Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walentynki!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    My raczej w tym roku nie bedziemy obchodzili jakos specjalnie walentynek, a to dlatego, ze w pon. 2 lutego mamy pierwsza rocznice ślubu i to "świeto" jest dla nas wazniejsze. A tak wracajac do walentynek to nie specjalnie jestem za tym dniem, tzn. moze bylam za czasow panienskich, ale teraz to juz sie nie ciesze tak bardzo, pewnie dlatego ze zawsze sie czekalo az sie od kogos dostanie jakas walentynke, a teraz to juz wiem ze ktos mnie kochac i nie ma niespodzianek
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja mysle ze walentynki to fajne dla mlodziezy co ma nadzieje na cichego wielbiciela(lke)
      shannon

      Skomentuj


        #33
        my jakies winko wieczorem jak mala zasnie i tyle

        Skomentuj


          #34
          odkąd mam męża to nie obchodzę walentynek.
          natomiast mężuś od lat 10 w każde walentynki kupuje mi komplet koronkowej biellizny.
          więc w tym roku powtórka z rozrywki.
          chociaż tyle że w moim ulubionym kolorze , różowym rzecz jasna (jakby kto nie wiedział

          a że w tym roku to bedzie sobota to mam pretekst by nie puścic męża do pracy i chce jechać w góry na cały dzień. zobaczymy co z tego wyjdzie.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #35
            A moj mezus przyniosl mi wczoraj jablko z napisem KOCHAM CIE i paczke moich ulubionych malinek
            I po co nam Walentynki

            Skomentuj


              #36
              ja mojemu wysle nowego CKM-a lutowego i walentynkę

              Skomentuj


                #37
                Goplana też lubisz "odpustowe" malinki o różnych kolorach.
                Jaaaaa....... uwielbiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Ubostwiam ! Kiedys obieralam je z tych cukrowych kuleczek a na koncu zjadalama te galaretke I pierw wybieram kazdy kolor procz czerwonego

                  Skomentuj


                    #39
                    tiririr .... heheh ja też zjadam najpierw zielone i fioletowe a potem
                    czerwone a ciekawe dlaczego jak wszystkie tak samo smakują

                    Skomentuj


                      #40
                      Colleen Mordo Ty Moja

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Walentynki!!!!

                        ja tam wydrukowałam nasze wspólne zdjęcie w dużych rozmiarach i z napisem kocham na zawsze ...myślę ze w tej pięknej ramce daje rade,poza tym kartkę walentynkową i poduszeczkę przytulankę...bo co ja mam kupić mężowi...niech on sie stara...
                        Doriaś ur.17.03.2008




                        Tristaś ur. 11.03.2010

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Walentynki!!!!

                          Ja kupiłam dla męża a w zasadzie dla nas obojga lot widokowy, na który wpadłam czytajac ten artykuł http://blip.pl/kupic-chlopakowi-wale...mysly-prezent/ , w którym znajdują się propozycje na prezenty walentynkowe dla chłopaka. Myślałam też o kupieniu mu kursu strzelania bojowego, ale stwierdziłam, że lepszym pomysłem będzie ten lot, bo mąż i tak chodzi na strzelnice więc ma gdzie i z kim postrzelać. Polecam jeśli nie macie pomysłów na prezenty walentynkowe.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Walentynki!!!!

                            Ja nie obchodzę, bo dzień wcześniej mamy rocznicę i na tym się skupiamy

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Walentynki!!!!

                              Hejka. W poprzednim roku znalazłem na komputerze moje wspólne zdjęcia z żoną na wakacjach i niektóre z nich wywołałem przez internet na stronie http://www.fotolab.pl/ - dzięki tej stronie można dodać kilka fajnych efektów które wpłyną pozytywnie na całokształt. Zdjęcia oprawiłem w ramki i na zdjęciach wypisałem kocham cię. Moja żona była bardzo zadowolona z takiej walentynki.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Walentynki!!!!

                                E tam to wszystko można tak komentować, a wszystko zależy od nastawienia. No tak Wigilię też odwołajmy, bo ludzie biorą nawet pożyczki często nie pamiętając o https://loando.pl/wpis/zagrozenia-zw...-z-chwilowkami bo "zastaw się a postaw się". Dzień kobiet też niepotrzebny, bo kobietę na rękach trzeba nosić całymi dniami. Dzień babci i dziadki - szacunek całym rokiem się powinno okazywać, a nie udawać miłego tylko tego dnia. Ludzie, błagam.. cieszmy się takimi dniami i nie wymyślajmy już niepotrzebnych komentarzy. Nie bądźmy zgredzikami. My z mężem planujemy sobie coś zjeść w moim ulubionym miejscu a z tego, co wiem, to Adrian dla siebie masaż ma kupić a dla mnie jakiś zabieg na skórę dla kobiet w ciąży. Czyż nie miło? Miło, i to bardzo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X