Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rocznik 2008

    Zakładam ten wątek dla wszystkich mamuś i tatusiów, których dzieci urodziły się w styczniu tego roku. Piszmy tu wszystko o naszych kochanych maluszkach ze stycznia!!!
    Last edited by lawenda; 23-06-2008, 17:57.
  •    
       

    #2
    Witam , mój synek urodził się 14.01.08 r.
    Pozdrawiam
    Lidia

    Skomentuj


      #3
      witam moja corcia urodzila sie 4 stycznia a termin mialam na 31go Jak tam wasze maluszki sie rozwijaja Moja jest drobna i ciut slabsza ale i tak jestesmy bardzo z niej dumni w dniu narodzin wazyla 2.420kg teraz wazy 7 wiec nie jest zle
      www.bobasy.pl/dominika2008

      Skomentuj


        #4
        witam styczniowe mamy.moja pola urodzila sie 3 stycznia,choc miala termin na 23 grudnia.teraz ma juz 7 miesiecy(skonczy jutro)i rozwija sie nadpodziw dobrze.w wieku niecalych 4 miesiecy dostala pierwsze zabki,jak miala 5,5 miesiaca siedziala a w niecale 6 chodzila pchajac przed soba pudlo po pampersach.rosnie jak na drozdzach i daje nam tak wiele szczescia.pozdrawiam wszystkie styczniaki i ich mamy

        Skomentuj


          #5
          to niezle viola moj wczesniaczek konczy 7 miesiecy za 2 dni i jeszce nie siedzi...Ale ona ma czas
          www.bobasy.pl/dominika2008

          Skomentuj


            #6
            Witam

            Jestem mama Emilki urodzilam 14 stycznia, niunia jest zywa, ruchliwa, od 3 miesiaca ma ząbki narazie tylko na dole...od 5 siedzi sama a od niedsawna chodzi podtrzymywana pod raczki czaem sie niepokoje, czy aby nie za szybko ale lekarz powiedzial ze kazdy szkrab rozwija sie indywidualnie. jedyny problem to alergia na bialka mleka krowiego karmilam piersia do 5 miesiaca, pozniej mala juz nie chciala piersi, nie wiem dlaczego. Napiszcie jak wasze szkraby styczniowe?? Pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              wrzesniowki 2008

              zapraszam mamy i dzieci wrzesien 2008
              http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Nasz Kubuś urodzil się 12 stycznia 2008. Jest cudownym, radosnym, pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Płakał tylko gdy miał kolkę i teraz przy ząbkowanie troszkę popłakuje.

                Skomentuj


                  #9
                  heh to jak u nas teraz czasem marudzi ale i tak placzem tego niemozna nazwac
                  www.bobasy.pl/dominika2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Dominika nawet kolki nigdy nie miala
                    www.bobasy.pl/dominika2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Witam wszystkie mamy, które tu dołączyły! Fajne te nasze maluszki i jak widać sprytne.
                      Moja też jest pogodnym dzieckiem, mało płacze, ale niestety do jedzenia to się mało rwie... co prawda teraz już lepiej... odpukać!

                      Skomentuj


                        #12
                        *****Marzec 2008*****

                        marcowe skarby

                        Skomentuj


                          #13
                          Mamusie marcowych pociech zjednoczmy się

                          Skomentuj


                            #14
                            Kwietniowe mamusie 2008!!!!

                            Kto rodził w kwietniu ,podzielmy sie tą wiadomością i porozmawiajmy o swoich pociechach

                            Skomentuj


                              #15
                              Napiszcie kiedy dokładnie urodziłyscię data godzina,wage i długośc ciała imie dzidzi,noi oczywiście przeżycia z porodu.



                              Urodziłam 3 kwietnia ,ślicznego synka który ważył 4,5 kilo a mierzył 57 cm.Poród wspominam miło,szczeże mówiąc to myslałam ze będzie gorzej.Kuba ma już 5,5 miesiąca jest cudownym dzidziusiem,caly czas sie usmiecha i daje nam dużo radości
                              Last edited by marzenaz23; 22-11-2009, 00:50.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X