Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znikające rzeczy :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Znikające rzeczy :)

    Pewne produkty "znikają" bardzo szybko odkąd w domu pojawia się dziecko. Sprawdź, w co warto się zaopatrzyć w duuużych ilościach.

    Znacie jakieś praktyczne rozwiązania na te nieustannie brakujące produkty?
    A u Was, co jest studnią bez dna?
    U mnie w domu wiecznie brakuje gumek do włosów i spinek, niezależnie ile ich kupimy
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Znikające rzeczy

    smoczki!! :-)
    zawsze ginely kiedy najbardziej byly potrzebne hehe

    Skomentuj


      #3
      Odp: Znikające rzeczy

      U mnie zawsze jest wszystkiego " na wszelki wypadek" rzeczy które się konczą zawsze są pisane na karteczkach niezapominajkach przyklejanych na lodówce. Kiedy zbliza się wyjazd do sklepu mam niezły zlepek, kazdy ma jakąś pilną potrzebe
      U nas wiecznie brakuje czegoś do pisania ile by nie kupił dlugopisow to ciągle brak i pozyczamy kredki od Oli. Muszę chyba na sznurku gdzieś zaczepić
      Last edited by koliberek71; 02-05-2013, 21:21.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Znikające rzeczy

        U nas notorycznie znikały długopisy, drewniane klocki, małe piłeczki ... nie mogłam ich nigdzie znaleźć. Aż pewnego dnia zniknęła karta pamięci od aparatu. Przeszukaliśmy wszystkie zakamarki i zrezygnowana podniosłam głośnik od komputera żeby zobacyzć czy za nim nic nie jest. Jak go podniosłam to coś się w nim się poruszało Mąż go odkręcił a w nim: kilka długopisów, piłki, śrubokręty, ciastka, łyżeczki...dosłownie wszystko !!!! Mamy głośnik z taką dziurą w środku i Maja wszystko tak upycha



        Skomentuj


          #5
          Odp: Znikające rzeczy

          hahasha znalazla sobie skryjówke

          Skomentuj


            #6
            Odp: Znikające rzeczy

            hehe bardzo ciekawy artykuł, u mnie też się to zdarza, wszystko ginie, najbardziej skarpetki, wszystkie mam już nie do pary albo brak gdzie one są ?

            Skomentuj

                   
            Working...
            X