Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rocznica ślubu..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rocznica ślubu..

    jak spędzacie rocznicę ślubu, czego sobie życzycie, zapraszacie gości - znajomych czy tylko najbliższą rodzinę, czy w ogóle obchodzicie ten dzień szczególnie co roku czy tylko okrągłe rocznice?
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: rocznica ślubu..

    jak narazie obchodzimy we wlasnym towarzystwie, maz przynosi mi bukiet kwiatow, a ja robie dobry obiad/kolacje bo puki co jestem utrzymanka meza.
    w zeszlym roku dostalam na rocznice bizuterie, ale to tak zamiast pod choinke zebym juz na wigilie ja ubrala bo my mamy rocznice 22.12
    okrągłej jeszcze nie bylo ale mysle ze pierwsza glosniej obchodzona bedzie 10.
    chyba ze na 5 jednak sie zdecydujemy zaprosic rodzicow.

    Skomentuj


      #3
      Odp: rocznica ślubu..

      My zazwyczaj celebrujemy kłócąc się z tej okazji niemiłosiernie... Najlepsze rocznice, to były te przemilczane, zapomniane...

      Skomentuj


        #4
        Odp: rocznica ślubu..

        No właśnie my z mężem mamy 19 listopada piąta rocznicę ślubu i się zastanawiam jak ją uczcić... Wypad z domu odpada bo mamy małe dzieci.Myślę o jakiejs niespodziance...

        Skomentuj


          #5
          Odp: rocznica ślubu..

          My pierwszą obchodziliśmy wyjazdem nad morze (z dzieciątkami w brzuszku), druga z racji niepomyślnego zbiegu okoliczności osobno, a trzecią wyjściem do Chińskiej Restauracji (dzieci zostały z wujkiem i ciocią). tak więc u nas różnorodność

          Skomentuj


            #6
            Odp: rocznica ślubu..

            U Nas tradycyjnie w domu,jakaś kolacja,szampan.W następnym roku obchodzimy szóstą,może z tej okazji gdzieś pojedziemy

            Skomentuj


              #7
              Odp: rocznica ślubu..

              My go obchodzimy tylko we dwojke To nasza rocznica, nie rodziny, kazdy ma swoja

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: rocznica ślubu..

                my różnie spędzamy ale najczęściej tak by nam było przyjemnie czyli na łonie natury, wspinamy się na jakąś górę, albo spędzamy noc w namiocie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: rocznica ślubu..

                  My świętujemy tylko między sobą. Może za 20 lat zrobimy większa imprezę, dla gości.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: rocznica ślubu..

                    My na rocznicę ślubu wybraliśmy się do spa. Zarezerwowaliśmy sobie hotel verde montana w kudowie zdroju. Wykupiliśmy sobie zabiegi relaksacyjne na ciało, było cudownie.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X