Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gronkowiec złocisty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gronkowiec złocisty

    mam pytanie - czy podczas kontrolnej wizyty u lekarza powinnam powiedzieć, ze w dzieciństwie zostałam zakażona gronkowcem złocistym w szpitalu? czy to kompletnie już bez znaczenia?
    nie chce być przewrażliwiona, a z drugiej strony chce zajść w zdrową ciąże...

    czy któraś z Was też tak miała?
  •    
       

    #2
    Odp: gronkowiec złocisty

    zaszkodzić nie zaszkodzi, a jeśli ma pomóc to czemu nie? kto pyta nie błądzi

    Skomentuj


      #3
      Odp: gronkowiec złocisty

      Myślę, ze lepiej w razie czego powiedzieć. Ostatecznie jeśli coś ma wyjsc to i tak w badaniach wszystko bedzie widoczne

      Skomentuj


        #4
        Odp: gronkowiec złocisty

        od przybytku głowa nie boli, lepiej powiedzieć albo się zapytać niż potem żałować

        Skomentuj


          #5
          Odp: gronkowiec złocisty

          Też uważam, że skoro masz wątpliwości to lepiej je skonsultować z lekarzem. Co jak co, ale w kwestii dziecka ostrożności nigdy za wiele. Należy konsultować się z lekarzem w każdej niepokojącej kwestii. Dodatkowo warto go podpytać jakie suplementy przyjmować w czasie ciąży. Mi przyjaciółka poleciła Compositę - https://compositamama.pl/ Jest to suplement polecany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne ze względu na swoje właściwości. W trosce o matkę i dziecko, suplement zawiera niezbędna witaminy jak D3 czy B12 oraz oczywiście kwas foliowy czy chelatowaną formę żelaza. Do tego również dochodzi DHA, więc nie będzie trzeba kupować dodatkowych suplementów. To wszystko zadba o to, żeby układ nerwowy dziecka odpowiednio sie rozwijał, a matce nie groziła anemia.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X