Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka choinka??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jaka choinka??

    Żywa choinka jest piękna, ale strasznie uciążliwa. Niestety żywa choinka szybko usycha, dlatego też zawsze mamy sztuczną choinkę. Ubieramy ją w klasyczne lampki, o takie: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15 Do tego dorzucamy ładny korale, bombki i śnieżynki.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jaka choinka??

      Co roku mamy żywa choinkę. Jednego roku mąż postanowił zrobić mi niespodziankę i ubrał piękną sosnę. Może nie wyglądała jek tradycyjna choinka ale miała swój urok i piękny zapach

      Skomentuj


        #18
        Odp: jaka choinka??

        Żywa choinka ma zapach niesamowity. Choć fakt, trochę z nią bałaganu też jest. Lepsza mała żywa niż duża sztuczna. Nie lubię sztucznych kwiatów, tak i choinka najlepsza żywa

        Skomentuj


          #19
          Odp: jaka choinka??

          My w tamtym roku mieliśmy sztuczną i małą i było bardzo smutno Zrobiliśmy tak z uwagi na dziecko bałam się że synek będzie zjadał igły z żywej W tym roku z powrotem chcemy mieć żywą

          Skomentuj


            #20
            Odp: jaka choinka??

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            My w tamtym roku mieliśmy sztuczną i małą i było bardzo smutno Zrobiliśmy tak z uwagi na dziecko bałam się że synek będzie zjadał igły z żywej W tym roku z powrotem chcemy mieć żywą
            Z dziećmi trzeba uważać, ale powiem Ci że u nas jak była żywa to mniej dzieciaki korciła niż u mojej siostry sztuczna. Ta sztuczna mniej kłuje i dlatego dzieci chętniej do niej podchodziły żeby dotknąć bombek

            Skomentuj


              #21
              Odp: jaka choinka??

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Z dziećmi trzeba uważać, ale powiem Ci że u nas jak była żywa to mniej dzieciaki korciła niż u mojej siostry sztuczna. Ta sztuczna mniej kłuje i dlatego dzieci chętniej do niej podchodziły żeby dotknąć bombek
              Dlatego właśnie my mieliśmy małą sztuczną i na podwyższeniu ale tak na prawdę dziecko nie miało żadnej radości z choinki. W tym roku będzie żywa tylko może kupię jakieś ozdoby nietłukące się

              Skomentuj


                #22
                Odp: jaka choinka??

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Dlatego właśnie my mieliśmy małą sztuczną i na podwyższeniu ale tak na prawdę dziecko nie miało żadnej radości z choinki. W tym roku będzie żywa tylko może kupię jakieś ozdoby nietłukące się
                U nas w tamtym roku jak wyciągnęłam z szafy bombki a mieliśmy wszystkie szklane, mąż nie wiem w jaki sposób ale upuścił karton i połowę potrzaskał. Dlatego w tym roku zrobię sama ozdoby

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jaka choinka??

                  Po latach użytkowania sztucznej choinki. Teraz co roku mamy prawdziwą. Zwykły Świerk. Bardziej podoba mi się Jodła, ale jest trudno dostępna i droga.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jaka choinka??

                    ja muszę zrezygnować z choinki bo moje dwa koty nie pozwolą jej długo postać

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jaka choinka??

                      Wybaczcie... nie te wątek. Mój komputer spłatał mi takiego figla i sam przełączał karty... Poprzedni post miał iść oczywiście do wątku o zdradzie! (Przepraszam za zamieszanie)

                      Teraz wypowiem się w tym temacie - o choince
                      U mnie od kilku lat jest żywa choinka i dzięki temu czuje się magię świąt już od samego progu. Kiedyś drzewko było sztuczne - może i bardziej praktyczne, ale mniej magiczne niż prawdziwe.
                      Chociaż są przypadki, w których sztuczna choinka jest uzasadniona, jak np. u mojego narzeczonego, gdzie kot po prostu regularne urządza sobie na nią polowania i skacze po regale, żeby dostać się jak najwyżej. Prawdziwa nie przerwałaby pierwszego dnia, a sztuczna daje radę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jaka choinka??

                        tylko i wyłącznie żywa. a z roku na rok coraz mniejsza - jak byłam mała to musiała być koniecznie do sufitu, a teraz wystarczy kilkudziesięciocentymetrowa w doniczce. pewnie jak maluch dorośnie to nieco się zmieni, ale na razie im mniej tym lepiej

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jaka choinka??

                          Musi byc duza! Kyasarin, nie rezygnuj z dużej! Dziecko pokluje sie parę razy i znudzi mu się. Ważne, żeby tak ustawić choinke, żeby dziecko jej nie przewrócilo na siebie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jaka choinka??

                            Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
                            Musi byc duza! Kyasarin, nie rezygnuj z dużej! Dziecko pokluje sie parę razy i znudzi mu się. Ważne, żeby tak ustawić choinke, żeby dziecko jej nie przewrócilo na siebie
                            Masz rację, my w tamtym roku mieliśmy przywiązaną choinkę do cegłówek owiniętych w papier prezentowy, takżeby mały nie przewrócił jej na siebie

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: jaka choinka??

                              U mnie każdego roku jest duża i żywa - jednak co zapach świąt to zapach świąt
                              Zniesienie współwłasności - co wiesz na ten temat?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X