Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpital - Bydgoszcz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpital - Bydgoszcz

    Hmmm. No ja rodziłam w Bizielu i niestety trafiłam troche za wcześnie bo kilka dni po porodzie oddawanodo użytku sliczny nowy oddział a ja no cóz po porodzie nie miałam najlepszych warunków ale i tak źle nie wspominam całego pobytu.
    Pozatym że po porodzie miałam łyżeczkowanie i szycie bez znieczulenia jakiegokolwiek i straszny odczuwałam ból.:/
  •    
       

    #2
    Odp: Bydgoszcz

    Też w Bizielu byłam szyta bez znieczulenia, okropność!!! Jak najdalej od Biziela!!!
    Poród tam był koszmarem, nikt mi nie pomagał, cały czas tylko na mnie krzyczano, że źle rodzę. Polecam "dwójkę" tam rodziłam pierwsze dziecko i jestem zadowolona.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bydgoszcz

      Witam.Ja rodzilam poltora roku temu corke w dwojce i jestem SUPER zadowolona!!!opieka niezla,w szpitalu czysciutku,nawet w nocy sprzatalia lazienki myli po kazdej kobiecie odrazu,ktora z niej wyszla.Takze mnie szyli i lyzeczkowali,ale kompletnie nic nie czulam,a pierwsze godziny po porodzie,pielegniarki same przychodzily z pomoca zmiany podkladow czy lodem na opuchniecia.Milo wspominam i polecam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bydgoszcz

        W 2 rodziłam we wrześniu 09 polecam jak najbardziej! Lekarzy za bardzo nie widziałam (jedynie obchód) ale położne i pielęgniarki bardzo fajne! Pomagały jeśli nie miało się siły oraz dawały cenne rady Jak poród to tylko tam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bydgoszcz

          Witam, ja w październiku 2009 rodziłam w dwójce i powiem szczerze że ogólnie to jestem zadowolona z porodu tam. Ale ma tylko jeden uraz ponieważ miałam poród dwa miesiące wcześniej niż miałam termin i jak odeszły mi wody to jeszcze tydzień czasu mnie trzymali i dopiero po tygodniu wywołali poród bo zaczęło mi się robić zakażenie. A co tydzień czasu się męczyłam i bałam się o zdrowie dziecka bo było prawie bez wód to, to ich nie obchodziło.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bydgoszcz

            Ja rodziłam w szpitalu Miejskim w grudniu 2010 . Jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam ten szpital. Sale wyremontowane , czyste, schludne. Personel też bardzo miły

            Skomentuj


              #7
              Szpital - Bydgoszcz

              Witajcie Mamy!

              Powoli zaczynam rozglądać się za dobrym szpitalem w Bydgoszczy, dobre opinie słyszałam o trzech:

              Biziel - bo mają oddział neonatologiczny i patologii ciąży
              Szpital MSW - świetne warunki, fajna opieka
              2 na Kapuściskach - fajna opieka.

              Czy któraś z Was rodziła w którymś ze szpitali? Może jakieś opinie o innych?
              „Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
              zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
              zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
              byłam gotowa za Ciebie umrzeć...”


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szpital - Bydgoszcz

                Ja również rozglądam się powoli za szpitalem w Bydgoszczy i powiem tak...
                Biziel - brak znieczulenia zewnątrzoponowego, co mnie znacznie zniechęca. No i sam wygląd porodówki, mało komfortowy i intymny jak dla mnie.
                MSW - słyszałam różne opinie i byłam przekonana, że to tam trafię, gdy przyjdzie ten czas, jednak...
                2 - po badaniach na oddziale patologii ciąży zdecydowałam, że to jest to. Sale przytulne, intymne, dobry sprzęt do Twojej dyspozycji. Dobra opieka - nie olewają Cię, różne sposoby na 'ułatwienie porodu' i zmniejszenie bólu... Wcześniej nie brałam dwójki pod uwagę, bo słyszałam złe opinie na temat tego szpitala. Jednak przekonałam się na własnej skórze, że są bardzo dokładni i to dobre miejsce dla nas A że jedzenie podobno takie sobie - Wytrzymamy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bydgoszcz

                  A ja rodziłam w lipcu 2013 w dwójce i muszę podpisać sie pod tym co piszecie, jeśli będę w drugiej ciąży to na pewno chcę tam rodzić. Pojedyncze porodówki, wszędzie czysto, ja akurat trafiłam na bardzo fajną położną, nie ma nic negatywnego co mogłabym napisać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szpital - Bydgoszcz

                    Napisane przez lutowa_mama Pokaż wiadomość
                    Ja również rozglądam się powoli za szpitalem w Bydgoszczy i powiem tak...
                    Biziel - brak znieczulenia zewnątrzoponowego, co mnie znacznie zniechęca. No i sam wygląd porodówki, mało komfortowy i intymny jak dla mnie.
                    MSW - słyszałam różne opinie i byłam przekonana, że to tam trafię, gdy przyjdzie ten czas, jednak...
                    2 - po badaniach na oddziale patologii ciąży zdecydowałam, że to jest to. Sale przytulne, intymne, dobry sprzęt do Twojej dyspozycji. Dobra opieka - nie olewają Cię, różne sposoby na 'ułatwienie porodu' i zmniejszenie bólu... Wcześniej nie brałam dwójki pod uwagę, bo słyszałam złe opinie na temat tego szpitala. Jednak przekonałam się na własnej skórze, że są bardzo dokładni i to dobre miejsce dla nas A że jedzenie podobno takie sobie - Wytrzymamy
                    Ja rodziłam tam w lipcu 2013 r. i naprawdę całym sercem polecam Ci ten szpital, opieka jak sama zauważyłaś super, schludnie i czysto, zresztą chyba nie dawno remontowany był ten oddział. Faktycznie jedzenie nie było za specjalne, ale chyba ważniejsze jest żeby lepiej się zajęli Twoja ciążą niż serwowali wykwintne dania. Chociaż nie zapomnę tego jak dostałam na śniadanie brudną, nie umytą sałatę

                    a jeszcze mi się przypomniało, że słyszałam o tym że w dwójce jest bardzo dobry oddział noworodkowy, jakby się coś działo to tam jest najlepiej, ale oczywiście odpukuję w niemalowane, będzie dobrze!

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X