Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fantazje mężą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Fantazje mężą

    wiesz z drugiej strony wiedzialy galy co braly... wiec jezeli nigdy Ci nie prawil komplementow (ew przez pierwsze 2 tyg) to teraz nie mozesz miec do niego pretensji, jeden jest taki jeden inny ale i my i oni maja swoje dobre i zle strony. ja np nie umiem przepraszac i zawsze mojego to draznilo.
    jezeli przed slubem juz sie zmienil to trzeba mu powiedziec ze ty takiego zmienionego jego nie chcesz ze chcesz takiego jaki byl, gdzies tam w glowce u faceta (ale i niektorym kobietom zmienia sie) zmienia sie ze ty jestes juz jego, nie musi zabiegac o twoje wzgledy ,bo jest Ciebie pewny (nie chodzi tu nawet o wlasnosc, tylko o starania o siebie na wzajem) pokaz mu ze musi dalej o Ciebie zabiegac, nawet o przytulenie czy buziaka, jezeli gotujesz ty to spytaj sie go co by chcial zjesc ale czy jak to zrobisz zrobi Cos dla Ciebie(jakas bzdure masaz plecow itp tak malymi kroczkami. niestety wieczna wojna prowadzi tylko do rozlamu.

    z wlasnego doswiadczenia powiem Ci ze pewnosc ze ta osoba coby sie nie dzialo bedzie z toba bardzo niszczy podejscie do niej,
    kazdy musi czasem postawic na swoim nie tylko wieczne kompromisy,

    powiedz mu wprost ze jak sie nie zmieni to zaczniesz rozgladac sie za partnerem do lozka bo masz swoje potrzeby, a jak nie wie o czym mowisz to podsun mu lekture CKM albo PLAYBOY z jakims artykulem o kobiecym ciele(kiedys wiem ze takie rzeczy tam byly) czasem wydaje mi sie ze moj takie rzeczy czyta bo nie wiem skad wpada na rozne dziwne pomysly, a moze wspolne ogladanie jakiegos FAJNEGO filmu erotycznego i powiedz mu ze np w tym momecie fajne rzeczy robia itp.


    tylko pamietaj ze jezeli z facetem zaczynasz powazna rozmowe musisz pilnowac sie zeby nie byla to litania co on robi zle albo czego nie robi tylko postaraj skupic sie na jednej rzeczy i wytlumacz mu co ty oczekujesz, pochwal Go za cos, powiedz ze gdyby nie brzuszek tez bys pracowala czy takie tam i ze taka ciaza to praca w magazynie przez caly czas bo nosisz te 10 kg wiecej caly czas daj mu siatke z 10 kg cukru na szyje i niech idzie na spacer

    ja sie tu skupilam na waszej seksualnosci bo o tym jest temat, co do podzialu obowiazkow w domu kazdy ma swoje ale poczekaj zabierz go na porodowke, a potem zobaczysz jak dzidzia bedzie to sie zmieni daj mu szanse na wykazanie sie, nawet po wyjsciu ze szpitala mow tlumacz ze cie boli jeszcze ze np. mocno jeszcze krwawisz i przez to jestes oslabiona, tlumacz mu jak sie czujesz(teraz tez) bo jak sie nie marudzi na samopoczucie to znaczy ze sie zle nie czujesz . niestety faceci czesto nie umieja sie domyslic.

    jak ja 2 tyg po porodzie z 2dzieci w domu powiedzialam mu ze sie nie zgadzam zeby szedl na koncert bo go potrzebuje to byl obrazony jak dziecko, jak po ktoryms jego proszeniu zeby mogl pojsc(bez mojego niezadowolenia) mu wygarnelam ze jestem 2 tyg od powaznego"zabiegu" jakim jest porod, ze krwawie, jest mi slabo jak wiecej pochodze , ze nie chce zaniedbywac Gabrysia i ze ciezko mi zapanowac nad 2 jak sie zbliza wieczor, no i ze od 17 do 21 mala wisi na cycu wiec nie moge jej puscic z rak.... to zaczal mnie przepraszac ze wogole nie pomyslal o tym i nie bylo mowy juz o koncercie, bez fochow i marudzenia.zrozumial zauwazyl

    wiec we wszystkim najwazniejsza jest rozmowa ,tylko my musimy sie pilnowac zeby mowic spokojnie bez wyrzutow bo oni sie wtedy zacinaja i dalej mysla swoje bo my tylko marudzimy...
    Last edited by pieczulka; 18-10-2010, 11:09.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Fantazje mężą

      heh mimo, że te wszystkie historie nieśmieszne, to tak czytam i zaczynam rozumieć, dlaczego niektóre laski są lesbijkami. z druga kobietą po prostu łatwiej się żyje

      my tez mieliśmy burze i inne takie, ale teraz jest w miarę, tzn nauczyłam się, że jeśli chcesz mieć spokój to zapier...laj w domu. wolę zrobić co do zrobienia i nie myśleć o tym, że prasuję mu, piorę, gotuję. przestawiłam się, robię i zapominam, mam w d..pie.
      od niedawna pracuję również zawodowo, pamiętam nasze rozmowy z czasów kiedy siedziałam w domku z córcią, kochanie jak pójdziesz do pracy to obowiązki podzielimy na pół...(nie powiedział tylko, że będzie to podział wg niego)
      próbowałam coś z tym zrobić, ale były tylko awantury, a nie chcę, żeby mała na takie rzeczy patrzyła, więc robię, robię, ale znalazłam mały sposób np mówię plecy mnie bolą, możesz pomasować? jak próbuje się wykręcać od razu zaczynam wyliczankę (pranie sprzątanie gotowanie) i widzę postępy, więc może jednak za ileś tam lat się zreformuje?




      "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

      Skomentuj


        #18
        Odp: Fantazje mężą

        Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
        a mi sie wydaje, ze jak facet jest przy porodzie (nie wazne czy stoi kolo nas czy wszystko oglada) potem po prostu troche sie boi... Boi sie, ze mozemy znowu zajsc w ciaze i bedziemy cierpiec z bolu przy porodzie... przeciez oni sa przy nas, widza jak zaciskamy zeby, jak pocimy sie bolu, jak krzyczymy... a jesli nie sa przy porodzie to tez sobie wyobrazaja jak moze to wygladac, bo zawsze pewnie pytaja jak bylo my opowiadamy a im oczy rosna... Strach, ale tez to, ze nie widza w nas juz tylko kobiety, obietku swojego pozadania... widza teraz w nas przede wszystkim matke swojego dziecka... piersi, ktore kiedys byly tylko dla niego teraz ssie mala kruszynka. w nocy wstajemy do dziecka i marzymy, by jak najszybciej zasnac, bo za jakies 2h zmowu trzeba bedzie wstac... 1,2,3razy usluszy, ze jestesmy za bardzo zmeczone to tez moze troszke sie zezloscic... kiedys cala uwaga, milosc itp skupiala sie na nim, a teraz dzielimy nasze uczucia miedzy nim a dzieckiem, jemu juz nie poswiecamy tyle czasu co kiedys... moga czuc sie odtraceni prawda??? a to zmniejsza ochote na sex... no i przeciez widza nas czasem z jedna piersia wieksza od drugiej;p w wyciagnietej koszulce, w spodniach na ktore dziecko kilka razy ulalo(niezbyt przyjemny zapach;p) przyznajmy szczerze, ze nie zawsze jestesmy pociagajace hehe
        faceci tylko udaja twardzieli, a pod skorupa sa delikatni i wszystko, nawet male szczegoly tkwia im w pamieci...
        MAM TROCHE RACJI???
        Masz rację. U mnie jest podobnie. Mój partner też był obecny przy narodzinach naszej córki i od tego czasu jakoś mu się odechciao seksu! Na poczatku też uważał, że nie powinnam karmić piersią bo to nie wypada (miał na myśly w obecności innych ludzi czy w miejscach publicznych). No ale moje piersi nie są na jego wyłączność. Głównych ich zadaniem jest włąśnie wykarmienie potomka a dopiero potem zabawa nimi tak? Kurcze, kiedy oni się zmienią?!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Fantazje mężą

          To normalne że czasami się unika po porodzie seksu. Ważne aby się kochać seks to nie wszystko

          Skomentuj


            #20
            Odp: Fantazje mężą

            Napisane przez Daaruniaa Pokaż wiadomość
            Z moim mężem też są jakiegoś rodzaju problemy. Po pierwszym porodzie unikałam sexu bo się bałam. On z resztą też. Przy drugim porodzie mąż już był i kilka miesięcy potem zaczęły się problemy. Mojego męża opętał jakiś zły duch albo coś. Zmuszał mnie do sexu jak nie chciałam to brał na siłę bo on chce. Koszmar. Zaczęły się nasze kłutnie, nie jedno krotnie mnie uderzył. Bardzo się cieszyłam że brałam tabletki bo lekko zaszłabym w trzecią ciążę. Na moje nieszczęście tabletki zawidoły i w najgorszym okresie naszego małżeństwa dowiedziałam się o ciąży. Boże jaka ja byłam załamana. No ale jest już dobrze. Natanek był jak lekarstwo na to małżeństwo i teraz układa się idealnie. A może prawie idealnie. Bez względu na to które z nas chce sexu (przeważnie to mąż ma chęci), ciągle to ja muszę się starać żeby było przyjemnie. On chce sexu oralnego, analnego (na anal to ja się mu nie zgodzę nigdy) i cholera wie jakich wymyślnych pozycji ale zawsze takich żebym to ja się musiała męczyć. Popęd to on ma i to bardzo, szkoda tylko że starania o przyjemność idą w jedną stronę.
            To co tutaj opisujesz, to jakiś koszmar a nie małżeństwo! Nie dość że zmuszał cię to seksu, praktycznie gwałcił, to jeszcze urodziłaś niechciane, nieplanowane dziecko.. I niby wszystko się ułożyło, ale i tak - jak piszesz- do dziś to ty się starasz w łóżku, by zadowolić "Pana". Nie rozumiem, jak mogłaś spłodzić dzieci z kimś, z kim seks nie sprawia ci przyjemności.. To nie partnerstwo, to jakiś chory układ. Współczuję ci i życzę dużo sił, jeżeli kiedykolwiek zdobędziesz się na rzucenie tego śmiecia.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Fantazje mężą

              Ja mojego sznownego mężusia przyłapalam jak przegląda sobie stronki z bielizną dla facetów - zerknęłam mu na historie przeglądarki a tam jakaś bielizna męska heppin - patrzę i oczom własnym nie wierzą - mój ślubny interesuje się bielizną etoryczną dla panów. Czy on już doszczętnie sfiksował?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Fantazje mężą

                witam ja tez lacze sie z wami w tym problemie... moj maz przed narodzinami mlodszego dziecka byl cudowny , ciagle mial nochote na seks , robilkismy to kilka razy dziennie w roznych miejscach i pozycjach. a po porodzie szkoda gadac... caly czas musze gadac i go naklaniac do wspolzycia juz mnie to denerwuje jak mowie o tym przez kilka dni to w koncu uda sie cos wskurac ale ile mozna... ostatnio nawet zagrozilam ze kupie sobie wibrator hehe podzialalo ale na krotko mysle ze nie chodzi o wyglad bo kilogramy ktore mi przybyly podczas ciazy dawno zrzucilam i wygladam tak samo jak przed takze nie wiem o co mu chodzi... jestem z nim szczera , mowie czego pragne ale to nic nie daje








                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Fantazje mężą

                  jesli maz zaglada TAM podczas porodu faktycznie moze miec potem problemy z seksualnoscia moj maz byl przy mnie ale trzymal mnie za reke inie mamy problemow.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Fantazje mężą

                    mój mąż nie jest ode mnie starszy ale za to ma bardzo ciekawe sexualne pomysły, także nudno nie jest, uwielbiamy na przykład na balkonie

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X