił się drugi mały Ktoś - Jaś. I każda z tych chwil z nimi spędzonych, jak również rozłąki z nimi, dodaje maleńkie "coś" co wzbogaca to moje prawdziwe poczucie bycia MAMĄ. To niesamowite doznania, niepowtarzalne doświadczenie, którym nic innego nie jest w stanie dorównać. Tak ja to czuję

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

      po raz pierwszy poczułam się mama gdy położono mi Piortusia na brzuchu po porodzie pojawiła się swiadomość ze to juz i teraz ze od teraz mam wpływ na jego wychowanie i musze zrobic dla niego wszystko zeby miał jak najwieksze mozliwosci jak najwiecej usmiechu i spokoju, pełnie miłości.... i od tamtej pory czuje sie bardziej mama niż kobieta, juz nawet bardziej zona niz kobieta.......

      Skomentuj


        #63
        Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

        Drogie Forumowiczki,
        dziękujemy za wszystkie wypowiedzi. Trudno się nie wzruszyć, czytając Wasze wspomnienia najpiękniejszych chwil macierzyństwa

        Z przyjemnością ogłaszamy, że nagrody otrzymają:

        • milenajazzy
        • RUDA102
        • moniaB
        • misiunia2612
        • lemurzysko
        • lenkowelove
        • upr87
        • justynaXsanko
        • jatoona
        • ellanar


        Serdecznie gratulujemy!
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #64
          Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

          Właśnie otrzymałam książkę.
          Dziękuję bardzo!
          Wieczorem zabieram się za czytanie

          Skomentuj


            #65
            Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

            Po raz pierwszy jak sie poczułam mamą to wtedy jak maluszek zaczął ssać pierś i sie tak do niej przytulił, wspaniałe uczucie i życze każdej mamie

            Skomentuj


              #66
              Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

              [QUOTE=jusjon;293031] Po raz pierwszy jak sie poczułam mamą to wtedy jak maluszek zaczął ssać pierś i sie tak do niej przytulił nie ma to jak my mamy możemy coś dać dzieciaczkowi, wspaniałe uczucie i życze każdej mamie aby mogła tego doświadczyć, ja miała cesarkę i jak nie mogłam od razu karmić bo nie miałam pokarmu to się obwiniałam że co ze mnie za matka jak własnego dziecka nie mogę nakarmić a jak tylko dostałam pokarmu to byłam prze szczęśliwa Dzieci to jest największy dar jaki może przytrafić się każdej mamie \
              Attached Files

              Skomentuj


                #67
                Odp: Konkurs "Ja, czyli mama"

                [QUOTE=jusjon;293034]
                Napisane przez jusjon Pokaż wiadomość
                Po raz pierwszy jak sie poczułam mamą to wtedy jak maluszek zaczął ssać pierś i sie tak do niej przytulił nie ma to jak my mamy możemy coś dać dzieciaczkowi, wspaniałe uczucie i życze każdej mamie aby mogła tego doświadczyć, ja miała cesarkę i jak nie mogłam od razu karmić bo nie miałam pokarmu to się obwiniałam że co ze mnie za matka jak własnego dziecka nie mogę nakarmić a jak tylko dostałam pokarmu to byłam prze szczęśliwa Dzieci to jest największy dar jaki może przytrafić się każdej mamie \
                Attached Files

                Skomentuj

                       
                Working...
                X