Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolezanka meza...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kolezanka meza...

    Wiem ze moj maz od jakiegos czasu pisze sobie sms-y z kolezanka.Nigdy wczesniej tego nie robil.Bardzo mi sie to nie podoba,w jakis tam sposob czuje sie zagrozona.Nie wiem o czym pisza bo kasuje sms-y od niej. Co byscie zrobily na moim miejscu?Zadzwonic do niej i powiedziec by sie odczepila(wiem ze maz zrobi mi awanture bo skad niy mialabym do nije numer jak nie z jego komorki) czy odczekac? Maz powiedzial ze nie skonczy bo jak mi kazal przestac pisal z bylym to nie przestalam-dodam ze juz nie pisze z nim.
  •    
       

    #2
    Odp: Kolezanka meza...

    A może spróbuj z min pogadać że właśnie ''czujesz sie w jakiś sposób zagrożona''?Jak nie ma nic do ukrycia to za twoją prośbą z pewnością ci pokarze choćby jednego sms-a.Na pewno nie eksperymentuj z tym dzwonieniem bo zle byś na tym wyszła!Nigdy nie miałam takiej sytuacji ale myśle że tak bym zrobiła.Albo może po prostu chce ci zrobić na złość i pokazać jak on sie czół kiedy ty pisałaś ze swoim eksem??Taki przypadek miałam tylko że mój M wtedy pisał z kolegą co cie okazało po chwili...i strugał wariata że z koleżanką he.Po prostu był zazdrosny i chciał żebym i ja ukłucie poczuła
    Last edited by anu26; 21-12-2010, 20:58.
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kolezanka meza...

      Trzeba ze sobą rozmawiać... Mąż pewnie czuł się identycznie jak Ty teraz i dlatego robi Ci na złość... Rozmawiajcie - to pomoże
      Polecam:
      pościel dla niemowląt
      pościel niemowlęca
      moda damska
      odzież damska

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kolezanka meza...

        Mój mąż non stop rozmawia z jakimiś koleżankami i powiem szczerze, że chociaż czuję zazdrość to wiem, że skoro jest ze mną to tylko mnie kocha no i w końcu to ze mną ma dziecko więc nie mam się czego obawiać. Kiedyś robiłam mu awantury o rozmowy ze znajomymi i uwierzcie mi gorzej na tym wychodziłam.. Nie warto się zadręczać. Kochaj i nie myśl co dalej;]
        Agnieszka[/COLOR]

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kolezanka meza...

          jak dobrze ze moj maz nie ma kolezanek:P

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kolezanka meza...

            powiem ci tak, najważniejsza w związku jest szczerość, jeśli on ci wszystko mówi i da ci telefon bez problemu to wszystko ok, ale jeśli zrobi się skryty to znaczy że kłamie

            Skomentuj

                   
            Working...
            X