Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski latem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Angielski latem

    Kurs języka angielskiego w lecie (w te wakacje) mnie interesuje... Najlepiej jakiś sprawdzony już przez Was???
    Słyszałam, że właśnie teraz dają spore rabaty... czy to prawda?
  •    
       

    #2
    W wakacje są spore zniżki, musisz podzwonić, albo sprawdzić w necie. Jeśli masz teraz czas to warto zainwestować w naukę języka. Wydaje mi się, że to jedna z rzeczy, na którą nie ma co żałować kasy. Zobacz Empik albo Speak Up???

    Skomentuj


      #3
      Odp: Angielski latem

      Może jakaś szkoła językowa ma ofertę nauki języka podczas wakacji? Myślę, że warto się rozejrzeć w swoim miejscu zamieszkania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Angielski latem

        zależy jaka miejscowość w warszawie jest spoko atrakcyjnych ofert na kursy wakacyjne

        Skomentuj


          #5
          Odp: Angielski latem

          Na pewno znajomi będą w stanie pomóc.Nie ma co do tego wątpliwości.
          Nie można nikogo zmuszać siłą do przyjęcia wiary.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Angielski latem

            Super pomysł, aby wolny czas latem poświęcić na naukę języka. Na pewno nauka nie pójdzie w las, angielski jest przydatny teraz wszędzie. Od siebie mogę polecić Lincolna https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-...-indywidualne/. Zdecydowałam się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Podszkoliłam swoje umiejętności językowe i miło spędziłam czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Angielski latem

              Jak często chodzicie na lekcje?

              Skomentuj

                     
              Working...
              X