Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czysty seks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czysty seks

    Dziewczyny czy miałyście kiedyś propozycję przespania się kimś dla zwykłej przyjemności? Czy taki seks jest czymś normalnym jeśli kobieta nie ma męża? Czy można sobie pozwolić na coś takiego czy raczej nie?
  •    
       

    #2
    to zalezy od tego jakie dana kobieta ma wartosci.
    shannon

    Skomentuj


      #3
      pozwolić sobie można, każdy robi to co lubi
      ja takiej propozycji nie miałam, i chyba nie chciałabym mieć - bo w ogóle co to za bezpośredniość.... może wyjść coś takiego spontanicznie ale jednak jakaś granica musi być....
      ja np. pomyślałabym o dniu następnym, moralniak jak nic i straciłabym do siebie szacunek... no chyba, że przerodziłoby się to w miłość to wtedy nie ....
      ale tak jednorazowo? to nie dla mnie.....
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        a przez te lata kiedy z moim mezczyzna nie myslelismy jeszcze o dziecku to robilismy to glownie dla przyjemnosciale z milosci
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Dla mnie taki seks dla przyjemnosci bez milosci itp jest rownoznaczny z pojsciem do agencji, zrobieniem co trzeba i to wszystko. W mojej hierarchii seks laczy sie nierozerwalnie z uczuciem.

          Skomentuj


            #6
            a poza tym lepszy sex czysty niz brudnya tak jakos ...
            shannon

            Skomentuj


              #7
              a no pewnie, że lepszy czysty
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                pozwolić sobie można, każdy robi to co lubi
                ja takiej propozycji nie miałam, i chyba nie chciałabym mieć - bo w ogóle co to za bezpośredniość.... może wyjść coś takiego spontanicznie ale jednak jakaś granica musi być....
                ja np. pomyślałabym o dniu następnym, moralniak jak nic i straciłabym do siebie szacunek... no chyba, że przerodziłoby się to w miłość to wtedy nie ....
                ale tak jednorazowo? to nie dla mnie.....
                bardzo podoba mi się ta wypowiedz
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny czy miałyście kiedyś propozycję przespania się kimś dla zwykłej przyjemności? Czy taki seks jest czymś normalnym jeśli kobieta nie ma męża? Czy można sobie pozwolić na coś takiego czy raczej nie?
                  ja miałam propozycję ale nie poszliśmy do łóżka....

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja mam kolege który spotyka sie z jedna dziewczyna tylko na sex.. Ona to szanuje.. Ja ich podziwiam, bo sama bym tak nie potrafiła, dla mnie musi to być ktoś kto nie tylko pociąga mnie fizycznie ale łaczy mnie cos z nim...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      To się zwyczajnie nazywa UŻYWANIEM człowieka....

                      Skomentuj


                        #12
                        seks fajna sprawa, ale tylko w związku dla czystej przyjemności? To nie dla mnie

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja w takim przygodnym seksie myślę ze bym nie miała żadnej przyjemności. Kobieta punkt G ma przede wszystkim w głowie i dla niej seks jest czymś więcej.

                          Skomentuj


                            #14
                            u mnie hm...jakby to powiedziec od takiego sexu na pierwszej randce sie zaczelo mialam chlopaka i telefonicznego przyjaciela,przyjaciel przyjechal mnie zobaczyc na zywo i w jedno popoludnie i noc zwariowalam na jego punkcie o malo wyladowalismy w łózku ale w ostatniej chwili sie powstrzymalam ze to nie wypada na pierwszej randce chlopak itd ale za tydzien jak znow przyjechal to juz sie nie oparłam to bylo poltora roku temu a od 8mies jestem szczesliwa zonka smiejemy sie z mezem ze musielismy sie sprawdzic w łózku:P
                            Wikunia 04.08.2008r

                            Skomentuj


                              #15
                              no to fajna przygoda

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X