Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuski w 8-9 miesiacu ciazy :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamuski w 8-9 miesiacu ciazy :)

    Witam Kobietki ktore juz niedlugo beda mogly cieszyc sie swoimi pociechami malusimi Jak sie czujecie,czy czujecie wielkie zmeczenie czy moze przeciwnie - przybywa Wam duzo sil i energi na urodzenie Dzidziusia? Jak se radzicie z roznymi dolegliwosciami, typu puchniecie nog czy rak..?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    Dla mnie na puchniecie nie ma rady innej jak lezenie ze szlapami w gorze albo przynajmniej plasko i picie wody. Najchetniej poszlabym sobie na jakies tance hulance, co chyba jest wielkim szczesciem ze mam tyle energii. Ale to doprawdy czasem zalezy od pory dnia. Czekam na termin - mam na za tydzien. Ale przyznam sie ze choc nie za dobrze sypiam w nocy to umiem przespac nawet pól dnia i ucinac sobie drzemki na zawolanie. Moze stad potem tyle energii
    OLIWIER 16.12.2008

    Skomentuj


      #3
      hmmm na moje puchniecie nie pomaga nic czy chodzę czy siedzę czy po przespanej nocy moje nogi i stopy wyglądaj jak nadmuchane z energia jest rożnie to chyba zależny u mnie która noga wstałam ale za to humor mam całkowicie beznadziejny........ każdy dzień mi się dłuży ,dosłownie każda godzina bo tak bym chciała żeby moja mała już się urodziła a ona nic.....zero jakichkolwiek znaków nadchodzącego rozwiązania

      Skomentuj


        #4
        Ja nawet daje sobie radę ... A energii przybywa ale to chyba przez tą nie cierpliwośc Im bliżej porodu tym bardziej jestem tym wszystkim podekscytowana ... Już tak bardzo chcę się przytulic do Mojego Skarba
        Gosiulka

        Skomentuj


          #5
          a ja szczerze mowiac mam juz dosc... jeszcze 4 dni ale naprawde nie daje juz rady...
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            #6
            wiecie co, wczoraj po rozmowie z siostra strwierdzilam ze teraz to ja jeszcze nie mam czasu urodzic - a to zasluga tego ze pracowalam do 33 tc i po szesciu tygodniach wolnego sam na sam chce wiecej mi sie podoba byc w ciazy hihi nawet mimo tych wszystkich casem dlugotrwalych dolegliwosci - niech potepiona bedzie zgaga
            OLIWIER 16.12.2008

            Skomentuj


              #7
              Oj zgaga.. a wrrrr.. mnie lapie szczegolnie wieczorami kiedy staram sie juz zasnac, a i co mnie denerwuje jeszcze - to ze czesto raz mi goraca a za chwile zimno.. i nie wazne czy stoje np. na podworku gdzie jest zalozmy temp. -1C to i tak potrafie miec takie wybuchy goraca ze az mi pod grzywka goraca sie robi i z czola pot leci

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja jestem na początku 9 miesiąca i szczerze to energia ulatnia się gdzies niepostrzeżenie no i humoru to za grosz nie mam. Nadzieja że jutro mi się choc trochę poprawi bo idę do fryzjera Pozdrawiam zaawansowane mamuśki i trzymajcie sie kochane jeszcze troszkę...


                Skomentuj


                  #9
                  oj ja to juz stracilam humor calkowicie przez ten nasz remont - na meza juz nie umiem patrzec, denerwuje mnie kazde jego slowo, i jak sie nie odzywa - tez
                  OLIWIER 16.12.2008

                  Skomentuj


                    #10
                    ja jestem jakos pozytywnie nastawiona zostalo mi 18 dni do porodu i zadnych powazniejszych problemow nie mam. w nocy spie dobrze itd. tylko strasznie sie mecze- wejscie po schodach juz nawet jest dla mnie wielkim wysilkiem. no i to oczekiwanie- juz niedlugo bede odliczala minuty do terminu



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      w ktorym miesiacu zaczely wam puchnac nogi??? i czy ktorejs z was porobily sie zylaki?

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez QZka7 Pokaż wiadomość
                        w ktorym miesiacu zaczely wam puchnac nogi??? i czy ktorejs z was porobily sie zylaki?
                        Mi nogi zaczely puchnac dokladnie w 31tc, czesto wieczorami tylko, od 36tc. to juz nawet i w dzien mi puchna. A co do zylakow to nie mam ich jak narazie (37tc.) i mam nadzieje, ze nie bedzie.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mamuski w 8-9 miesiacu ciazy

                          a ja 2 dni temu nie miałam ochoty z łóżka wychodzić , a dzisiaj kładłam fugi w łazience ( 39 tydzień) Mąż powiedział , że się chyba nudzę

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamuski w 8-9 miesiacu ciazy

                            nie mogłam się doczekać aż urodzę, ale jak już przyszło co do czego, to byłam zaskoczona, że to już, miałam dużo myśli ale wszystko się udało

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X