Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-06-2016, 04:05
kenia kenia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kenia.polki.pl

Domyślnie Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Moja siostra miała problem z nieregularnym okresem i tez piła te saszetki, okres w końcu wrócił na swoje miejsce a siostra jest w ciąży
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2016, 10:56
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

A te saszetki są na receptę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2016, 20:26
madamo madamo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madamo.polki.pl

Nie są bez recepty W opakowaniu jest ich 30 szt. tak na miesiąc opakowanie starcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2016, 20:27
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Lekarze polecają suplement Inofem, nie wiem czy znacie? Na temat jego składu i działania, a także o zespole policystycznych jajników, który może być przyczyna niepłodności, leczenia i diety można poczytać na ich stronie www.Na rynku dostępnych jest kilka takich preparatów, choć jak dla mnie Inofem ma kilka zalet,które mnie do niego akurat przekonują. Po pierwsze jest tańszy, a po drugie ma cytrynowy smak, zapobiegający odruchom wymiotnym co akurat dla mnie ma znaczenie, bo miewam z tym problem. Dodatkowo Inofem zawiera maltodekstryna jest jak najbardziej bezpieczna - jest po prostu nośnikiem kwasu foliowego, dzięki temu kobieta pijąca Inofem ma pewność, że w każdej saszetce jest taka sama, precyzyjnie odmierzona ilość kwasu foliowego,
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2016, 16:41
maziaa2 maziaa2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maziaa2.polki.pl

Dziewczyny polecam poczytać o inofem na http://www.inofem.pl/ , co ważne preparat ten jest dostępny też w większym opakowaniu 60 saszetek, to jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna opcja, a w niektórych aptekach online, można znaleźć naprawdę dobre przeceny Ważne jest też że inofem zawiera tylko te składniki które pomagają w regulacji cyklu i owulacji, a nie ma żadnych zbędnych dodatków, które mogłby powodować dyskomfort podczas stosowania preparatu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2016, 14:48
roxi133 roxi133 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
roxi133.polki.pl

Zdjęcia: 4

U mnie najlepiej sprawdziło się psychiczne odblokowanie. Gdy zaczęłam starać się na luzie,bez spiny i bez czekania na okres to po prostu zaszłam. Musiałam odpuścić,bo takie starania psychicznie mnie wykończyły prawie i byłam tylko poddenerwowana. Przestałam myśleć o tym,postanowiłam,że może kiedys sie uda,może mój organizm nie jest gotowy na ciążę dlatego mi odmawia.. i się udało na sam koniec roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2016, 22:59
masza123 masza123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
masza123.polki.pl

My w końcu zdecydowaliśmy sie na leczenie w Invimedzie, przed nami kilka badań hormonalnych, genetycznych itp. W końcu jakiś krok do przodu bo 3 lata czekania i nic ale mam nadzieje że w końcu nam się uda Trzymajcie kciuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-07-2016, 07:15
emros emros jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emros.polki.pl

Miasto: mazowieckie
Zdjęcia: 4

Roxi, w staraniach się o malucha głowa jest bardzo ważna. Gdy kobieta ukierunkuje się tylko na ciąże i bez przerwy o tym myśli, to jakby na złość nie zachodzi. Relaks to podstawa.
Masza, trzymam kciuki, aby się udało!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-07-2016, 10:48
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16

Dziewczyny, zgadzam się z Wami, pozytywne nastawienie to podstawa. Masza, trzymam kciuki żeby Wam się udało!!! Życzę Wam zdrowego bobaska :*

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2016, 00:02
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Cytat:
Napisał masza123 Zobacz post
My w końcu zdecydowaliśmy sie na leczenie w Invimedzie, przed nami kilka badań hormonalnych, genetycznych itp. W końcu jakiś krok do przodu bo 3 lata czekania i nic ale mam nadzieje że w końcu nam się uda Trzymajcie kciuki.
Też mamy za sobą przygodę z Invimedem i niestety niezbyt miłe wspomnienia związane z tą placówką. Leczyliśmy się prawie 2 lata i jedyne, co tam osiągnęliśmy to pusty portfel. Pewnie dalej byśmy tam siedzieli i czekali na upragnione maleństwo, gdyby nie mocne słowa jednego z tamtejszych lekarzy, który szczerze nam powiedział, co sądzi o zastosowanym w naszym przypadku leczeniu. Z Invimedu zrezygnowaliśmy i teraz cieszymy się naszym małym Skarbem - poczętym drogą naturalną

Oczywiście trzymamy kciuki, może u Ciebie będzie inaczej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania